loading...

دانلود رایگان مقاله فارسی روانشناسی

راهنمای گام به گام برای صرفه جویی در وقت و انرژیبا تمام کارهایی که به عنوان دانش آموز پیش رفته اید ، دانلود مقاله می تواند به عنوان یک کار دلهره آور به نظر برسد. بسیاری از دانش آموزان تصمیم می گیرند که این کار دلهره آور را کنار بگذارند ، که در نهایت منجر بهنمره های بد در مقالات می شود که در غیر این صورت آسان A بوده است.مهمتر از آن ، مقالات اغلب بخش بزرگی از نمره کلی دانش آموز را در هر کلاس تشکیل می دهند و این باعث می شود آنها حتی در ریسک بیشتری قرار گیرند.در اینجا ، شما را از مهمترین جنبه های تهیه…

چگونه يک تحقيق بنويسيم . . . و A + دريافت کنيد

راهنمای گام به گام برای صرفه جویی در وقت و انرژی
با تمام کارهایی که به عنوان دانش آموز پیش رفته اید ، دانلود مقاله می تواند به عنوان یک کار دلهره آور به نظر برسد. بسیاری از دانش آموزان تصمیم می گیرند که این کار دلهره آور را کنار بگذارند ، که در نهایت منجر به
نمره های بد در مقالات می شود که در غیر این صورت آسان A بوده است.

مهمتر از آن ، مقالات اغلب بخش بزرگی از نمره کلی دانش آموز را در هر کلاس تشکیل می دهند و این باعث می شود آنها حتی در ریسک بیشتری قرار گیرند.

در اینجا ، شما را از مهمترین جنبه های تهیه کاغذ ، از ابتدا تا انتها پیاده خواهیم کرد ، بنابراین نیازی نیست که یک کاغذ را بعد از ظهر شلاق بزنید ، سرقت ادبی کنید یا از انجام تکالیف غافل شوید.

این آموزش گام به گام و مبتنی بر تصویر و لیست ، نزدیکترین چیز برای نوشتن پلاگین و کاغذ چوپان است که می توانید دریافت کنید. در این آموزش می آموزید:

تکنیک هایی برای درک واضح تکالیف و آنچه اساتید می خواهند در نوشتار شما ببینند
تکنیک های مدیریت وقت خود در حالی که روی یک مقاله تحقیقاتی طولانی مدت یا تکلیف نوشتن کوتاه مدت کار می کنید
رویکردهایی برای تولید ایده های موضوعی محکم که مقاله شما را جالب و جذاب می کند
نکاتی در زمینه تهیه یک بیانیه پایان نامه قوی که می تواند در کل تکالیف طولانی پایدار باشد
نکاتی برای ایجاد انتقال بین ایده ها ، جملات و پاراگراف ها
تکنیک های تجدید نظر و ویرایش مقاله خود را قبل از ارائه آن
بنابراین ، آیا شما آماده هستید که این مقاله خود را تحریک کنید؟ مقداری کاغذ و مداد بیرون بیارید و بیایید شروع کنیم!

چگونه می دانم استاد من به دنبال چه چیزی است؟
جواب این سؤال آسان است: به مطالبی که پروفسور در اختیار شما قرار می دهد نگاه کنید. اما ، این مهم است که دقیقاً در همان روزی که پروفسور وظیفه شما را انجام می دهد ، شروع کنید و فقط 30 دقیقه زمان خواهد برد. وقت برای هدر دادن وجود ندارد.

بیایید همین حالا با اولی برخورد کنیم: ببینیم که پروفسور از شما چه کاری می خواهد باشد.

1. به مقاله بنویسید
اولین قدم مهم برای نوشتن مقاله ، مدتی طول می کشد تا بفهمید که استاد به دنبال چه چیزی است. اگر این را می دانید ، می توانید به عنوان مقاله بنویسید و نقاط آسان را در طول مسیر انتخاب کنید.

دانشگاه ها این اساتید را صادر می كنند كه اساتید به دانشجویان دست یابند یا به نوعی راهنمایی ارزشیابی به دانشجویان بدهند. به یاد داشته باشید ، روال مربوط به دوره روی برگه تکالیفی که به شما داده شده است ، یک برنامه کلی در برنامه درسی کلاس پیدا خواهید کرد ، یا استاد شامل یک مقاله با برگه واگذاری است.

اگر استاد این موارد را برای شما ارائه نمی دهد ، نترسید از آنها بخواهید. اگر دانش آموز نمی داند چه چیزی از آنها انتظار می رود ، ارزیابی یک دانش آموز کاملاً ناعادلانه است. وقتی می پرسید ، مودب باشید.

2. با پایان در ذهن شروع کنید
هنگامی که آن برگه کارنامه و واگذاری را در دست داشتید ، آماده می شوید مواردی را که پروفسور هنگام ارزیابی تکلیف به دنبال آن است ، تشخیص دهید. این بدان معناست که شما می توانید با پایان کار در ذهن خود شروع کنید ، و کاغذهایی را در مورد آنچه می دانید پروفسور می خواهد ببیند ، ترسیم می کنید. برای شروع با ذهن پایان ، باید سه مرحله ساده را دنبال کنید:

- به یک تکلیف با یک نگاه انتقادی نگاه کنید
چند لحظه وقت بگذارید تا تکالیف و موضوع را با یک قلم و هایلایت بررسی کنید ، یادداشت کنید و عناصر اصلی را که پروفسور می خواهد ببیند ، برجسته کنید.

- جمله ای در مورد Anchor بنویسید
هنگامی که شما می دانید که پروفسور چه می خواهد ، می توانید یک مرجع یک جمله را بنویسید که هر زمان که احساس کردید دوره را ترک می کنید ، می توانید به آنها مراجعه کنید.

- شکاف های خود را ارزیابی کنید
لیستی از سه نقطه قوت و ضعف خود را که به عنوان نویسنده دارید ، تهیه کنید. به مشکلات و مشکلات خود توجه داشته باشید.

تمام اینها باید بیش از 10 یا 15 دقیقه طول نکشند. به نظر می رسد ضد شهودی است ، اما استفاده از زمان برای سازماندهی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و روند نوشتن را بسیار ساده تر می کند. بنابراین ، در اینجا ، گام به گام است:

3. به انتقادی به تکلیف نگاه کنید
حال ، اجازه دهید نگاهی به یک تکلیف نمونه بیندازیم. بگویید که باید برای کلاس زبانشناسی خود مقاله بنویسید. نگاهی به این انتساب از یک استاد واقعی کالج بیاندازید:

 

a1موضوع

 

اوه حتی با گلوله‌ها و دستوراتی که متن زیادی دارد. بیایید بخش آن را براساس بخش ، یک بخشنامه در یک زمان انجام دهیم.

ابتدا با ماکرو شروع می کنیم. از طریق آن بگردید و مفاهیمی را که پروفسور می خواهد در مقاله بپوشانید پیدا کنید.

این پروفسور همان کاری را انجام می دهد که پروفسور انجام می دهد: pontificating. پروردگارا دوست دارم ، اما اساتید به خاطر ارائه اطلاعات بیشتر از حد ضروری یا گفتن چیزی بیشتر از آنچه نیاز به گفتن دارند ، مشهور نیستند ، بنابراین تمام تلاش خود را برای جبران تکالیف با وسایل پراهمیت خود انجام دهید:

 

a4

 

توجه داشته باشید ، این مفاهیم کلان اغلب پیشنهادات هستند ، نه دستورات. آنها استاد هستند که به شما می گویند چگونه می توانید از طریق نشان دادن عقل و دانش خود ، تأثیرگذار ، واضح و یا بالا بردن نمره خود باشید.

تبلیغات شما می دانند وقتی شما پیش نویس وقت نمی کنید و آنها می دانند چه موقع آرزو می کنید یا فقط می خوانید تا نظر شما را تقویت کند. این استاد شما است که به شما اطلاع می دهد.

دوم ، میکرو بروید. موارد عملی را مرور کرده و آنها را برجسته کنید. این مواردی است که برای بدست آوردن نمره خوب باید در مقاله درج شود. آنها معمولاً بسیار خاص هستند:

 

a5a

 

واضح است ، اگر مقاله شما از ضمایر شخص اول استفاده می کند ، به کسی که نمره شما را می دهد ، خیرخواهانه می زند - احتمالاً بهترین کار برای دور ماندن از آن است. همچنین ، شما باید از تحقیقات علمی استفاده کنید ، این بدان معنی نیست که Googling به صورت تصادفی انجام شود و اولین چیزهایی را که پینگ می کنید انتخاب کنید.

به بخش اول برگه واگذاری نگاهی بیندازید. ببینید که پروفسور دقیقاً به چه چیزی می گوید مقاله شما باید باشد؟

همچنین ، به بخش "الزامات" نگاهی بیندازید. این مقاله بهتر است به روشی خاص قالب بندی شود!

 

a6

 

همچنین ، درمورد تغییرات خاص در فرمت و موعد مقرر ، درخواست های خاص را مشاهده کنید آنها را دور بزنید!

 

a6b

 

اینها بیانیه ها و سازش های مزخرفاتی نیستند که پروفسور برای رعایت آن به شما احتیاج دارد.

چرا یک پروفسور این کار را می کند؟ خب، پاسخ ساده است. تبلیغات شما در تلاش نیستند که چیزهای دیگر را رها کنید (آنها در واقع کارهای دیگری انجام می دهند تا شما را بدبخت کنند) - آنها در تلاشند تا فرایند درجه بندی را ساده تر کنند. تصور کنید که 75 مقاله در مقطع نوشتاری توسط 75 دانش آموز شما نوشته شده است.

تصور کنید که اگر آن پروفسور این همه را به شانس تغییر دهد ، چه تنوع و تنوع در بین 75 نفر و مقالات آنها رخ خواهد داد - همه این دانشجویان مانند قلم های مختلف ، بر اساس ترجیحات خود ، موارد مختلف را ذکر می کنند ، و مقالات گسترده ای را ارائه می دهند ، حداقل دو برابر زمان لازم برای خواندن این مقالات.

بنابراین ، آیا نمی خواهید به این افراد کمک کنید؟ با پیروی از این دستورالعمل ها ، دوست خود را دوست بدار اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید ، این پروفسور عصبانیت خود را در جای دیگر هدایت می کند.

اکنون که فهمیدید که چرا پروفسورها چنین برچسب هایی با فرمت دارند ، نگاهی به موضوع ببرید:

 

موضوع

 

موضوع شامل لیستی از نکات لمسی مستقیم است که استاد در هنگام ارزیابی کار شما توسط استاد بررسی می کنند. توجه داشته باشید ، آنها خاص هستند و عملکرد بالقوه شما را تجزیه می کنند. در این حالت ، شما می توانید پنج دسته گسسته را مشاهده کنید ، هر کدام دارای امتیازات خاص خود هستند و مقدار شماره ای که با عملکرد شما مطابقت دارد:

 

a7

 

 

پروفسور این مقاله را به دست می آورد و ضمن درجه بندی ، آن را در دسترس نگه می دارد. همراه با یادداشت بر روی کاغذ خود ، پروفسور عملکرد شما را در هر دسته نیز بررسی می کند. خلاصه عملکرد شما در آن دسته:

 

rubric2

 

اگر کاغذ صد نقطه ای دارید ، هرکدام از این دسته ها 20 امتیاز دارند. پروفسور برای بدست آوردن نمره خود دسته ها را اضافه می کند و آن عدد را 4 برابر می کند: 4 + 5 + 5 + 4 + 5 = 23 x 4 = 92.

برای به دست آوردن الف در این مقاله ، شما باید در 3 دسته و بالاتر از حد متوسط ​​در حداقل 2 دسته دیگر با تعالی اجرا کنید.

حالا شما یک هدف دارید. در کدام سه گروه قرار است کاملاً به قتل برسید؟

حداقل یکی از آنها ting قالب بندی a یک شخصیت جالب است. تمام چیزی که لازم است توجه به جزئیات است — مایکروسافت ورد تمام ابزارهایی را که شما نیاز دارید برای دستیابی به امتیاز عالی در آنجا دارید.

برای دو مورد دیگر روی بخش های توسعه و پاراگراف های بدن متمرکز شوید. آنها ساده هستند - تقریباً به طور کامل از یک بیانیه پایان نامه و انتقال.

 

rubric3

 

اکنون که این مسئله را فهمیدید ، بیایید به مرحله بعدی برویم: ایجاد یادآوری که می توانید در هنگام نوشتن مجدداً مورد استفاده قرار دهید.

4- نوشتن جمله ای در مورد Anchor
ممکن است یک کار احمقانه به نظر برسد ، اما یک جمله لنگر به همان اندازه یک بیانیه پایان نامه حیاتی است. این در اصل یک بیانیه پایان نامه برای روند نگارش مقاله است. با این جمله به شما یادآوری می کنید که پروفسور چه می خواهد و چگونه می خواهید آن را به آنها بدهید.

- خلاصه عناصر
از برجسته و تأکید بر این روشن است که پروفسور یک مقاله استدلالی را می خواهد که به خوبی سازمان یافته و متفکر باشد. توجه داشته باشید که هیچ چیزی در مورد اصالت در این موضوع وجود ندارد.

پروفسور از شما درخواست نمی کند که چرخ را دوباره اختراع کنید یا چیزی را بیابید که زمینه زبان شناسی را برای همیشه تغییر دهد - آنها فقط از شما می خواهند که ایده های مهمی را از کلاس زبانشناسی خود بگیرید و آنها را در مورد چیزی که دوست دارید استفاده کنید.

- درک مفهوم
همچنین واضح است که این پروفسور می خواهد تحقیق را در زمینه زبانشناسی تلفیق کنید ، نه تحقیق جدیدی انجام دهید.

این به ایده اصلی بودن برمی گردد - نشان می دهد که شما گوش کرده اید و می توانید مفاهیم کلاس را در مورد شیوه ها و مفاهیم در زمینه دیگری از مطالعه یا علاقه شخصی به کار ببرید.

- لنگر را ایجاد کنید
اکنون که ایده ای در مورد آنچه لازم دارید ، پیش بروید و یک یا دو جمله را با ترکیب مراحل 1 و 2 بنویسید:

در این مقاله ، درک خودم از مفهوم زبانی را که این ترم آموخته ام و چگونگی ارتباط آن با رشته تحصیلی من نشان می دهد. من این دانش را با سازماندهی و سازماندهی ، استفاده از تحقیقات مربوطه و چسبیدن به بیانیه پایان نامه خود نشان خواهم داد.

بله ، به نظر می رسد کمی احمقانه است. اما اکنون لنگر دارید. اگر در حین نوشتن گیر کرده اید ، این جمله را بیرون بیاورید و ببینید که کجا گمراه شده اید ، یا به کجا می روید تا در مسیر برگشت قرار بگیرید.

5. ارزیابی شکافهای شما
شما می دانید که پروفسور چه می خواهد ، می دانید که چگونه می خواهید آن را به آنها بدهید. در حال حاضر همه شما باید بدانید این است که در آن همه می تواند از ریل سقوط کند. در این مرحله شما نقاط قوت و ضعف خود را ذکر می کنید ، بنابراین می دانید که دقیقاً در کجا ایستاده اید.

این بسیار ساده است - تمام کاری که می کنید اینست که به دو سوال پاسخ دهید ، لیستی از دو یا سه مورد برای هر یک تهیه کنید:

به عنوان یک نویسنده، من می دانم من خیلی بزرگ هستم نه ... در حال توسعه یک پایان نامه، ماندن سازمان یافته، و انجام تحقیقات .
به عنوان یک نویسنده، من می دانم که من در بزرگ هستم ... آینده با ایده های جالب و تبیین افکار من به وضوح و با استفاده از دستور زبان خوب .
به همین سادگی. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آن نقاط قوت بازی کنید و از نقاط ضعف آن آگاه باشید. شما آماده هستید تا به مرحله بعدی بروید ، بنابراین به آن بروید! بیایید در مورد نحوه اعدام صحبت کنیم.

چگونه می توانم مقاله پژوهشی خود را سازماندهی کنم؟
1. بنشینید
ارنست همینگوی مشهور گفت که "سخت ترین نکته در مورد نوشتن ، گرفتن الاغ شما در صندلی است." و او کاملاً صحیح است. اگر بتوانید بنویسید برای نوشتن بنویسید ، در حال حاضر 90٪ کار پشت سر خود دارید.

تکمیل این مرحله دوم بلافاصله - قبل از رفتن به رختخواب در روز دریافت تکالیف - برای خستگی این مقاله ضروری است.

این گفته است ، شما باید به اتاق خود برگردید ، تقویم خود را بیرون بیاورید ، و بین روزهای اختصاص زمان کاغذ و زمان تعیین تکلیف ، به جستجوی جیب های خاص وقت بپردازید.

هنگام تهیه برنامه این نکات را دنبال کنید:

زمان را غیر قابل مذاکره کنید
این کار سخت خواهد بود ، اما اجازه ندهید که دوستان و فعالیت ها برنامه شما را مختل کنند. برنامه را تنظیم کرده و اجرا ، اجرای ، اجرا کنید - این تنها راه رسیدن به نتایج مورد نظر شماست.

در مورد چگونگی گذراندن زمان خاص باشید
هنگام تهیه برنامه ، اهداف اتمام را طوری تنظیم کنید که زمان تمام نشده باشد. اگر زمان شما عصبی است ، به احتمال زیاد توپ را رها خواهید کرد. شما با یک صندلی و یادگیری مادام العمر یک تاریخ دارید.

تعهد به روند
به خاطر داشته باشید که یکی از عناصر مهم نوشتن موفق زمان است. شما به فکر کردن ، تحقیق و ایجاد زمان نیاز دارید. اگر نتوانید این موضوع را تصدیق کنید ، هر بار یک مقاله خردکننده می نویسید.

شما در حال کار به سمت چیزی بزرگتر هستید
رفع هزینه روی درختان با هزینه دیدن کل جنگل می تواند آسان باشد ، بنابراین حتما به یاد داشته باشید که کاری که انجام می دهید به حرفه کلی شما اضافه می کند. اگر مقاله خوب است ، می توانید از آن به عنوان نمونه نوشتن استفاده کنید یا سعی کنید آن را منتشر کنید ، که باعث ایجاد رزومه شما می شود. در برابر انگیزه مقاومت کنید تا در مورد کاغذ به عنوان یک مانع فکر کنید.

از سیستم های پشتیبانی استفاده کنید
شما در خلاء نمی نویسید - شما پشت نوک انگشتان و همچنین دوستانی که در یک قایق هستند ، از پشتوانه دانشگاهی دارید. برای گرفتن یک چشم انداز نیمه حرفه ای با مرکز نوشتن وقت ملاقات کنید و آن را برای یادداشت های سریع با دوستان خود تهیه کنید.

2. سازماندهی شوید
قدم بعدی شما این است که وقت خود را سازماندهی کنید. شما می خواهید یک یا دو ساعت کار را هر روز پر کنید ، کلاس های دیگر ، مشاغل اجتماعی و الزامات اولویت را به خود اختصاص دهید.

برای کاغذ خود یک برگه خاص تهیه کنید و زمان کار را پر کنید:

 

cal1

Calendar2a

مهمترین نکته در این مورد این است که شما در حال تعیین اهداف تکمیل ملموس برای هر جلسه کاری هستید. بیشتر جلسات شما نباید بیشتر از یک ساعت یا دو ساعت باشد ، اما ممکن است برخی فعالیت ها - مانند تحقیقات - کمی طولانی تر شوند:

 

تقویم2aaa

 

اگر توجه داشته باشید ، بیشتر وقت نوشتن شما در قسمت جلو صرف می شود - ایجاد اولین پیش نویس مقاله. این بدان دلیل است که همه چیز پس از آن تجدید نظر خواهد شد.

 

Calendar2a1

 

فراموش نکنید که دوستان تجدید نظر خود را پیدا کنید ، و در مرکز نوشتن قرار ملاقات کنید!

 

Calendar2aba

 

اگر به این برنامه پایبند باشید ، نه تنها مقاله خود را به موقع تکمیل می کنید ، بلکه آن را به خوبی تکمیل خواهید کرد. هر نویسنده ای از کره زمین به شما می گوید که برنامه پایه و اساس نوشتن خوب است - هر چه بیشتر وقت خود را در صندلی سپری کنید ، نگارش بهتر می شود.

چگونه می توانم برای یک مقاله ایده بگیرم؟
بنابراین شما دو مرحله اول قبل از خواب را در روزی که کاغذ اختصاص داده اید ، تمام کرده اید ، اکنون چیزهای سختی است. با این حال ، اکنون کمی آسانتر خواهد بود که می دانید پروفسور شما چه می خواهد و شما برنامه ای در جای خود قرار داده اید.

برای تولید ایده ها ، چند گزینه دارید. نوشتن رایگان اغلب پرطرفدار است ، اما می تواند بسیار وقت گیر باشد ، و همچنین به ویژه برای مقالات تحقیقاتی مفید نیست. همچنین ، برخی از پروفسورها توصیه می کنند که با یک دوست صحبت کنند ، که می تواند حواس پرت باشد.

اما شما وقت زیادی ندارید ، بنابراین می خواهید ایده های خود را متمرکز و باریک کنید - موفقیت برای این امر ضروری است. بهترین روش برای این کار نقشه برداری است. نقشه برداری تکنیکی است که به شما امکان می دهد ایده های خود را به صورت منطقی ضبط کنید.

نقشه برداری سوالات راهنمایی قوی به شما می دهد و همچنین چگونگی پیوند ایده های شما را نشان می دهد ، که برای نوشتن مقاله تحقیق طولانی بسیار مفید است نقشه برداری چیزی شبیه به این است:

 

img_0347-1

 

توجه داشته باشید که ایده ها هرچه بیشتر از موضوع مرکز فاصله بگیرند مشخص تر می شوند. همچنین ، توجه داشته باشید که آنها به عنوان بازجو نوشته شده اند - سوالات باعث تحریک فکر می شوند. مواردی را که خاص ترین هستند حلقه کنید و از آنها برای کاغذ استفاده کنید.

web1

نرم افزار نکته: یک زاویه ساده است که همیشه به کار به نظر می رسد "چگونه است شما متفاوت موضوع، تغییر داده، یا تاثیر تکنولوژی و مظاهر معاصر از 21 ST قرن؟" شما می توانید این مفهوم به درخواست هر مقاله شما را در کالج ارسال خواهد شد.

بنابراین ، رشته تحصیلی ، علایق خود یا موضوعی را که در این زمینه موضوعی است ، اعمال کنید. بیایید بگوییم که شما در حال تحصیل معلم هستید و به دانشجویان ESL علاقه مند هستید - این لنز است که هر موضوع و سؤالی در این لیست قابل بررسی است. در اینجا چند ایده بر اساس آن ارائه شده است ...

کسب زبان: چگونه فن آوری های جدید می تواند به زبان آموزان دوم کمک کند زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرند؟
پراگماتيك: دانش آموزان ESL چگونه عملكردها را در متن هاي انگليسي مي فهمند؟
گرامر جهانی: چگونه یک دانشجوی ESL می آموزد که از یک زبان به زبان دیگر انتقال یابد؟
آوایی: چگونه دانش آموزان ESL می توانند صداهای انگلیسی را به طور مؤثر یاد بگیرند؟
از موارد فوق ، که به نظر می رسد بیشترین آبمیوه دارد؟ احتمالاً شماره یک. حتی بدون انجام هرگونه Googling ، بدیهی است که در این زمینه تحقیقاتی انجام می شود که می توانید از آن نتیجه بگیرید. همچنین ، می توانید برای ارائه ایده های بهتر به مشاهدات غیر فنی و غیر آکادمیک اعتماد کنید - می توانید از تجربیات خود برای شکل دادن به موضوع خود استفاده کنید. بنابراین با شماره 1 بروید.

اکنون ، موضوع را به ویکی پدیا وصل کنید تا یک نمای کلی درباره موضوع مورد نظر دریافت کنید.

 

wiki1

ویکی

Ctrl + F برای جستجوی صفحه و جستجوی کلمات کلیدی ، مانند فناوری

 

پیدا کردن

 

شکی نیست که یک بخش کامل در ویکی پدیا وجود دارد تا بتواند شما را برطرف کند. به این ایده های خاص که می توانید در مرحله تحقیق خود استفاده کنید نگاهی بیندازید:

 

find2

 

برای دیدن منابع ، بر روی متن فوق شماره کلیک کنید. به نظر می رسد 23-26 مفید خواهد بود:

 

find3a
و نگاه کنید ، می توانید به پایین صفحه بروید تا از مقاله های خاص پرش کنید تا در تحقیقات خود استفاده کنید. همچنین 51 کلمه کلیدی شما را ذکر می کند!

find4
اکنون که می دانید - در سطح بسیار کلی - آنچه در این زمینه اتفاق می افتد ، می توانید پایان نامه و طرح خود را انجام دهید.

چگونه می توانم بیانیه پایان نامه بنویسم؟
با آموزش ما در مورد نوشتن یک بیانیه پایان نامه ، نمونه های پایان نامه ، راه های ساختن یک جمله نامه پایان نامه و نحوه سازماندهی مقاله خود را در مورد بیانیه پایان نامه مشاهده خواهید کرد. در مرحله اول ، به درک درستی از موضوع خود نیاز دارید. دوم ، برای نوشتن در مورد شما به مثالهای خاصی احتیاج دارید. سوم ، شما باید آن سه مورد را به طور مؤثر سازماندهی کنید. و چهارم ، شما نیاز به طرح کلی دارید.

برای این آموزش گام به گام نمونه های پایان نامه ، ما قصد داریم مواردی را برای کارآیی فوق العاده تقسیم کنیم تا بتوانید ستون فقرات مقاله را ایجاد کنید.

نگارش پایان نامه به چهار قسمت تقسیم شده است. اینها را استاد کنید و کاغذ سینچ باشد.

1. ایجاد مرور کلی موضوع
اولین قدم برای ایجاد یک بیانیه پایان نامه موفق ، تولید یک مرور کلی از موضوع مورد نظر است. در این حالت ، فناوری و کلاس ESL موضوعی است که مقاله بر اساس آن بنا شده است. بنابراین بخش اول پایان نامه شما باید یک عبارت کلی باشد که توصیف کننده ضرورت های مرتبط با مقاله شماست.

با تهیه لیستی از این که چرا فکر می کنید موضوع مقاله شما مرتبط است ، شروع کنید. در این حالت ، می توان گفت ...

- استفاده از فناوری در داخل و خارج از کلاس در دهه گذشته افزایش یافته است.

- دانش آموزان از تلفن های خود در کلاس استفاده می کنند که این یک حواس پرتی برای یادگیری است.

- تعامل رسانه های اجتماعی در حال حاضر همان اندازه تعامل چهره به چهره برای اکثر دانشجویان مهم است.

- دانش آموزان غالباً از دنیای گسترده دیجیتالی خارج از کلاس گرفته می شوند و در یک کلاس با دیوارها کسل می شوند.

- یادگیری دانش آموزان به طور فزاینده ای اجتماعی و جمعی هستند ، برخلاف تحویل یک متخصص.

حال ، بیایید آن ایده ها را بگیریم و سعی کنیم آنها را به یک جمله تبدیل کنیم:

معلمانی که از استفاده از فن آوری در کلاس امتناع می ورزند ، دانش آموزان خود را به خود مشغول نمی کنند و نسبت به روشهای طبیعی یادگیری دانش آموزان و نیازهای اجتماعی آنها بی اعتنا هستند.

به نظر می رسد بسیار خوب است ، ها؟ بله! اکنون ، بیایید کمی آن زبان را بکشیم ، تا بتوانیم کمی باهوش تر به نظر برسیم:

معلمانی که در کلاس های خود از فناوری استفاده نمی کنند ، خطر از دست دادن دانش آموزان در برابر حوصله تحصیلی را دارند ، همچنین لازم نیست که دانش آموزان خود را خسته کننده و بی ربط تلقی کنند. دلیل این امر این است که فناوری و جامعه پذیری فوق برنامه نیستند - زندگی دانش آموزان به طرز فزاینده ای به تکنولوژی و طبیعت اجتماعی به شیوه هایی که سالها پیش وجود نداشت ، متمایل شده اند.

اوه حتی بهتر! اما هنوز هم کارهای ساده ای وجود دارد که می توانیم برای ترسیم زبان ، مانند استفاده از عملکرد مترادف Word با کلیک راست کلیک کنید:

 

آنو

 

در هنگام انجام این کار مراقب باشید — گاهی اوقات این ابزار می تواند کمی خاموش باشد زیرا نمی تواند به خوبی برای فرم های کلمه بداهه باشد. اما کلمه به کلمه را طی کنید و محکم کنید ، تغییر دهید و این را بدست آورید:

 

پایان نامه

 

عالی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ با اضافه کردن تفریق ، گسترش و تحکیم ، انتقال از عمومی به موارد خاص ، می توانید یک مرور کلی را برای استفاده در پایان نامه انجام دهید. همچنین ، استفاده از ترفندهای قدیمی ، مانند واژگان مخالف (خارج از برنامه در مقابل. بین دنده ای) را که باعث افزایش بلاغت می شوند ، توجه داشته باشید.

بنابراین ، موضوع را بررسی کنید — آیا ما به هر هدف رسیده ایم؟ بله! توسعه ، زبان و واژگان و ساختار جمله را ببینید!

2. ساختن مشخصات
اکنون که می توانید نمای کلی را ببندید ، چرخ دنده ها را باریک تر کنید. در اینجا ، شما می خواهید سه راه حل برای موضوعی که در تهیه نقاله ارائه داده اید ، شناسایی کنید.

در حالی که این موارد نسبت به بخش قبلی خاص تر است ، آنها به نظر نمی رسد بیش از حد خاص باشند ، اما به اندازه کافی گسترده هستند تا به عنوان مرجع برای سایر قسمت های مقاله عمل کنند.

مشکلی که مطرح شد این بود که مربیان ابزارهای یادگیری را از دانش آموزان دور می کنند و آنها را با اشکال کمتر جالب از یادگیری دانلود مقاله جایگزین می کنند و تعامل اجتماعی با کلاس را متوقف می کنند. همچنین ، مربیان توجه کمی به ابزارهای یادگیری مبتنی بر فناوری به عنوان راهی برای آموزش می کنند.

چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد؟ معلمان باید ...

- از فن آوری اهرم استفاده کنید تا دانش آموزان در هنگام کار در کلاس صحبت نکنند

- ادغام فن آوری های غیر متعارف در کلاس (مانند آیفون ها)

- استفاده از فناوری را در اولویت کلاس قرار دهید

اکنون ، آن موارد را در نظر بگیرید و آنها را با یک جمله واحد ترکیب کنید:

مربیان ESL باید استفاده از فناوری را در اولویت آموزش و پرورش در داخل و خارج از کلاس قرار دهند.

اما ، بیایید مثل آخرین مورد آن را ماساژ دهیم. بیایید سعی کنیم که سه گانه ایده های ما دست نخورده باقی بماند ، به این ترتیب که می توانیم حداقل سه بخش مختلف را به مقاله بکشیم:

مربیان ESL باید سعی کنند تعامل دیجیتال بین دانش آموزان خارج از کلاس را افزایش دهند ، از فناوری دیجیتالی در داخل کلاس استفاده کنند و راه های دیجیتالی آموزش را در اولویت یادگیری قرار دهند.

بسیار خوب است ، اما ما می توانیم آن را به نظر علمی تر تبدیل کنیم. مجدداً از تابع مترادف Word استفاده کنید و سعی کنید ساختار موازی را حتی بیشتر از قبل هم کنید:

 

thesisp2

 

بله - عالی است!

3. ایجاد جملات پایان نامه
ما خیلی نزدیک هستیم که با پایان نامه انجام شود! تنها چیزی که اکنون به آن احتیاج داریم اینست که دو جمله را با نوعی جمله ، عبارت انتقالی یا پیوند به هم وصل کنیم. در این حالت (مانند تقریباً همه چیز در نوشتن) ، آن را ساده نگه دارید:

 

thesisrev2

 

بعضی از شما می گویید "سلام! صبر کن! شما نمی توانید یک جمله را به این دلیل شروع کنید! "در حقیقت ، می توانید. شما دروغ گفته اید که این همان چیزی است که شما فکر می کنید.

بسیاری از معلمان این را به دانش آموزان می گویند زیرا این امر مانع از نوشتن افکار ناقص و یا نوشتن شل و ول می شود ، اما کاملاً قانونی است و در این حالت کاملاً شیک به عنوان یک عبارت پیش فرض. بنابراین تا زمانی که این جمله را کامل کردید ، آن را با ترک استفاده کنید!

اکنون ، مجدداً مطالب را بررسی کنید! بررسی کنید و بررسی کنید و بررسی کنید! شما آن را می کشید.

شما یک پایان نامه دارید!

4. یک طرح کلی ایجاد کنید
از آنجا ، همچنین می توانید طرح کلی خود را بسازید ، و منابع بالقوه خود را مانند این موارد تجزیه کنید:

مقدمه / هوک (جذاب کردن حکایات برای انتقال شما به پایان نامه)

جملات پایان نامه

قسمت 1 (بخش اول پایان نامه)

- 3-4 منبع

قسمت دوم (بخش دوم پایان نامه

 - 3-4 منبع

قسمت 3 (بخش سوم پایان نامه)

- 3-4 منبع

نتیجه گیری / شارژ (بسته بندی کردن ، شارژ خواننده برای ایجاد تغییر)

واقعاً خیلی ساده است و برای اینکه همه چیز از این مهم کنار بیاید ، اکنون شما باید سه زمینه تحقیق برای تمرکز داشته باشید!

اکنون که به آن مربع رسیدیم ، بیایید به برخی از تکنیک ها برای انتقال بین ایده ها برویم.

چگونه می توانم یک گذار ایجاد کنم؟
غالباً دانش آموزانی که مقالات طولانی و مبتنی بر تحقیق می نویسند ، با اتصال هم اندیشی ایده های مرتبط در مقاله ، مبارزه می کنند. این غیر معمول نیست ، و "خبر خوب" به راحتی رفع می شود! سه مرحله ساده وجود دارد. ابتدا باید رابطه بین دو ایده را مشخص کنید. دوم ، شما باید یک انتقال را انجام دهید. و سوم ، باید مراقب مشکلات احتمالی باشید.

1. تعیین رابطه
بیایید بگوییم که شما این پاراگراف را برای باز کردن بخش اول مقاله زبانشناسی خود دارید:

 

1para

 

شما باید از این ایده بسیار گسترده به یک ایده بسیار ساده تر برسید: اینکه افراد با فرهنگ های مختلف در برقراری ارتباط مشکل دارند ، یا همانطور که در مقاله نوشته شده است ، این:

 

2para

ببینید پرش منطقی از بیان گسترده تا ادعای خاص چقدر مشکل است؟ نگاهی به این دو جمله با هم بیندازید ، زیرا آنها متناسب با رنگ هستند - قرمز بودن گسترده ، رنگ آبی خاص:

3para

 

شما به چیزی میان آنها احتیاج دارید تا آنها را به طور منطقی با یکدیگر پیوند داده و به خواننده کمک کند تا جهشی را با شما به همراه آورد ، بنابراین باید جملاتی را برای میان آنها قرار دهید.

نگاهی به این نکته بیندازید که منطقی این شکاف را برای خواننده پر کرده است ، به طوری که خواننده نیازی به پر کردن شکاف ها ندارد:

 

4para

 

اکنون آن را با هم بخوانید:

 

5para

 

2. اتصالات را ایجاد کنید
- نویسنده رابطه را مشخص کرد
در اینجا مشخص است که توانایی افراد در برقراری ارتباط ، اهمیت فرهنگی آنها را تعیین می کند. این ایده با ایده دیگری که نویسنده به آن می نویسد متصل است - این اختلافات فرهنگی منحصر به فرد اغلب مقصر تجزیه ارتباطات است.

نویسنده می بیند که رابطه یکی از تضادها است ، بنابراین آنها سعی می کنند کنتراست را برای ایجاد یک ارتباط در گذار نامگذاری کنند - متن سبز ادغام تضادها است:

 

4para

 

- نویسنده این انتقال را دستکاری کرد
این نویسنده با استفاده از یک مهارت نوشتن بسیار ساده اما ظریف ، از انتخاب کلمه استفاده کرده تا روابط عمیق تری بین جملات برقرار کند. قسمت های کدگذاری شده رنگ را مشاهده کنید:

 

7para

عبارات "موجود در جهان" و "پارادایم مشترک" تقریباً یکسان است. همانطور که عبارات "کنوانسیون های متقابل" و "همپوشانی فرهنگی" را انجام می دهند. "نویسنده اساساً دوباره آنچه را که قبلاً گفته شد ، اما به روشی خاص تر یا با واژگان متفاوت ، دوباره بیان می کند. نه چگونه ایده های هر پاراگراف در انتقال جمع می شوند.

- نویسنده مراقب است که در دام نیفتد
در مقاله ، استفاده از واژگان ساده انتقال آسان است - بنابراین ، به تبع آن ، و غیره هیچ مشکلی با یک کلمه انتقال در اینجا و آنجا وجود ندارد ، اما استفاده از آنها بسیار آسان است. بیشتر وبلاگ ها ، مانند این ، این یکی ، و این یکی استفاده از کلمات انتقالی را به بخش مهمی از این فرآیند تبدیل می کند.

و این یک نوع است ، اما ما به شما یاد می دهیم که چگونه این کار را بهتر از حد متوسط ​​انجام دهید ، به یاد دارید؟

شما می خواهید این مقاله را خنثی کنید ، این بدان معناست که شما باید کمی کار اضافی انجام دهید و کارهایی را که همه دانش آموزان می توانند در کارهایی انجام دهند که دانش آموزان استثنایی انجام می دهند ، گذشته است.

انتقال زیبا و مبتنی بر واژگان ظریف ، یک حرکت استثنایی دانشجویی است. آن را در برابر موضوع بررسی کنید: خوانایی / وحدت ، انتقال منطقی / یکپارچه ، نشان دادن دانش از طریق انتخاب کلمه ، واژگان ، و تفکر منطقی - آن را بدست آورده اید! بم!

چگونه می توانم مقاله خود را ویرایش کنم؟
بعد از اینکه طرح خود را پر کردید و برخی از تحقیقات خود را در مقاله خود قرار دادید ، اولین پیش نویس را تکمیل می کنید. این چیزی است که بیشتر دانش آموزان هنگام تهیه مقاله دارند. بخش ویرایش دارای پنج مرحله است: اول ، برای محکم کردن و شفاف سازی مجدداً تجدید نظر می کنید. دوم ، شما برای گرامر ، استفاده و مکانیک ویرایش می کنید. سوم ، شما یک کپی تمیز به یک دوست می دهید و از حمایت های علمی بازدید می کنید. چهارم ، شما برای تمیز کردن امور ، آخرین خواندن خود را انجام می دهید. و ، پنجم ، دوباره کاغذ را در برابر موضوع بازبینی کنید.

به یاد دارید وقتی یکی از آن دسته از سخنان احمقانه بودید که کاغذی را ارسال کردید که ساعاتی قبل از موعد مقرر آن را نوشتید و به C امیدوار هستید؟ خوشحال نیستی که الان بهتر بشناسی؟

شما پیش نویس اولیه خود را به پایان رسانده اید و اکنون باید آن را به دنبال علاقه جنسی به استاد خود کنید. دو روش برای انجام این کار وجود دارد - تجدید نظر و ویرایش.

- تجدید نظر اول می آید. تجدید نظر زمانی است که شما به معنای واقعی کلمه دوباره آنرا مشاهده می کنید. شما تغییرات بزرگی ایجاد می کنید — تحولات یا تحقیقات مربوط به قطعات را در کنار سازمان و ساختار اصلاح کنید.

- ویرایش دوم می شود. ویرایش در حال ایجاد تغییرات جزئی در قطعه است - اصلاح دستور زبان ، کاربرد و مکانیک ، تغییر دیکشنر برای تغییر لحن.

این شرایط قابل تعویض نیستند ، اگرچه بسیاری از افراد اشتباه می کنند و از آنها به صورت متقابل استفاده می کنند.

مرحله 1: تجدید نظر کنید
پس از اتمام آن مقاله ، مهم است که به عقب برگردید و تغییرات گسترده ای ایجاد کنید. شما نمی خواهید بستر مقاله را تغییر دهید - پایان نامه و تحقیق برای انجام آن ، — بلکه قصد دارید چیزهایی را تغییر دهید که باعث می شود کاغذ جریان یابد ، مانند صاف کردن گذارها ، عصر بیرون از ساختار و ترتیب پاراگرافها ، و مطمئن شوید که همه ایده ها به طور طبیعی با هم پیوند می خورند.

همچنین این زمان برای اضافه کردن ایده ها به فرض اصلی هر بخش یا از بین بردن مماس هایی است که احتمالاً در گرمای لحظه ای از آن پیروی کرده اید. آنچه را باید اضافه کنید اضافه کنید و هر چیزی را که لازم نیست در آنجا باشد ، برش دهید. برخی از موارد معمول برای جستجوی آنها:

- پاراگراف ها دستور آشکار منطقی دارند

- جملات کاملاً بلند ، کاملاً بلند

- همه بخش ها به پایان نامه پاسخ می دهند

- لحن مناسب ، دانشگاهی

- درگیر شدن با خواننده

- ادعاها حاوی شواهد و پشتیبانی است

- انتقال واضح است

- همه ایده ها کاملاً توسعه یافته اند

- افزودن عناوین بخش

- مقدمه و نتیجه گیری به خوبی در خدمت پایان نامه است

مرحله 2: ویرایش کنید
اکنون که کاغذ تنظیم شده است ، وظیفه شما این است که تمام جملات را بگذرانید و سفت کنید ، تغییراتی در انتخاب کلمه ایجاد کنید (عملکرد مترادف کلمه Word را به خاطر بسپارید) و خطاها را در دستور زبان یا نگارشی که پیدا می کنید صحیح و خطا کنید. برخی از موارد معمول برای جستجوی آنها:

- انقباضات را از بین ببرید
- استفاده از کاما / نیمه روده بزرگ
- خطاهای املایی
- پاک کردن مرجع ضمیر
- قالب خاص (ایتالیک ها ، حروف برجسته و غیره)
- از قوانین نقل قول پیروی می کند
- مأموریت برای تعدد و مالکیت
- کلمات به راحتی اشتباه ( بیش از حد ، و دو )
- اصلاح کننده های اشتباه یا آویزان
- جملات ناقص
نکته خواندن طرفدار: در حالی که دوباره در حال خواندن ویرایش های خود هستید ، ممکن است خوب باشد که کاغذ را به عقب برگردانید ، به این ترتیب می توانید کمی خود را منحرف کنید و اشتباهات بیشتری بدست آورید. با جمله آخر شروع کنید ، سپس جمله دوم تا آخر را بخوانید و مواردی از این دست تا زمانی که به اولین جمله رسیدید.

مرحله 3: بررسی
در مرحله بعد ، شما آماده هستید که این مقاله را به دیگران ارائه دهید تا آنها را بررسی کنند. ابتدا دوستی را که به او اعتماد دارید پیدا کنید و مقاله را با آنها به اشتراک بگذارید. در مرحله بعد با مرکز نوشتن پردیس قرار ملاقات بگذارید. با هر دو بررسی ، این مجموعه سؤالات را برای پاسخ دهندگان خود تحویل دهید:

نکات اصلی این مقاله را به قول خودتان خلاصه کنید.
آیا پایان نامه واضح و متمرکز است ، آیا با مقدمه مطابقت دارد؟
آیا پایان مقاله مؤثر است؟ آیا این مطالب را به خوبی خلاصه می کند و خواننده را به عمل دعوت می کند؟
آیا استدلال مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است؟
آیا مکانهایی وجود دارد که تجزیه و تحلیل در مقاله کوتاه باشد یا ناقص باشد؟
آیا انتقال ها روان و موجز هستند؟ آیا جهش های ناخوشایندی بین ایده ها وجود دارد؟
آیا تحقیقات به خوبی با مقاله ادغام شده است؟ آیا تعادل خوبی بین صدای من و صدای منابع من وجود دارد؟
آیا ناسازگاری با دستور زبان ، کاربرد یا مکانیک مشاهده می کنید؟
مرورگر شما می تواند با صحبت کردن به این پاسخ ها مستقیماً بپردازد یا با یادداشت کردن پیشنهاداتی را ارائه دهد. پس از این بازخورد ، تغییرات پیشنهادی را حس کنید.

مرحله 4: آخرین پاس
شما خیلی کار کرده اید و تقریباً کامل هستید! شما یک مرحله مهم دیگر دارید: برنامه Natural Reader Pro را بارگیری کنید . این برنامه 10 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و به خوبی قیمت دارد. Reader Natural اسناد ، PDF ها و وب سایت های مختلف را با سرعت و صدای متن برای شما می خواند تا بتوانید دانلود مقاله خود را همانطور که نوشته شده است بشنوید ، نه آنطور که می خواهید نوشته شده باشد.

کاغذ خود را چاپ کنید ، Natural Reader را آتش بزنید و در ادامه دنبال کنید. هر لکه ای را که احساس صحیح نمی کند و خطاهای نهایی را تصحیح کنید علامت گذاری کنید.

مرحله 5. موضوع را بررسی کنید
در این مرحله ، به نظر می رسد با تمام کارهای عالی که تازه تمام کردید ، در صدر قرار دارد. اما یک لحظه نگاهی بیندازید تا آخرین بار به موضوع بپردازید. و برگه واگذاری نیز

از خودتان صادقانه بپرسید: آیا این شرایط را برآورده کردم؟

براساس تمام کارهایی که در بالا انجام دادید ، بعید است که شما تکلیف را ناخوشایند نکنید. اگر خطایی درخشان وجود نداشته باشد ، شما تمام شده اید!

آن مکنده را چاپ کنید و آنرا تحویل بگیرید! شما تمام شد! آماده شوید تا شاهد شکاف در معدل خود باشید!

امیدواریم که شما از این آموزش کالج انتخاب در نوشتن مقاله تحقیق کامل لذت ببرید. برای آموزش بیشتر در مورد همه موارد مربوط به پیشرفت در کالج با ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط سینما در ماشین با ایرانتیک در تاریخ یک سال پیش و 0:06 دقیقه ارسال شده است

سینما در ماشین
https://www.irantic.com/car-cinema
من بابت سایت خوبتون ممنون هستم. ایرانتیک جدیدا ویژگی جدیدی آورده که توسط آن میتونیم با ماشین بریم داخل سینما و فیلم سینمایی رو از داخل ماشین ببینیم. اینجوری هم راحت تریم هم بهداشتیه هم خوراکی میتونیم سینما ببریم با خودمون.سینما ماشین بهترین کاری که کرده اینه که صدای سینما هم دست خودمون هست و میتونیم از رادیو ماشین صدای سینما رو پلی کنیم.
شهرهای تهران و کرج و قم و شیراز و مشهد و اصفهان و احتمالا تبریز هم سینما ماشین رو دارن میارن. کلا خیلی حال میده این سینما در ماشین .
پیشنهاد میکنم ی بار امتحانش کنید...
سایت ایران تیک یک سایت هست که با ادرس irantic.com در دسترس هست و بلیت سینما و بلیط کنسرت و بلیط تئاتر رو میتونید ازش تهیه کنید. قیمت بلیط ها با تخفیف ویژه هستند.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 25
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 62
 • بازدید سال : 661
 • بازدید کلی : 1,595