loading...

دانلود رایگان مقاله فارسی روانشناسی

ما به ندرت خطاهایی را در نوشتن خودمان مشاهده می کنیم ، به همین دلیل من طرفدار فوق العاده استفاده از ویراستاران حرفه ای برای بهبود کتاب های خودم هستم.اما مواردی وجود دارد که می توانیم برای بهبود نسخه قبل از ارسال آن به یک ویرایشگر ، انجام دهیم.Grammarly یکی از این ابزارهای مفید است که می تواند خطاهای اساسی را مرتب کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که نوشتن خود را بهبود ببخشید و یاد بگیرید. همچنین می تواند به ایمیل و نوشتن آنلاین کمک کند ، جایی که پرداخت یک ویرایشگر حرفه ای مقرون به صرفه نیست.چرا…

آموزش: چگونه می توان نوشتن خود را با گرامرلی بهبود بخشید

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 179 چهارشنبه 11 دي 1398 نظرات ()

ما به ندرت خطاهایی را در نوشتن خودمان مشاهده می کنیم ، به همین دلیل من طرفدار فوق العاده استفاده از ویراستاران حرفه ای برای بهبود کتاب های خودم هستم.

اما مواردی وجود دارد که می توانیم برای بهبود نسخه قبل از ارسال آن به یک ویرایشگر ، انجام دهیم.

Grammarly یکی از این ابزارهای مفید است که می تواند خطاهای اساسی را مرتب کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که نوشتن خود را بهبود ببخشید و یاد بگیرید. همچنین می تواند به ایمیل و نوشتن آنلاین کمک کند ، جایی که پرداخت یک ویرایشگر حرفه ای مقرون به صرفه نیست.چرا ابزاری مثل گرامرلی را در نظر می گیرید؟
به عنوان نویسندگان ایندی ، ما 100٪ مسئولیت تولید کتاب هایی را داریم که نه تنها قابل خواندن و سرگرم کننده / آموزنده هستند بلکه کتابهایی هستند که عاری از اشتباه هستند. هنگامی که خوانندگان از اشتباهات غلط و دستوری پریشان می شوند ، تجربه خواندن آنها متحمل می شود . و این بدان معناست که شهرت شما به عنوان نویسنده نیز رنج می برد.

کیندل همچنین عملکردی دارد که خوانندگان بتوانند متن های متن را گزارش دهند و اگر بسیاری از این موارد را در یک کتاب بدست آورید ، می خواهید یک اخطار با کیفیت دریافت کنید .

به همین دلیل ، ما همیشه می خواهیم هنگام چاپ کتاب های خود از سردبیران و مدرسان حرفه ای استفاده کنیم. هیچ چیز نمی تواند جایگزین ویرایش و تصحیح یک آدمی شود ، به خصوص کسی که در ژانر شما تخصص دارد.

با این حال ، دست خطی که شما آن را به یک حرفه ای برای تصحیح یا ویرایش ارسال می کنید ، مسنجر تر است ، هر چه بیشتر برای بهبود و رفع هزینه های آن پیش بیاید .

اینجاست که برنامه آنلاین ، Grammarly ، وارد تصویر می شود.

گرامرGrammarly یک کتابخوان خودکار و یک چک لیست گرامر و ادبیات است.
متن شما را اسکن می کند و پیشنهادهایی را در مورد مکان هایی که باید یا باید ایجاد شود ارائه می دهد. این حتی بر استفاده از کلمات نظارت می کند و در مورد طول جمله اظهار نظر می کند (تماشای جملات اجرا کننده مزاحم که هنگام نوشتن سریع می نویسیم). می توانید از آن در مرورگر وب خود استفاده کنید یا افزونه Microsoft Office را نصب کنید. و حتی می توانید به گرامرلی بگویید که آیا به زبان انگلیسی در ایالات متحده یا انگلیس می نویسید ، بنابراین می داند چگونه از شما حمایت کند.

مانند اکثر برنامه ها و افزونه های این روزها ، نسخه رایگان و نسخه پولی نیز وجود دارد. با نسخه رایگان ، می توانید وارد سیستم شوید و متن خود را درون یک سند گرامری جایگذاری کنید ، چند ثانیه صبر کنید و سپس بازخورد هایی را که در مورد اشتباهات احتمالی در متن شما به شما ارائه می دهد ، مشاهده کنید. وقتی این مقاله را از طریق ویرایشگر Grammarly اجرا کردم ، حتی اگر Scrivener قبلاً املای من را در چند مورد تصحیح کرده بود ، Grammarly چندین اشتباه خط نگارشی را که من دستگیر نکرده بودم ، پیدا کرد ، و همچنین موردی را پیدا کرد که به جای 'اراده'. چشمگیر!

در اینجا شش روش وجود دارد که دستور زبان می تواند نوشتن شما را بهبود ببخشد.

(1) می توانید دفعه بعد از آن درس بگیرید و اشتباه های کمتری کنید
بدیهی است که Grammarly ابزاری برای بررسی دستور زبان ، املا و نگارشی است ، کاری که Word و Scrivener قبلاً انجام می دهند. یک تفاوت با گرامرلی این است که به شما می گوید چرا این پیشنهاد را ارائه می دهید. این امر به نویسنده این امکان را می دهد تا تصمیم آگاهانه ای اتخاذ کند و حتی شاید در این راه کمی یاد بگیرد. همچنین ، یک کتابچه راهنمای آنلاین و رایگان در مورد انگلیسی وجود دارد ، که بر اساس موضوعاتی مانند سبک و مکانیک طبقه بندی شده است ، در آنجا مقاله هایی درباره همه چیز از نحوه استفاده از آپوستروف به فرم صحیح اختصارات پیدا خواهید کرد.

(2) جستجوی نویسنده یا کلماتی را که بیش از حد استفاده می کنید کشف کنید
همه نویسندگان مقصر هستند که بیش از حد از همان کلمه استفاده می کنند.

با این حال ، به عنوان نویسنده کتاب یا داستان ، ما اغلب آنقدر به نسخه خطی نزدیک هستیم و بارها آن را خوانده ایم که نمی توانیم این را ببینیم. دستور زبان شما را به این نوع مشکل هشدار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد اگر می خواهید کلمه مورد استفاده خود را تغییر دهید ، تعاریف کلمات را ببینید و مترادف را پیشنهاد کنید.

به این ترتیب ، مانند یک اصطلاحنامه است که با یک امتحان املا و دستور زبان ترکیب شده است.

کد پرفروش(3) یاد بگیرید که جملات خود را تجزیه کنید
"کتاب پرفروش در باره کوتاه، جملات پاک کننده هستند، بدون کلمات غیر ضروری." کد پرفروش، جودی آرچر و متی L. Jockers

تجزیه و تحلیل داده های کتابهای پرفروش نشان می دهد که جملات کوتاه تر پرفروش ها را مشخص می کنند ، اما همه ما می دانیم که در عمل چقدر سخت است.

گرامرلی هنگام تشخیص جملات طولانی یا اجرا بر روی طول جمله اظهار نظر خواهد کرد. این یکی دیگر از ویژگی های عالی برای زمانی است که ما چندین بار نسخه خطی را خوانده ایم که دیگر نمی توانیم آن را ببینیم. گرامرلی می تواند مانند یک جفت چشم دیگر عمل کند ، با اشاره به مشکلاتی که در غیر این صورت نمی بینیم.

(4) نسخه خطی خود را یک قدم به کمال نزدیک کنید
همه ما می دانیم که ویراستارها و تأییدکنندههای ما چقدر ارزشمند هستند. همانطور که در معرفی این مقاله اشاره کردم ، هیچ چیز نمی تواند مهارت و لمس انسانی یک ویرایشگر / تصحیح کننده حرفه ای را جایگزین کند. با این حال ، اگر با کمک گرامرلی نسخ خطی خود را تا حد امکان تمیز کرده باشید (یعنی بدون خطا) ، ویرایشگر شما در نظر دارد هر زمان اصلاح ساده تری داشته باشد. به نوعی ، گرامرلی می تواند از ویرایشگر شما پشتیبانی کند تا نسخه را حتی به کمال نزدیک کند.

(5) شطرنج شناسی
اگر نویسنده غیر داستانی باشید ، این ویژگی بعدی را دوست خواهید داشت.

می توانید روی یک دکمه کلیک کنید و گرامرلی متن شما را با بیش از 8 میلیارد صفحه وب مقایسه می کند ، بررسی نسخه برداری را بررسی می کند. این یک ویژگی شگفت انگیز است برای جلوگیری از اشتباه احتمالی شرم آور اگر به طور اتفاقی متن را از مقاله ای در وب کپی کرده اید تا در نوشتار خود به آن مراجعه کنید ، اما فراموش کرده اید که استناد را درج کنید.

حتی اگر شما در حال نوشتن داستان هستید ، می توانید با هدف قرار دادن آن به قول خودتان ، مطالب تحقیق را به یک نسخه اضافه کنید و سپس فراموش کنید. دستور زبان مانع از بروز چنین نظارت های تصادفی می شود.

(6) از آن برای رسانه های اجتماعی و ایمیل و همچنین نسخه خطی خود استفاده کنید
Grammarly همچنین یک افزونه رایگان برای Chrome یا Safari فراهم می کند (البته متاسفانه برای Scrivener نیست ). این افزونه پست های شما را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نظارت می کند ، و اطمینان می دهد که شما هیچ غلط املایی و گرامری را مرتکب نشده اید. این می تواند نگرانی از ارائه تصویری جلا داده شده به خوانندگان و طرفداران خود را حتی در هنگام عجله برای ارسال یک توییت سریع.

بنابراین اگر در گرامر خود کمی احساس اعتماد به نفس دارید ، گرامرلی را در اینجا برای مقاله بعدی خود بررسی کنید.

 

10 گزینه برتر دستور زبان جایگزین گرامرلی در سال 2020

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 20
 • بازدید سال : 562
 • بازدید کلی : 1,496