loading...

دانلود رایگان مقاله فارسی روانشناسی

چگونه يک تحقيق بنويسيم . . . و A + دريافت کنيد

راهنمای گام به گام برای صرفه جویی در وقت و انرژی
با تمام کارهایی که به عنوان دانش آموز پیش رفته اید ، دانلود مقاله می تواند به عنوان یک کار دلهره آور به نظر برسد. بسیاری از دانش آموزان تصمیم می گیرند که این کار دلهره آور را کنار بگذارند ، که در نهایت منجر به
نمره های بد در مقالات می شود که در غیر این صورت آسان A بوده است.

مهمتر از آن ، مقالات اغلب بخش بزرگی از نمره کلی دانش آموز را در هر کلاس تشکیل می دهند و این باعث می شود آنها حتی در ریسک بیشتری قرار گیرند.

در اینجا ، شما را از مهمترین جنبه های تهیه کاغذ ، از ابتدا تا انتها پیاده خواهیم کرد ، بنابراین نیازی نیست که یک کاغذ را بعد از ظهر شلاق بزنید ، سرقت ادبی کنید یا از انجام تکالیف غافل شوید.

این آموزش گام به گام و مبتنی بر تصویر و لیست ، نزدیکترین چیز برای نوشتن پلاگین و کاغذ چوپان است که می توانید دریافت کنید. در این آموزش می آموزید:

تکنیک هایی برای درک واضح تکالیف و آنچه اساتید می خواهند در نوشتار شما ببینند
تکنیک های مدیریت وقت خود در حالی که روی یک مقاله تحقیقاتی طولانی مدت یا تکلیف نوشتن کوتاه مدت کار می کنید
رویکردهایی برای تولید ایده های موضوعی محکم که مقاله شما را جالب و جذاب می کند
نکاتی در زمینه تهیه یک بیانیه پایان نامه قوی که می تواند در کل تکالیف طولانی پایدار باشد
نکاتی برای ایجاد انتقال بین ایده ها ، جملات و پاراگراف ها
تکنیک های تجدید نظر و ویرایش مقاله خود را قبل از ارائه آن
بنابراین ، آیا شما آماده هستید که این مقاله خود را تحریک کنید؟ مقداری کاغذ و مداد بیرون بیارید و بیایید شروع کنیم!

چگونه می دانم استاد من به دنبال چه چیزی است؟
جواب این سؤال آسان است: به مطالبی که پروفسور در اختیار شما قرار می دهد نگاه کنید. اما ، این مهم است که دقیقاً در همان روزی که پروفسور وظیفه شما را انجام می دهد ، شروع کنید و فقط 30 دقیقه زمان خواهد برد. وقت برای هدر دادن وجود ندارد.

بیایید همین حالا با اولی برخورد کنیم: ببینیم که پروفسور از شما چه کاری می خواهد باشد.

1. به مقاله بنویسید
اولین قدم مهم برای نوشتن مقاله ، مدتی طول می کشد تا بفهمید که استاد به دنبال چه چیزی است. اگر این را می دانید ، می توانید به عنوان مقاله بنویسید و نقاط آسان را در طول مسیر انتخاب کنید.

دانشگاه ها این اساتید را صادر می كنند كه اساتید به دانشجویان دست یابند یا به نوعی راهنمایی ارزشیابی به دانشجویان بدهند. به یاد داشته باشید ، روال مربوط به دوره روی برگه تکالیفی که به شما داده شده است ، یک برنامه کلی در برنامه درسی کلاس پیدا خواهید کرد ، یا استاد شامل یک مقاله با برگه واگذاری است.

اگر استاد این موارد را برای شما ارائه نمی دهد ، نترسید از آنها بخواهید. اگر دانش آموز نمی داند چه چیزی از آنها انتظار می رود ، ارزیابی یک دانش آموز کاملاً ناعادلانه است. وقتی می پرسید ، مودب باشید.

2. با پایان در ذهن شروع کنید
هنگامی که آن برگه کارنامه و واگذاری را در دست داشتید ، آماده می شوید مواردی را که پروفسور هنگام ارزیابی تکلیف به دنبال آن است ، تشخیص دهید. این بدان معناست که شما می توانید با پایان کار در ذهن خود شروع کنید ، و کاغذهایی را در مورد آنچه می دانید پروفسور می خواهد ببیند ، ترسیم می کنید. برای شروع با ذهن پایان ، باید سه مرحله ساده را دنبال کنید:

- به یک تکلیف با یک نگاه انتقادی نگاه کنید
چند لحظه وقت بگذارید تا تکالیف و موضوع را با یک قلم و هایلایت بررسی کنید ، یادداشت کنید و عناصر اصلی را که پروفسور می خواهد ببیند ، برجسته کنید.

- جمله ای در مورد Anchor بنویسید
هنگامی که شما می دانید که پروفسور چه می خواهد ، می توانید یک مرجع یک جمله را بنویسید که هر زمان که احساس کردید دوره را ترک می کنید ، می توانید به آنها مراجعه کنید.

- شکاف های خود را ارزیابی کنید
لیستی از سه نقطه قوت و ضعف خود را که به عنوان نویسنده دارید ، تهیه کنید. به مشکلات و مشکلات خود توجه داشته باشید.

تمام اینها باید بیش از 10 یا 15 دقیقه طول نکشند. به نظر می رسد ضد شهودی است ، اما استفاده از زمان برای سازماندهی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و روند نوشتن را بسیار ساده تر می کند. بنابراین ، در اینجا ، گام به گام است:

3. به انتقادی به تکلیف نگاه کنید
حال ، اجازه دهید نگاهی به یک تکلیف نمونه بیندازیم. بگویید که باید برای کلاس زبانشناسی خود مقاله بنویسید. نگاهی به این انتساب از یک استاد واقعی کالج بیاندازید:

 

a1موضوع

 

اوه حتی با گلوله‌ها و دستوراتی که متن زیادی دارد. بیایید بخش آن را براساس بخش ، یک بخشنامه در یک زمان انجام دهیم.

ابتدا با ماکرو شروع می کنیم. از طریق آن بگردید و مفاهیمی را که پروفسور می خواهد در مقاله بپوشانید پیدا کنید.

این پروفسور همان کاری را انجام می دهد که پروفسور انجام می دهد: pontificating. پروردگارا دوست دارم ، اما اساتید به خاطر ارائه اطلاعات بیشتر از حد ضروری یا گفتن چیزی بیشتر از آنچه نیاز به گفتن دارند ، مشهور نیستند ، بنابراین تمام تلاش خود را برای جبران تکالیف با وسایل پراهمیت خود انجام دهید:

 

a4

 

توجه داشته باشید ، این مفاهیم کلان اغلب پیشنهادات هستند ، نه دستورات. آنها استاد هستند که به شما می گویند چگونه می توانید از طریق نشان دادن عقل و دانش خود ، تأثیرگذار ، واضح و یا بالا بردن نمره خود باشید.

تبلیغات شما می دانند وقتی شما پیش نویس وقت نمی کنید و آنها می دانند چه موقع آرزو می کنید یا فقط می خوانید تا نظر شما را تقویت کند. این استاد شما است که به شما اطلاع می دهد.

دوم ، میکرو بروید. موارد عملی را مرور کرده و آنها را برجسته کنید. این مواردی است که برای بدست آوردن نمره خوب باید در مقاله درج شود. آنها معمولاً بسیار خاص هستند:

 

a5a

 

واضح است ، اگر مقاله شما از ضمایر شخص اول استفاده می کند ، به کسی که نمره شما را می دهد ، خیرخواهانه می زند - احتمالاً بهترین کار برای دور ماندن از آن است. همچنین ، شما باید از تحقیقات علمی استفاده کنید ، این بدان معنی نیست که Googling به صورت تصادفی انجام شود و اولین چیزهایی را که پینگ می کنید انتخاب کنید.

به بخش اول برگه واگذاری نگاهی بیندازید. ببینید که پروفسور دقیقاً به چه چیزی می گوید مقاله شما باید باشد؟

همچنین ، به بخش "الزامات" نگاهی بیندازید. این مقاله بهتر است به روشی خاص قالب بندی شود!

 

a6

 

همچنین ، درمورد تغییرات خاص در فرمت و موعد مقرر ، درخواست های خاص را مشاهده کنید آنها را دور بزنید!

 

a6b

 

اینها بیانیه ها و سازش های مزخرفاتی نیستند که پروفسور برای رعایت آن به شما احتیاج دارد.

چرا یک پروفسور این کار را می کند؟ خب، پاسخ ساده است. تبلیغات شما در تلاش نیستند که چیزهای دیگر را رها کنید (آنها در واقع کارهای دیگری انجام می دهند تا شما را بدبخت کنند) - آنها در تلاشند تا فرایند درجه بندی را ساده تر کنند. تصور کنید که 75 مقاله در مقطع نوشتاری توسط 75 دانش آموز شما نوشته شده است.

تصور کنید که اگر آن پروفسور این همه را به شانس تغییر دهد ، چه تنوع و تنوع در بین 75 نفر و مقالات آنها رخ خواهد داد - همه این دانشجویان مانند قلم های مختلف ، بر اساس ترجیحات خود ، موارد مختلف را ذکر می کنند ، و مقالات گسترده ای را ارائه می دهند ، حداقل دو برابر زمان لازم برای خواندن این مقالات.

بنابراین ، آیا نمی خواهید به این افراد کمک کنید؟ با پیروی از این دستورالعمل ها ، دوست خود را دوست بدار اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید ، این پروفسور عصبانیت خود را در جای دیگر هدایت می کند.

اکنون که فهمیدید که چرا پروفسورها چنین برچسب هایی با فرمت دارند ، نگاهی به موضوع ببرید:

 

موضوع

 

موضوع شامل لیستی از نکات لمسی مستقیم است که استاد در هنگام ارزیابی کار شما توسط استاد بررسی می کنند. توجه داشته باشید ، آنها خاص هستند و عملکرد بالقوه شما را تجزیه می کنند. در این حالت ، شما می توانید پنج دسته گسسته را مشاهده کنید ، هر کدام دارای امتیازات خاص خود هستند و مقدار شماره ای که با عملکرد شما مطابقت دارد:

 

a7

 

 

پروفسور این مقاله را به دست می آورد و ضمن درجه بندی ، آن را در دسترس نگه می دارد. همراه با یادداشت بر روی کاغذ خود ، پروفسور عملکرد شما را در هر دسته نیز بررسی می کند. خلاصه عملکرد شما در آن دسته:

 

rubric2

 

اگر کاغذ صد نقطه ای دارید ، هرکدام از این دسته ها 20 امتیاز دارند. پروفسور برای بدست آوردن نمره خود دسته ها را اضافه می کند و آن عدد را 4 برابر می کند: 4 + 5 + 5 + 4 + 5 = 23 x 4 = 92.

برای به دست آوردن الف در این مقاله ، شما باید در 3 دسته و بالاتر از حد متوسط ​​در حداقل 2 دسته دیگر با تعالی اجرا کنید.

حالا شما یک هدف دارید. در کدام سه گروه قرار است کاملاً به قتل برسید؟

حداقل یکی از آنها ting قالب بندی a یک شخصیت جالب است. تمام چیزی که لازم است توجه به جزئیات است — مایکروسافت ورد تمام ابزارهایی را که شما نیاز دارید برای دستیابی به امتیاز عالی در آنجا دارید.

برای دو مورد دیگر روی بخش های توسعه و پاراگراف های بدن متمرکز شوید. آنها ساده هستند - تقریباً به طور کامل از یک بیانیه پایان نامه و انتقال.

 

rubric3

 

اکنون که این مسئله را فهمیدید ، بیایید به مرحله بعدی برویم: ایجاد یادآوری که می توانید در هنگام نوشتن مجدداً مورد استفاده قرار دهید.

4- نوشتن جمله ای در مورد Anchor
ممکن است یک کار احمقانه به نظر برسد ، اما یک جمله لنگر به همان اندازه یک بیانیه پایان نامه حیاتی است. این در اصل یک بیانیه پایان نامه برای روند نگارش مقاله است. با این جمله به شما یادآوری می کنید که پروفسور چه می خواهد و چگونه می خواهید آن را به آنها بدهید.

- خلاصه عناصر
از برجسته و تأکید بر این روشن است که پروفسور یک مقاله استدلالی را می خواهد که به خوبی سازمان یافته و متفکر باشد. توجه داشته باشید که هیچ چیزی در مورد اصالت در این موضوع وجود ندارد.

پروفسور از شما درخواست نمی کند که چرخ را دوباره اختراع کنید یا چیزی را بیابید که زمینه زبان شناسی را برای همیشه تغییر دهد - آنها فقط از شما می خواهند که ایده های مهمی را از کلاس زبانشناسی خود بگیرید و آنها را در مورد چیزی که دوست دارید استفاده کنید.

- درک مفهوم
همچنین واضح است که این پروفسور می خواهد تحقیق را در زمینه زبانشناسی تلفیق کنید ، نه تحقیق جدیدی انجام دهید.

این به ایده اصلی بودن برمی گردد - نشان می دهد که شما گوش کرده اید و می توانید مفاهیم کلاس را در مورد شیوه ها و مفاهیم در زمینه دیگری از مطالعه یا علاقه شخصی به کار ببرید.

- لنگر را ایجاد کنید
اکنون که ایده ای در مورد آنچه لازم دارید ، پیش بروید و یک یا دو جمله را با ترکیب مراحل 1 و 2 بنویسید:

در این مقاله ، درک خودم از مفهوم زبانی را که این ترم آموخته ام و چگونگی ارتباط آن با رشته تحصیلی من نشان می دهد. من این دانش را با سازماندهی و سازماندهی ، استفاده از تحقیقات مربوطه و چسبیدن به بیانیه پایان نامه خود نشان خواهم داد.

بله ، به نظر می رسد کمی احمقانه است. اما اکنون لنگر دارید. اگر در حین نوشتن گیر کرده اید ، این جمله را بیرون بیاورید و ببینید که کجا گمراه شده اید ، یا به کجا می روید تا در مسیر برگشت قرار بگیرید.

5. ارزیابی شکافهای شما
شما می دانید که پروفسور چه می خواهد ، می دانید که چگونه می خواهید آن را به آنها بدهید. در حال حاضر همه شما باید بدانید این است که در آن همه می تواند از ریل سقوط کند. در این مرحله شما نقاط قوت و ضعف خود را ذکر می کنید ، بنابراین می دانید که دقیقاً در کجا ایستاده اید.

این بسیار ساده است - تمام کاری که می کنید اینست که به دو سوال پاسخ دهید ، لیستی از دو یا سه مورد برای هر یک تهیه کنید:

به عنوان یک نویسنده، من می دانم من خیلی بزرگ هستم نه ... در حال توسعه یک پایان نامه، ماندن سازمان یافته، و انجام تحقیقات .
به عنوان یک نویسنده، من می دانم که من در بزرگ هستم ... آینده با ایده های جالب و تبیین افکار من به وضوح و با استفاده از دستور زبان خوب .
به همین سادگی. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آن نقاط قوت بازی کنید و از نقاط ضعف آن آگاه باشید. شما آماده هستید تا به مرحله بعدی بروید ، بنابراین به آن بروید! بیایید در مورد نحوه اعدام صحبت کنیم.

چگونه می توانم مقاله پژوهشی خود را سازماندهی کنم؟
1. بنشینید
ارنست همینگوی مشهور گفت که "سخت ترین نکته در مورد نوشتن ، گرفتن الاغ شما در صندلی است." و او کاملاً صحیح است. اگر بتوانید بنویسید برای نوشتن بنویسید ، در حال حاضر 90٪ کار پشت سر خود دارید.

تکمیل این مرحله دوم بلافاصله - قبل از رفتن به رختخواب در روز دریافت تکالیف - برای خستگی این مقاله ضروری است.

این گفته است ، شما باید به اتاق خود برگردید ، تقویم خود را بیرون بیاورید ، و بین روزهای اختصاص زمان کاغذ و زمان تعیین تکلیف ، به جستجوی جیب های خاص وقت بپردازید.

هنگام تهیه برنامه این نکات را دنبال کنید:

زمان را غیر قابل مذاکره کنید
این کار سخت خواهد بود ، اما اجازه ندهید که دوستان و فعالیت ها برنامه شما را مختل کنند. برنامه را تنظیم کرده و اجرا ، اجرای ، اجرا کنید - این تنها راه رسیدن به نتایج مورد نظر شماست.

در مورد چگونگی گذراندن زمان خاص باشید
هنگام تهیه برنامه ، اهداف اتمام را طوری تنظیم کنید که زمان تمام نشده باشد. اگر زمان شما عصبی است ، به احتمال زیاد توپ را رها خواهید کرد. شما با یک صندلی و یادگیری مادام العمر یک تاریخ دارید.

تعهد به روند
به خاطر داشته باشید که یکی از عناصر مهم نوشتن موفق زمان است. شما به فکر کردن ، تحقیق و ایجاد زمان نیاز دارید. اگر نتوانید این موضوع را تصدیق کنید ، هر بار یک مقاله خردکننده می نویسید.

شما در حال کار به سمت چیزی بزرگتر هستید
رفع هزینه روی درختان با هزینه دیدن کل جنگل می تواند آسان باشد ، بنابراین حتما به یاد داشته باشید که کاری که انجام می دهید به حرفه کلی شما اضافه می کند. اگر مقاله خوب است ، می توانید از آن به عنوان نمونه نوشتن استفاده کنید یا سعی کنید آن را منتشر کنید ، که باعث ایجاد رزومه شما می شود. در برابر انگیزه مقاومت کنید تا در مورد کاغذ به عنوان یک مانع فکر کنید.

از سیستم های پشتیبانی استفاده کنید
شما در خلاء نمی نویسید - شما پشت نوک انگشتان و همچنین دوستانی که در یک قایق هستند ، از پشتوانه دانشگاهی دارید. برای گرفتن یک چشم انداز نیمه حرفه ای با مرکز نوشتن وقت ملاقات کنید و آن را برای یادداشت های سریع با دوستان خود تهیه کنید.

2. سازماندهی شوید
قدم بعدی شما این است که وقت خود را سازماندهی کنید. شما می خواهید یک یا دو ساعت کار را هر روز پر کنید ، کلاس های دیگر ، مشاغل اجتماعی و الزامات اولویت را به خود اختصاص دهید.

برای کاغذ خود یک برگه خاص تهیه کنید و زمان کار را پر کنید:

 

cal1

Calendar2a

مهمترین نکته در این مورد این است که شما در حال تعیین اهداف تکمیل ملموس برای هر جلسه کاری هستید. بیشتر جلسات شما نباید بیشتر از یک ساعت یا دو ساعت باشد ، اما ممکن است برخی فعالیت ها - مانند تحقیقات - کمی طولانی تر شوند:

 

تقویم2aaa

 

اگر توجه داشته باشید ، بیشتر وقت نوشتن شما در قسمت جلو صرف می شود - ایجاد اولین پیش نویس مقاله. این بدان دلیل است که همه چیز پس از آن تجدید نظر خواهد شد.

 

Calendar2a1

 

فراموش نکنید که دوستان تجدید نظر خود را پیدا کنید ، و در مرکز نوشتن قرار ملاقات کنید!

 

Calendar2aba

 

اگر به این برنامه پایبند باشید ، نه تنها مقاله خود را به موقع تکمیل می کنید ، بلکه آن را به خوبی تکمیل خواهید کرد. هر نویسنده ای از کره زمین به شما می گوید که برنامه پایه و اساس نوشتن خوب است - هر چه بیشتر وقت خود را در صندلی سپری کنید ، نگارش بهتر می شود.

چگونه می توانم برای یک مقاله ایده بگیرم؟
بنابراین شما دو مرحله اول قبل از خواب را در روزی که کاغذ اختصاص داده اید ، تمام کرده اید ، اکنون چیزهای سختی است. با این حال ، اکنون کمی آسانتر خواهد بود که می دانید پروفسور شما چه می خواهد و شما برنامه ای در جای خود قرار داده اید.

برای تولید ایده ها ، چند گزینه دارید. نوشتن رایگان اغلب پرطرفدار است ، اما می تواند بسیار وقت گیر باشد ، و همچنین به ویژه برای مقالات تحقیقاتی مفید نیست. همچنین ، برخی از پروفسورها توصیه می کنند که با یک دوست صحبت کنند ، که می تواند حواس پرت باشد.

اما شما وقت زیادی ندارید ، بنابراین می خواهید ایده های خود را متمرکز و باریک کنید - موفقیت برای این امر ضروری است. بهترین روش برای این کار نقشه برداری است. نقشه برداری تکنیکی است که به شما امکان می دهد ایده های خود را به صورت منطقی ضبط کنید.

نقشه برداری سوالات راهنمایی قوی به شما می دهد و همچنین چگونگی پیوند ایده های شما را نشان می دهد ، که برای نوشتن مقاله تحقیق طولانی بسیار مفید است نقشه برداری چیزی شبیه به این است:

 

img_0347-1

 

توجه داشته باشید که ایده ها هرچه بیشتر از موضوع مرکز فاصله بگیرند مشخص تر می شوند. همچنین ، توجه داشته باشید که آنها به عنوان بازجو نوشته شده اند - سوالات باعث تحریک فکر می شوند. مواردی را که خاص ترین هستند حلقه کنید و از آنها برای کاغذ استفاده کنید.

web1

نرم افزار نکته: یک زاویه ساده است که همیشه به کار به نظر می رسد "چگونه است شما متفاوت موضوع، تغییر داده، یا تاثیر تکنولوژی و مظاهر معاصر از 21 ST قرن؟" شما می توانید این مفهوم به درخواست هر مقاله شما را در کالج ارسال خواهد شد.

بنابراین ، رشته تحصیلی ، علایق خود یا موضوعی را که در این زمینه موضوعی است ، اعمال کنید. بیایید بگوییم که شما در حال تحصیل معلم هستید و به دانشجویان ESL علاقه مند هستید - این لنز است که هر موضوع و سؤالی در این لیست قابل بررسی است. در اینجا چند ایده بر اساس آن ارائه شده است ...

کسب زبان: چگونه فن آوری های جدید می تواند به زبان آموزان دوم کمک کند زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرند؟
پراگماتيك: دانش آموزان ESL چگونه عملكردها را در متن هاي انگليسي مي فهمند؟
گرامر جهانی: چگونه یک دانشجوی ESL می آموزد که از یک زبان به زبان دیگر انتقال یابد؟
آوایی: چگونه دانش آموزان ESL می توانند صداهای انگلیسی را به طور مؤثر یاد بگیرند؟
از موارد فوق ، که به نظر می رسد بیشترین آبمیوه دارد؟ احتمالاً شماره یک. حتی بدون انجام هرگونه Googling ، بدیهی است که در این زمینه تحقیقاتی انجام می شود که می توانید از آن نتیجه بگیرید. همچنین ، می توانید برای ارائه ایده های بهتر به مشاهدات غیر فنی و غیر آکادمیک اعتماد کنید - می توانید از تجربیات خود برای شکل دادن به موضوع خود استفاده کنید. بنابراین با شماره 1 بروید.

اکنون ، موضوع را به ویکی پدیا وصل کنید تا یک نمای کلی درباره موضوع مورد نظر دریافت کنید.

 

wiki1

ویکی

Ctrl + F برای جستجوی صفحه و جستجوی کلمات کلیدی ، مانند فناوری

 

پیدا کردن

 

شکی نیست که یک بخش کامل در ویکی پدیا وجود دارد تا بتواند شما را برطرف کند. به این ایده های خاص که می توانید در مرحله تحقیق خود استفاده کنید نگاهی بیندازید:

 

find2

 

برای دیدن منابع ، بر روی متن فوق شماره کلیک کنید. به نظر می رسد 23-26 مفید خواهد بود:

 

find3a
و نگاه کنید ، می توانید به پایین صفحه بروید تا از مقاله های خاص پرش کنید تا در تحقیقات خود استفاده کنید. همچنین 51 کلمه کلیدی شما را ذکر می کند!

find4
اکنون که می دانید - در سطح بسیار کلی - آنچه در این زمینه اتفاق می افتد ، می توانید پایان نامه و طرح خود را انجام دهید.

چگونه می توانم بیانیه پایان نامه بنویسم؟
با آموزش ما در مورد نوشتن یک بیانیه پایان نامه ، نمونه های پایان نامه ، راه های ساختن یک جمله نامه پایان نامه و نحوه سازماندهی مقاله خود را در مورد بیانیه پایان نامه مشاهده خواهید کرد. در مرحله اول ، به درک درستی از موضوع خود نیاز دارید. دوم ، برای نوشتن در مورد شما به مثالهای خاصی احتیاج دارید. سوم ، شما باید آن سه مورد را به طور مؤثر سازماندهی کنید. و چهارم ، شما نیاز به طرح کلی دارید.

برای این آموزش گام به گام نمونه های پایان نامه ، ما قصد داریم مواردی را برای کارآیی فوق العاده تقسیم کنیم تا بتوانید ستون فقرات مقاله را ایجاد کنید.

نگارش پایان نامه به چهار قسمت تقسیم شده است. اینها را استاد کنید و کاغذ سینچ باشد.

1. ایجاد مرور کلی موضوع
اولین قدم برای ایجاد یک بیانیه پایان نامه موفق ، تولید یک مرور کلی از موضوع مورد نظر است. در این حالت ، فناوری و کلاس ESL موضوعی است که مقاله بر اساس آن بنا شده است. بنابراین بخش اول پایان نامه شما باید یک عبارت کلی باشد که توصیف کننده ضرورت های مرتبط با مقاله شماست.

با تهیه لیستی از این که چرا فکر می کنید موضوع مقاله شما مرتبط است ، شروع کنید. در این حالت ، می توان گفت ...

- استفاده از فناوری در داخل و خارج از کلاس در دهه گذشته افزایش یافته است.

- دانش آموزان از تلفن های خود در کلاس استفاده می کنند که این یک حواس پرتی برای یادگیری است.

- تعامل رسانه های اجتماعی در حال حاضر همان اندازه تعامل چهره به چهره برای اکثر دانشجویان مهم است.

- دانش آموزان غالباً از دنیای گسترده دیجیتالی خارج از کلاس گرفته می شوند و در یک کلاس با دیوارها کسل می شوند.

- یادگیری دانش آموزان به طور فزاینده ای اجتماعی و جمعی هستند ، برخلاف تحویل یک متخصص.

حال ، بیایید آن ایده ها را بگیریم و سعی کنیم آنها را به یک جمله تبدیل کنیم:

معلمانی که از استفاده از فن آوری در کلاس امتناع می ورزند ، دانش آموزان خود را به خود مشغول نمی کنند و نسبت به روشهای طبیعی یادگیری دانش آموزان و نیازهای اجتماعی آنها بی اعتنا هستند.

به نظر می رسد بسیار خوب است ، ها؟ بله! اکنون ، بیایید کمی آن زبان را بکشیم ، تا بتوانیم کمی باهوش تر به نظر برسیم:

معلمانی که در کلاس های خود از فناوری استفاده نمی کنند ، خطر از دست دادن دانش آموزان در برابر حوصله تحصیلی را دارند ، همچنین لازم نیست که دانش آموزان خود را خسته کننده و بی ربط تلقی کنند. دلیل این امر این است که فناوری و جامعه پذیری فوق برنامه نیستند - زندگی دانش آموزان به طرز فزاینده ای به تکنولوژی و طبیعت اجتماعی به شیوه هایی که سالها پیش وجود نداشت ، متمایل شده اند.

اوه حتی بهتر! اما هنوز هم کارهای ساده ای وجود دارد که می توانیم برای ترسیم زبان ، مانند استفاده از عملکرد مترادف Word با کلیک راست کلیک کنید:

 

آنو

 

در هنگام انجام این کار مراقب باشید — گاهی اوقات این ابزار می تواند کمی خاموش باشد زیرا نمی تواند به خوبی برای فرم های کلمه بداهه باشد. اما کلمه به کلمه را طی کنید و محکم کنید ، تغییر دهید و این را بدست آورید:

 

پایان نامه

 

عالی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ با اضافه کردن تفریق ، گسترش و تحکیم ، انتقال از عمومی به موارد خاص ، می توانید یک مرور کلی را برای استفاده در پایان نامه انجام دهید. همچنین ، استفاده از ترفندهای قدیمی ، مانند واژگان مخالف (خارج از برنامه در مقابل. بین دنده ای) را که باعث افزایش بلاغت می شوند ، توجه داشته باشید.

بنابراین ، موضوع را بررسی کنید — آیا ما به هر هدف رسیده ایم؟ بله! توسعه ، زبان و واژگان و ساختار جمله را ببینید!

2. ساختن مشخصات
اکنون که می توانید نمای کلی را ببندید ، چرخ دنده ها را باریک تر کنید. در اینجا ، شما می خواهید سه راه حل برای موضوعی که در تهیه نقاله ارائه داده اید ، شناسایی کنید.

در حالی که این موارد نسبت به بخش قبلی خاص تر است ، آنها به نظر نمی رسد بیش از حد خاص باشند ، اما به اندازه کافی گسترده هستند تا به عنوان مرجع برای سایر قسمت های مقاله عمل کنند.

مشکلی که مطرح شد این بود که مربیان ابزارهای یادگیری را از دانش آموزان دور می کنند و آنها را با اشکال کمتر جالب از یادگیری دانلود مقاله جایگزین می کنند و تعامل اجتماعی با کلاس را متوقف می کنند. همچنین ، مربیان توجه کمی به ابزارهای یادگیری مبتنی بر فناوری به عنوان راهی برای آموزش می کنند.

چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد؟ معلمان باید ...

- از فن آوری اهرم استفاده کنید تا دانش آموزان در هنگام کار در کلاس صحبت نکنند

- ادغام فن آوری های غیر متعارف در کلاس (مانند آیفون ها)

- استفاده از فناوری را در اولویت کلاس قرار دهید

اکنون ، آن موارد را در نظر بگیرید و آنها را با یک جمله واحد ترکیب کنید:

مربیان ESL باید استفاده از فناوری را در اولویت آموزش و پرورش در داخل و خارج از کلاس قرار دهند.

اما ، بیایید مثل آخرین مورد آن را ماساژ دهیم. بیایید سعی کنیم که سه گانه ایده های ما دست نخورده باقی بماند ، به این ترتیب که می توانیم حداقل سه بخش مختلف را به مقاله بکشیم:

مربیان ESL باید سعی کنند تعامل دیجیتال بین دانش آموزان خارج از کلاس را افزایش دهند ، از فناوری دیجیتالی در داخل کلاس استفاده کنند و راه های دیجیتالی آموزش را در اولویت یادگیری قرار دهند.

بسیار خوب است ، اما ما می توانیم آن را به نظر علمی تر تبدیل کنیم. مجدداً از تابع مترادف Word استفاده کنید و سعی کنید ساختار موازی را حتی بیشتر از قبل هم کنید:

 

thesisp2

 

بله - عالی است!

3. ایجاد جملات پایان نامه
ما خیلی نزدیک هستیم که با پایان نامه انجام شود! تنها چیزی که اکنون به آن احتیاج داریم اینست که دو جمله را با نوعی جمله ، عبارت انتقالی یا پیوند به هم وصل کنیم. در این حالت (مانند تقریباً همه چیز در نوشتن) ، آن را ساده نگه دارید:

 

thesisrev2

 

بعضی از شما می گویید "سلام! صبر کن! شما نمی توانید یک جمله را به این دلیل شروع کنید! "در حقیقت ، می توانید. شما دروغ گفته اید که این همان چیزی است که شما فکر می کنید.

بسیاری از معلمان این را به دانش آموزان می گویند زیرا این امر مانع از نوشتن افکار ناقص و یا نوشتن شل و ول می شود ، اما کاملاً قانونی است و در این حالت کاملاً شیک به عنوان یک عبارت پیش فرض. بنابراین تا زمانی که این جمله را کامل کردید ، آن را با ترک استفاده کنید!

اکنون ، مجدداً مطالب را بررسی کنید! بررسی کنید و بررسی کنید و بررسی کنید! شما آن را می کشید.

شما یک پایان نامه دارید!

4. یک طرح کلی ایجاد کنید
از آنجا ، همچنین می توانید طرح کلی خود را بسازید ، و منابع بالقوه خود را مانند این موارد تجزیه کنید:

مقدمه / هوک (جذاب کردن حکایات برای انتقال شما به پایان نامه)

جملات پایان نامه

قسمت 1 (بخش اول پایان نامه)

- 3-4 منبع

قسمت دوم (بخش دوم پایان نامه

 - 3-4 منبع

قسمت 3 (بخش سوم پایان نامه)

- 3-4 منبع

نتیجه گیری / شارژ (بسته بندی کردن ، شارژ خواننده برای ایجاد تغییر)

واقعاً خیلی ساده است و برای اینکه همه چیز از این مهم کنار بیاید ، اکنون شما باید سه زمینه تحقیق برای تمرکز داشته باشید!

اکنون که به آن مربع رسیدیم ، بیایید به برخی از تکنیک ها برای انتقال بین ایده ها برویم.

چگونه می توانم یک گذار ایجاد کنم؟
غالباً دانش آموزانی که مقالات طولانی و مبتنی بر تحقیق می نویسند ، با اتصال هم اندیشی ایده های مرتبط در مقاله ، مبارزه می کنند. این غیر معمول نیست ، و "خبر خوب" به راحتی رفع می شود! سه مرحله ساده وجود دارد. ابتدا باید رابطه بین دو ایده را مشخص کنید. دوم ، شما باید یک انتقال را انجام دهید. و سوم ، باید مراقب مشکلات احتمالی باشید.

1. تعیین رابطه
بیایید بگوییم که شما این پاراگراف را برای باز کردن بخش اول مقاله زبانشناسی خود دارید:

 

1para

 

شما باید از این ایده بسیار گسترده به یک ایده بسیار ساده تر برسید: اینکه افراد با فرهنگ های مختلف در برقراری ارتباط مشکل دارند ، یا همانطور که در مقاله نوشته شده است ، این:

 

2para

ببینید پرش منطقی از بیان گسترده تا ادعای خاص چقدر مشکل است؟ نگاهی به این دو جمله با هم بیندازید ، زیرا آنها متناسب با رنگ هستند - قرمز بودن گسترده ، رنگ آبی خاص:

3para

 

شما به چیزی میان آنها احتیاج دارید تا آنها را به طور منطقی با یکدیگر پیوند داده و به خواننده کمک کند تا جهشی را با شما به همراه آورد ، بنابراین باید جملاتی را برای میان آنها قرار دهید.

نگاهی به این نکته بیندازید که منطقی این شکاف را برای خواننده پر کرده است ، به طوری که خواننده نیازی به پر کردن شکاف ها ندارد:

 

4para

 

اکنون آن را با هم بخوانید:

 

5para

 

2. اتصالات را ایجاد کنید
- نویسنده رابطه را مشخص کرد
در اینجا مشخص است که توانایی افراد در برقراری ارتباط ، اهمیت فرهنگی آنها را تعیین می کند. این ایده با ایده دیگری که نویسنده به آن می نویسد متصل است - این اختلافات فرهنگی منحصر به فرد اغلب مقصر تجزیه ارتباطات است.

نویسنده می بیند که رابطه یکی از تضادها است ، بنابراین آنها سعی می کنند کنتراست را برای ایجاد یک ارتباط در گذار نامگذاری کنند - متن سبز ادغام تضادها است:

 

4para

 

- نویسنده این انتقال را دستکاری کرد
این نویسنده با استفاده از یک مهارت نوشتن بسیار ساده اما ظریف ، از انتخاب کلمه استفاده کرده تا روابط عمیق تری بین جملات برقرار کند. قسمت های کدگذاری شده رنگ را مشاهده کنید:

 

7para

عبارات "موجود در جهان" و "پارادایم مشترک" تقریباً یکسان است. همانطور که عبارات "کنوانسیون های متقابل" و "همپوشانی فرهنگی" را انجام می دهند. "نویسنده اساساً دوباره آنچه را که قبلاً گفته شد ، اما به روشی خاص تر یا با واژگان متفاوت ، دوباره بیان می کند. نه چگونه ایده های هر پاراگراف در انتقال جمع می شوند.

- نویسنده مراقب است که در دام نیفتد
در مقاله ، استفاده از واژگان ساده انتقال آسان است - بنابراین ، به تبع آن ، و غیره هیچ مشکلی با یک کلمه انتقال در اینجا و آنجا وجود ندارد ، اما استفاده از آنها بسیار آسان است. بیشتر وبلاگ ها ، مانند این ، این یکی ، و این یکی استفاده از کلمات انتقالی را به بخش مهمی از این فرآیند تبدیل می کند.

و این یک نوع است ، اما ما به شما یاد می دهیم که چگونه این کار را بهتر از حد متوسط ​​انجام دهید ، به یاد دارید؟

شما می خواهید این مقاله را خنثی کنید ، این بدان معناست که شما باید کمی کار اضافی انجام دهید و کارهایی را که همه دانش آموزان می توانند در کارهایی انجام دهند که دانش آموزان استثنایی انجام می دهند ، گذشته است.

انتقال زیبا و مبتنی بر واژگان ظریف ، یک حرکت استثنایی دانشجویی است. آن را در برابر موضوع بررسی کنید: خوانایی / وحدت ، انتقال منطقی / یکپارچه ، نشان دادن دانش از طریق انتخاب کلمه ، واژگان ، و تفکر منطقی - آن را بدست آورده اید! بم!

چگونه می توانم مقاله خود را ویرایش کنم؟
بعد از اینکه طرح خود را پر کردید و برخی از تحقیقات خود را در مقاله خود قرار دادید ، اولین پیش نویس را تکمیل می کنید. این چیزی است که بیشتر دانش آموزان هنگام تهیه مقاله دارند. بخش ویرایش دارای پنج مرحله است: اول ، برای محکم کردن و شفاف سازی مجدداً تجدید نظر می کنید. دوم ، شما برای گرامر ، استفاده و مکانیک ویرایش می کنید. سوم ، شما یک کپی تمیز به یک دوست می دهید و از حمایت های علمی بازدید می کنید. چهارم ، شما برای تمیز کردن امور ، آخرین خواندن خود را انجام می دهید. و ، پنجم ، دوباره کاغذ را در برابر موضوع بازبینی کنید.

به یاد دارید وقتی یکی از آن دسته از سخنان احمقانه بودید که کاغذی را ارسال کردید که ساعاتی قبل از موعد مقرر آن را نوشتید و به C امیدوار هستید؟ خوشحال نیستی که الان بهتر بشناسی؟

شما پیش نویس اولیه خود را به پایان رسانده اید و اکنون باید آن را به دنبال علاقه جنسی به استاد خود کنید. دو روش برای انجام این کار وجود دارد - تجدید نظر و ویرایش.

- تجدید نظر اول می آید. تجدید نظر زمانی است که شما به معنای واقعی کلمه دوباره آنرا مشاهده می کنید. شما تغییرات بزرگی ایجاد می کنید — تحولات یا تحقیقات مربوط به قطعات را در کنار سازمان و ساختار اصلاح کنید.

- ویرایش دوم می شود. ویرایش در حال ایجاد تغییرات جزئی در قطعه است - اصلاح دستور زبان ، کاربرد و مکانیک ، تغییر دیکشنر برای تغییر لحن.

این شرایط قابل تعویض نیستند ، اگرچه بسیاری از افراد اشتباه می کنند و از آنها به صورت متقابل استفاده می کنند.

مرحله 1: تجدید نظر کنید
پس از اتمام آن مقاله ، مهم است که به عقب برگردید و تغییرات گسترده ای ایجاد کنید. شما نمی خواهید بستر مقاله را تغییر دهید - پایان نامه و تحقیق برای انجام آن ، — بلکه قصد دارید چیزهایی را تغییر دهید که باعث می شود کاغذ جریان یابد ، مانند صاف کردن گذارها ، عصر بیرون از ساختار و ترتیب پاراگرافها ، و مطمئن شوید که همه ایده ها به طور طبیعی با هم پیوند می خورند.

همچنین این زمان برای اضافه کردن ایده ها به فرض اصلی هر بخش یا از بین بردن مماس هایی است که احتمالاً در گرمای لحظه ای از آن پیروی کرده اید. آنچه را باید اضافه کنید اضافه کنید و هر چیزی را که لازم نیست در آنجا باشد ، برش دهید. برخی از موارد معمول برای جستجوی آنها:

- پاراگراف ها دستور آشکار منطقی دارند

- جملات کاملاً بلند ، کاملاً بلند

- همه بخش ها به پایان نامه پاسخ می دهند

- لحن مناسب ، دانشگاهی

- درگیر شدن با خواننده

- ادعاها حاوی شواهد و پشتیبانی است

- انتقال واضح است

- همه ایده ها کاملاً توسعه یافته اند

- افزودن عناوین بخش

- مقدمه و نتیجه گیری به خوبی در خدمت پایان نامه است

مرحله 2: ویرایش کنید
اکنون که کاغذ تنظیم شده است ، وظیفه شما این است که تمام جملات را بگذرانید و سفت کنید ، تغییراتی در انتخاب کلمه ایجاد کنید (عملکرد مترادف کلمه Word را به خاطر بسپارید) و خطاها را در دستور زبان یا نگارشی که پیدا می کنید صحیح و خطا کنید. برخی از موارد معمول برای جستجوی آنها:

- انقباضات را از بین ببرید
- استفاده از کاما / نیمه روده بزرگ
- خطاهای املایی
- پاک کردن مرجع ضمیر
- قالب خاص (ایتالیک ها ، حروف برجسته و غیره)
- از قوانین نقل قول پیروی می کند
- مأموریت برای تعدد و مالکیت
- کلمات به راحتی اشتباه ( بیش از حد ، و دو )
- اصلاح کننده های اشتباه یا آویزان
- جملات ناقص
نکته خواندن طرفدار: در حالی که دوباره در حال خواندن ویرایش های خود هستید ، ممکن است خوب باشد که کاغذ را به عقب برگردانید ، به این ترتیب می توانید کمی خود را منحرف کنید و اشتباهات بیشتری بدست آورید. با جمله آخر شروع کنید ، سپس جمله دوم تا آخر را بخوانید و مواردی از این دست تا زمانی که به اولین جمله رسیدید.

مرحله 3: بررسی
در مرحله بعد ، شما آماده هستید که این مقاله را به دیگران ارائه دهید تا آنها را بررسی کنند. ابتدا دوستی را که به او اعتماد دارید پیدا کنید و مقاله را با آنها به اشتراک بگذارید. در مرحله بعد با مرکز نوشتن پردیس قرار ملاقات بگذارید. با هر دو بررسی ، این مجموعه سؤالات را برای پاسخ دهندگان خود تحویل دهید:

نکات اصلی این مقاله را به قول خودتان خلاصه کنید.
آیا پایان نامه واضح و متمرکز است ، آیا با مقدمه مطابقت دارد؟
آیا پایان مقاله مؤثر است؟ آیا این مطالب را به خوبی خلاصه می کند و خواننده را به عمل دعوت می کند؟
آیا استدلال مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است؟
آیا مکانهایی وجود دارد که تجزیه و تحلیل در مقاله کوتاه باشد یا ناقص باشد؟
آیا انتقال ها روان و موجز هستند؟ آیا جهش های ناخوشایندی بین ایده ها وجود دارد؟
آیا تحقیقات به خوبی با مقاله ادغام شده است؟ آیا تعادل خوبی بین صدای من و صدای منابع من وجود دارد؟
آیا ناسازگاری با دستور زبان ، کاربرد یا مکانیک مشاهده می کنید؟
مرورگر شما می تواند با صحبت کردن به این پاسخ ها مستقیماً بپردازد یا با یادداشت کردن پیشنهاداتی را ارائه دهد. پس از این بازخورد ، تغییرات پیشنهادی را حس کنید.

مرحله 4: آخرین پاس
شما خیلی کار کرده اید و تقریباً کامل هستید! شما یک مرحله مهم دیگر دارید: برنامه Natural Reader Pro را بارگیری کنید . این برنامه 10 دلار برای شما هزینه خواهد داشت و به خوبی قیمت دارد. Reader Natural اسناد ، PDF ها و وب سایت های مختلف را با سرعت و صدای متن برای شما می خواند تا بتوانید دانلود مقاله خود را همانطور که نوشته شده است بشنوید ، نه آنطور که می خواهید نوشته شده باشد.

کاغذ خود را چاپ کنید ، Natural Reader را آتش بزنید و در ادامه دنبال کنید. هر لکه ای را که احساس صحیح نمی کند و خطاهای نهایی را تصحیح کنید علامت گذاری کنید.

مرحله 5. موضوع را بررسی کنید
در این مرحله ، به نظر می رسد با تمام کارهای عالی که تازه تمام کردید ، در صدر قرار دارد. اما یک لحظه نگاهی بیندازید تا آخرین بار به موضوع بپردازید. و برگه واگذاری نیز

از خودتان صادقانه بپرسید: آیا این شرایط را برآورده کردم؟

براساس تمام کارهایی که در بالا انجام دادید ، بعید است که شما تکلیف را ناخوشایند نکنید. اگر خطایی درخشان وجود نداشته باشد ، شما تمام شده اید!

آن مکنده را چاپ کنید و آنرا تحویل بگیرید! شما تمام شد! آماده شوید تا شاهد شکاف در معدل خود باشید!

امیدواریم که شما از این آموزش کالج انتخاب در نوشتن مقاله تحقیق کامل لذت ببرید. برای آموزش بیشتر در مورد همه موارد مربوط به پیشرفت در کالج با ما در ارتباط باشید.

Scopus چیست؟

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 56 پنجشنبه 12 دي 1398 نظرات ()

Scopus  دسترسی به مجلات مورد بررسی (از جمله ژورنال های دسترسی آزاد) ، کتاب ها و مقالات کنفرانس در علوم بهداشتی ، علوم زندگی ، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی را فراهم می کند. پوشش شامل داده های استناد ، اطلاعات معیار و داده های تأثیر ژورنال است.

چیزهایی که باید در نظر بگیرید :

پوشش ژورنال ها و سایر نشریات در هنرهای خلاقیت گسترده نیست ، اگرچه محققان موسیقی درمانی ، روانشناسی موسیقی و آموزش ممکن است نتیجه کسب کنند.
می توانید برای ذخیره سوابق خود در Scopus یک حساب کاربری در scopus سایت ایجاد کنید.
علاوه بر  جستجوی اولیه ، باید نتایج ثانویه سند را نیز بررسی کنید .
یافتن مقاله های جداگانه در Scopus
یافتن معیارهای انتشار فردی با استفاده از Scopus
Magee ، WL و JW دیویدسون. 2002. "تأثیر موسیقی درمانی در حالات خلقی در بیماران عصبی: یک مطالعه آزمایشی." مجله موسیقی درمانی  39 (1): 20-29. doi: 10.1093 / jmt / 39.1.20.

برای جستجوی عنوان خروجی از جستجوی اسناد استفاده کنید .
نقل شده ستون در صفحه جستجو به شما خواهد گفت که چگونه بسیاری از نقل قول ها برای این عنوان یافت شده است. برای رفتن مستقیم به لیست اسناد استناد می توانید بر روی این شماره کلیک کنید.

با کلیک بر روی عنوان مقاله ، شما را به جزئیات اجمالی آن مقاله می برد.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید  تمام معیارها را انتخاب کنید.

صفحه نمایش در (i) Scopus Metrics در بالا و (ب) PlumX Metrics در زیر از صفحه نمایش تقسیم شده است:

(i) معیارهای Scopus(ب) معیارهای PlumX در داخل Scopusاثر استنادی وزنی میدان - اثر واحد

1. برو به Scopus

2. کاغذ را جستجو کنید

3. تأثیر استناد به وزن وزنه بردار برای آن مقاله با سایر معیارها در سمت راست صفحه ذکر شده است

استفاده از جستجوی نویسنده در Scopus
با استفاده از جستجوی نویسنده برای یافتن چندین انتشار
نویسندگان را  در صفحه جستجو انتخاب کنید  و اصطلاحات جستجوی خود را وارد کنید.
نام مناسب را از لیست نتایج انتخاب کنید. می توانید با زدن کادر کنار نام و سپس کلیک روی نمایش اسناد ، بیش از یک ورودی را انتخاب کنید  . ( توجه:  اگر به دنبال نام خود هستید ، با درخواست ادغام نویسندگان ، اطمینان حاصل خواهید کرد که همه انتشارات شما در یک پروفایل قرار دارند.)
سپس می توانید مقالات جداگانه را انتخاب کرده یا نمای کلی نویسنده را مشاهده کنید.


مشاهده اسناد ثانویه
جستجوی اسناد ثانویه
در داخل Scopus ، یک  سند ثانویه عنوانی است که در یک لیست مرجع یافت شده است اما به طور مستقیم در پایگاه داده Scopus در دسترس نیست. این اتفاق می افتد در صورتی که استناد در نشریاتی یافت شود که توسط Scopus ایندکس نشده باشد. مشاهده اسناد ثانویه بعضی اوقات اطلاعات اضافی را در مورد مقاله ارائه می دهد.

از صفحه نتایج ، روی  نمایش اسناد ثانویه  در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. برای بازگشت به لیست اصلی خود ، روی بازگشت به نتایج کلیک کنید .

چگونه می توان مجلات ISI ، Scopus یا Scimago Indexed را شناسایی ک

آموزش: چگونه می توان نوشتن خود را با گرامرلی بهبود بخشید

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 188 چهارشنبه 11 دي 1398 نظرات ()

ما به ندرت خطاهایی را در نوشتن خودمان مشاهده می کنیم ، به همین دلیل من طرفدار فوق العاده استفاده از ویراستاران حرفه ای برای بهبود کتاب های خودم هستم.

اما مواردی وجود دارد که می توانیم برای بهبود نسخه قبل از ارسال آن به یک ویرایشگر ، انجام دهیم.

Grammarly یکی از این ابزارهای مفید است که می تواند خطاهای اساسی را مرتب کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که نوشتن خود را بهبود ببخشید و یاد بگیرید. همچنین می تواند به ایمیل و نوشتن آنلاین کمک کند ، جایی که پرداخت یک ویرایشگر حرفه ای مقرون به صرفه نیست.چرا ابزاری مثل گرامرلی را در نظر می گیرید؟
به عنوان نویسندگان ایندی ، ما 100٪ مسئولیت تولید کتاب هایی را داریم که نه تنها قابل خواندن و سرگرم کننده / آموزنده هستند بلکه کتابهایی هستند که عاری از اشتباه هستند. هنگامی که خوانندگان از اشتباهات غلط و دستوری پریشان می شوند ، تجربه خواندن آنها متحمل می شود . و این بدان معناست که شهرت شما به عنوان نویسنده نیز رنج می برد.

کیندل همچنین عملکردی دارد که خوانندگان بتوانند متن های متن را گزارش دهند و اگر بسیاری از این موارد را در یک کتاب بدست آورید ، می خواهید یک اخطار با کیفیت دریافت کنید .

به همین دلیل ، ما همیشه می خواهیم هنگام چاپ کتاب های خود از سردبیران و مدرسان حرفه ای استفاده کنیم. هیچ چیز نمی تواند جایگزین ویرایش و تصحیح یک آدمی شود ، به خصوص کسی که در ژانر شما تخصص دارد.

با این حال ، دست خطی که شما آن را به یک حرفه ای برای تصحیح یا ویرایش ارسال می کنید ، مسنجر تر است ، هر چه بیشتر برای بهبود و رفع هزینه های آن پیش بیاید .

اینجاست که برنامه آنلاین ، Grammarly ، وارد تصویر می شود.

گرامرGrammarly یک کتابخوان خودکار و یک چک لیست گرامر و ادبیات است.
متن شما را اسکن می کند و پیشنهادهایی را در مورد مکان هایی که باید یا باید ایجاد شود ارائه می دهد. این حتی بر استفاده از کلمات نظارت می کند و در مورد طول جمله اظهار نظر می کند (تماشای جملات اجرا کننده مزاحم که هنگام نوشتن سریع می نویسیم). می توانید از آن در مرورگر وب خود استفاده کنید یا افزونه Microsoft Office را نصب کنید. و حتی می توانید به گرامرلی بگویید که آیا به زبان انگلیسی در ایالات متحده یا انگلیس می نویسید ، بنابراین می داند چگونه از شما حمایت کند.

مانند اکثر برنامه ها و افزونه های این روزها ، نسخه رایگان و نسخه پولی نیز وجود دارد. با نسخه رایگان ، می توانید وارد سیستم شوید و متن خود را درون یک سند گرامری جایگذاری کنید ، چند ثانیه صبر کنید و سپس بازخورد هایی را که در مورد اشتباهات احتمالی در متن شما به شما ارائه می دهد ، مشاهده کنید. وقتی این مقاله را از طریق ویرایشگر Grammarly اجرا کردم ، حتی اگر Scrivener قبلاً املای من را در چند مورد تصحیح کرده بود ، Grammarly چندین اشتباه خط نگارشی را که من دستگیر نکرده بودم ، پیدا کرد ، و همچنین موردی را پیدا کرد که به جای 'اراده'. چشمگیر!

در اینجا شش روش وجود دارد که دستور زبان می تواند نوشتن شما را بهبود ببخشد.

(1) می توانید دفعه بعد از آن درس بگیرید و اشتباه های کمتری کنید
بدیهی است که Grammarly ابزاری برای بررسی دستور زبان ، املا و نگارشی است ، کاری که Word و Scrivener قبلاً انجام می دهند. یک تفاوت با گرامرلی این است که به شما می گوید چرا این پیشنهاد را ارائه می دهید. این امر به نویسنده این امکان را می دهد تا تصمیم آگاهانه ای اتخاذ کند و حتی شاید در این راه کمی یاد بگیرد. همچنین ، یک کتابچه راهنمای آنلاین و رایگان در مورد انگلیسی وجود دارد ، که بر اساس موضوعاتی مانند سبک و مکانیک طبقه بندی شده است ، در آنجا مقاله هایی درباره همه چیز از نحوه استفاده از آپوستروف به فرم صحیح اختصارات پیدا خواهید کرد.

(2) جستجوی نویسنده یا کلماتی را که بیش از حد استفاده می کنید کشف کنید
همه نویسندگان مقصر هستند که بیش از حد از همان کلمه استفاده می کنند.

با این حال ، به عنوان نویسنده کتاب یا داستان ، ما اغلب آنقدر به نسخه خطی نزدیک هستیم و بارها آن را خوانده ایم که نمی توانیم این را ببینیم. دستور زبان شما را به این نوع مشکل هشدار می دهد. همچنین به شما امکان می دهد اگر می خواهید کلمه مورد استفاده خود را تغییر دهید ، تعاریف کلمات را ببینید و مترادف را پیشنهاد کنید.

به این ترتیب ، مانند یک اصطلاحنامه است که با یک امتحان املا و دستور زبان ترکیب شده است.

کد پرفروش(3) یاد بگیرید که جملات خود را تجزیه کنید
"کتاب پرفروش در باره کوتاه، جملات پاک کننده هستند، بدون کلمات غیر ضروری." کد پرفروش، جودی آرچر و متی L. Jockers

تجزیه و تحلیل داده های کتابهای پرفروش نشان می دهد که جملات کوتاه تر پرفروش ها را مشخص می کنند ، اما همه ما می دانیم که در عمل چقدر سخت است.

گرامرلی هنگام تشخیص جملات طولانی یا اجرا بر روی طول جمله اظهار نظر خواهد کرد. این یکی دیگر از ویژگی های عالی برای زمانی است که ما چندین بار نسخه خطی را خوانده ایم که دیگر نمی توانیم آن را ببینیم. گرامرلی می تواند مانند یک جفت چشم دیگر عمل کند ، با اشاره به مشکلاتی که در غیر این صورت نمی بینیم.

(4) نسخه خطی خود را یک قدم به کمال نزدیک کنید
همه ما می دانیم که ویراستارها و تأییدکنندههای ما چقدر ارزشمند هستند. همانطور که در معرفی این مقاله اشاره کردم ، هیچ چیز نمی تواند مهارت و لمس انسانی یک ویرایشگر / تصحیح کننده حرفه ای را جایگزین کند. با این حال ، اگر با کمک گرامرلی نسخ خطی خود را تا حد امکان تمیز کرده باشید (یعنی بدون خطا) ، ویرایشگر شما در نظر دارد هر زمان اصلاح ساده تری داشته باشد. به نوعی ، گرامرلی می تواند از ویرایشگر شما پشتیبانی کند تا نسخه را حتی به کمال نزدیک کند.

(5) شطرنج شناسی
اگر نویسنده غیر داستانی باشید ، این ویژگی بعدی را دوست خواهید داشت.

می توانید روی یک دکمه کلیک کنید و گرامرلی متن شما را با بیش از 8 میلیارد صفحه وب مقایسه می کند ، بررسی نسخه برداری را بررسی می کند. این یک ویژگی شگفت انگیز است برای جلوگیری از اشتباه احتمالی شرم آور اگر به طور اتفاقی متن را از مقاله ای در وب کپی کرده اید تا در نوشتار خود به آن مراجعه کنید ، اما فراموش کرده اید که استناد را درج کنید.

حتی اگر شما در حال نوشتن داستان هستید ، می توانید با هدف قرار دادن آن به قول خودتان ، مطالب تحقیق را به یک نسخه اضافه کنید و سپس فراموش کنید. دستور زبان مانع از بروز چنین نظارت های تصادفی می شود.

(6) از آن برای رسانه های اجتماعی و ایمیل و همچنین نسخه خطی خود استفاده کنید
Grammarly همچنین یک افزونه رایگان برای Chrome یا Safari فراهم می کند (البته متاسفانه برای Scrivener نیست ). این افزونه پست های شما را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نظارت می کند ، و اطمینان می دهد که شما هیچ غلط املایی و گرامری را مرتکب نشده اید. این می تواند نگرانی از ارائه تصویری جلا داده شده به خوانندگان و طرفداران خود را حتی در هنگام عجله برای ارسال یک توییت سریع.

بنابراین اگر در گرامر خود کمی احساس اعتماد به نفس دارید ، گرامرلی را در اینجا برای مقاله بعدی خود بررسی کنید.

 

10 گزینه برتر دستور زبان جایگزین گرامرلی در سال 2020

PubMed ، Web of Science یا Google Scholar؟ راهنمای پشت صحنه برای دانشمندان زندگی. : کدام یک بهتر است: PubMed ، Web of Science یا Google Scholar؟

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 76 یکشنبه 08 دي 1398 نظرات ()

پاسخ این است که بستگی به کار شما دارد.   هر یک از این سه پایگاه داده در MSU بسیار محبوب هستند ، اما هر یک بسیار متفاوت است. بسیاری از افراد بدون درک واقعاً تفاوت در قسمت عقب که بر نتایج جستجوی آنها تأثیر می گذارد ، فقط از یکی از آنها استفاده می کنند. تفاوتهای عمده زیر توضیح داده شده ممکن است به شما در تصمیم گیری آگاهانه درباره استفاده از بانک اطلاعاتی در چه زمانی کمک کند. (همچنین به راهنمای مرتبط مراجعه کنید:  چگونه می دانم کدام پایگاه داده را برای جستجوی ادبیات زیست شناختی جستجو کنم؟ )

1. هر دو PubMed و Web of Science پایگاه داده های مبتنی بر انسان هستند. Google Scholar نیست. این کلید اصلی ترین تفاوت هایی است که در نتایج جستجوی خود خواهید یافت. 
Pubmed و Web of Science پایگاه داده های مبتنی بر انسان هستند. این یعنی:

مجلات محور وب علوم و PubMed هستند و آنها براساس معیارهای علمی و کیفیتی توسط کمیته های بررسی ادبیات برای گنجاندن افراد انتخاب می شوند. مشاهده کنید:  انتخاب مجله PubMed یا انتخاب مجله Web of Science 
داده های مربوط به هر مقاله به روش ساختاری یکنواخت در پایگاه داده وارد می شود: نویسنده ، عنوان ، تاریخ ، نام مجله. این بدان معنی است که هنگام جستجو برای آن چیزها بازیابی دقیق می کنید. نتایج را می توان با اطمینان با آخرین تاریخ طبقه بندی کرد.
مقالات موجود در PubMed با اطلاعات مهمی در مورد ساختار آنها ، از جمله "مقاله مروری" یا "کارآزمایی بالینی" برچسب گذاری شده اند. آنها با کلمات ساختاری در مورد محتوای آنها و موضوعات اصلی برچسب گذاری شده اند تا به شما در رسیدن به نتایج جستجوی بهتر کمک کنند.
مقالاتی در Web of Science نیز حاوی اطلاعات مهمی در مورد ساختار آنها هستند ، مانند "مقاله مرور". آنها برای محتوا برچسب گذاری نشده اند ، بنابراین شما باید تمام تغییرات احتمالی مبحث مورد نظر خود را درج کنید. از بین این سه مورد ، PubMed بیشترین "زنگ و سوت" را برای کمک به شما در یافتن نتایج جستجوی خوب دارد.
 

مثال: microRNA [Majr] به عنوان جستجو به معنای جستجو می باشد که می توانید مقاله هایی را جستجو کنید که میکرو RNA ها موضوع اصلی مقاله است. جستجوی "موش" به طور خودکار کلمه "موش" را در بر می گیرد.     

این پایگاه های داده از ویژگی موضوعی در ژورنال ها برای گنجاندن در PubMed یا Web of Science بر اساس موضوع برخوردار هستند. PubMed بر ادبیات بالینی و زیست پزشکی تمرکز دارد. Web of Science بین رشته ای است و شامل "بهترین" ژورنال های هر حوزه موضوعی است.
بازیابی دقیق بدان معنی است که نتایج جستجو قابل تجدید و گزارش پذیری هستند (مخصوصاً برای بررسی های منظم مهم هستند)
 

در مقابل ، Google Scholar یک پایگاه داده مبتنی بر انسانی نیست بلکه موتور جستجوگر کل اینترنت است که نتایج را بر اساس معیارهای خودکار دستگاه باریک می کند.

معیارهای ورود به عنوان "علمی" در نتایج Google Scholar مبتنی بر ناشران است که اطلاعاتی را در مورد وب سایت های خود به Google Scholar ارسال می کنند و لزوماً مبتنی بر ویژگی های خود منبع نیستند. ممکن است همه ناشران با Google به طور یکسان کار نکنند. برخی ژورنال های موجود ممکن است کم کیفیت و حتی ژورنال های درنده باشند. کتاب ها ، گزارش ها ، پایان نامه ها ، نسخه های چاپی و انواع دیگر منابع موجود است.
همه زمینه های موضوعی پوشیده شده است ، و گوگل اسکولار انواع متفاوتی از منابع را شامل می شود: مراحل کنفرانس ، کتاب ها و گزارش ها ، که در وب علوم یا PubMed گنجانده نشده است.
اطلاعات مربوط به نویسنده ، تاریخ ، نام مجله و سایر بخش های استناد از ناشران است ، بنابراین استاندارد نشده و ممکن است توسط گوگل قابل خواندن نیست. Google Scholar یک نویسنده ، تاریخ یا نام مجله را جستجو می کند ، اما صحت آن بسیار متفاوت است. نتایج را می توان با تاریخ طبقه بندی کرد ، اما لزوماً قابل اعتماد نیست.
هیچ آگاهی از انسان به معنای برچسب زدن مقالات برای ساختار یا محتوا نیست. اگر می خواهید مقالات مرور ، می توانید کلمه "بررسی" را به جستجوی Google Scholar خود اضافه کنید ، اما به عنوان یک کلمه کلیدی است. این بدان معنی است که شما ممکن است مقالات بررسی واقعی را دریافت کنید یا نگیرید. کلمات محتوا برچسب خورده نیست ، بنابراین باید تمام تغییرات احتمالی کلمات از موضوع خود را جستجو کنید.
بازیابی نادرست و محتوای متغیر بدان معنی است که نتایج جستجو لزوما قابل تکرار نیستند و بنابراین گزارش نمی شوند. Google Scholar استفاده از آن برای بررسی های منظم مناسب نیست.
 

2. Web of Science و Google Scholar بیشترین استنادها را ردیابی می کنند. PubMed استنادها را فقط برای مقالات PubMed Central دنبال می کند.
 

Google Scholar و Web of Science هم نقل قول هایی را دنبال می کنند - چند بار که مقاله به مقاله های دیگر ، کتاب ها یا منابع دیگر استناد شده است. Google Scholar و Web of Science به شما امکان می دهند نتایج خود را بر اساس زمان ذکر شده مرتب کنید (Google Scholar این را در "رتبه بندی مرتبط" خود قرار می دهد).
آگاه باشید که زمان ذکر شده بین Web of Science و Google Scholar بسیار متفاوت خواهد بود. هیچ یک کامل نیست ، اگرچه داده های استناد وب Web of Science دقیق تر و تکثیر پذیر تلقی می شوند و توسط سازمان های رسمی به عنوان استاندارد استفاده می شود. استنادهای Google Scholar شامل کتاب ها ، پایان نامه ها ، گزارش های دیگر است ، اما ممکن است به دلیل عدم برچسب زدن به پرونده های قدیمی ، تعداد زیادی از استنادهای قدیمی را شامل شود. 
PubMed ردیابی برخی استنادها را آغاز کرده است ، اما تنها قادر به استناد به مقاله های موجود در PubMed Central است که یک مخزن دسترسی آزاد به مقالات است. این برای کشف مقالات مفید است ، اما برای هر نوع شمارش یا آمار استنادها توصیه نمی شود.
 

3. Google Scholar متن کامل مقاله را جستجو می کند اما PubMed و Web of Science فقط اطلاعات استناد ، انتزاعی و برچسب گذاری را جستجو می کنند.
 

از آنجا که Google Scholar متن کامل مقاله ها را جستجو می کند ، می توانید اطلاعاتی را پیدا کنید که لزوماً در استناد یا چکیده مقاله وجود نداشته باشد ، به عنوان مثال جزئیاتی که در بخش Methods یک مقاله ژورنالی دفن شده است. اگر با جستجوی PubMed of Web of Science خود خوشبختانه چیز خاصی پیدا نکردید ، Google Scholar را امتحان کنید و ممکن است آن را پیدا کنید.
PubMed و Web of Science محدود به جستجوی انتزاعی هستند ، اما لزوماً برای اکثر جستجوها بد نیست. اگر مقاله ای می خواهید که در درجه اول در مورد یک موضوع خاص باشد ، مطمئناً اطلاعات به صورت خلاصه خواهند بود. با این حال ، جستجوی کامل متن با Google Scholar نتایج متفاوتی را به همراه خواهد داشت و ممکن است برخی از مقالاتی را که شما با آن دو مورد دیگر پیدا نکرده اید ، ارائه دهد.

چگونه می توان موضوع تحقیق خود را باریک کرد

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 72 یکشنبه 01 دي 1398 نظرات ()

این معمولاً برای دانش آموزان است که فقط یک موضوع تحقیق را انتخاب کنند تا دریابند که موردی که انتخاب کرده اند بسیار گسترده است. اگر خوش شانس باشید ، قبل از تحقیق بیش از حد متوجه خواهید شد زیرا اکثر تحقیقات اولیه که انجام می دهید ممکن است فایده ای نداشته باشید تا در نهایت موضوع خود را محدود کنید.

این ایده خوبی است که ایده تحقیق اولیه خود را توسط یک معلم یا کتابدار اجرا کنید تا یک نظر متخصص بدست آورید. او مدتی را برای شما صرفه جویی می کند و نکاتی را در مورد محدود کردن دامنه موضوع شما ارائه می کند.

گسترده چیست؟
دانش آموزان از شنیدن اینکه موضوع انتخابی آنها بسیار گسترده است خسته می شوند ، اما این یک مشکل بسیار شایع است. چگونه می دانید موضوع شما خیلی گسترده است؟

اگر خودتان را در كتابخانه پیدا كردید كه به كل بخش از كتاب ها خیره شده و می تواند به عنوان مرجع موضوع شما عمل كند ، بسیار گسترده است! یک موضوع خوب به یک سوال یا مشکل خاص می پردازد. شما فقط باید چهار یا پنج کتاب را در قفسه مشاهده کنید که به سوال تحقیق خاص شما بپردازند (شاید کمتر!).
اگر موضوع شما می تواند در یک یا دو کلمه خلاصه شود ، مانند سیگار کشیدن ، تقلب در مدرسه ، آموزش ، نوجوانان دارای اضافه وزن ، مجازات بدنی ، جنگ کره یا هیپ هاپ ، بسیار گسترده است.
اگر در ارائه بیانیه پایان نامه مشکل دارید ، احتمالاً موضوع شما بسیار گسترده است.
یک پروژه تحقیقاتی خوب باید باریک شود تا معنی دار و قابل مدیریت باشد.

چگونه موضوع خود را باریک کنید
بهترین راه برای باریک کردن موضوع شما استفاده از چند کلمه قدیمی از سؤال آشنا است ، مانند چه کسی ، چه ، کجا ، زمانی ، چرا و چگونه.

بالشتک به عنوان مجازات:
جایی که؟ : "دست و پا زدن در مدرسه کلاس"
چی و کجا؟ : "تأثیرات عاطفی دست و پا زدن در مدرسه کلاس"
چه كسی و چه كسی؟ : "تأثیرات عاطفی دست و پا زدن بر کودکان دختر"
رقص هیپ هاپ:
چی؟ : "هیپ هاپ به عنوان درمان"
چی و کجا؟ : "هیپ هاپ به عنوان درمان در ژاپن"
چه ، کجا ، و چه کسی؟ : "هیپ هاپ به عنوان درمانی برای جوانان بزهکار در ژاپن"
در نهایت ، خواهید دید که روند باریک شدن موضوع تحقیق شما در واقع پروژه شما را جالب تر می کند. قبلاً ، شما یک قدم به یک درجه بهتر نزدیک هستید!

یک تاکتیک دیگر
روش خوب دیگر برای محدود کردن تمرکز شما شامل طوفان مغزی لیستی از اصطلاحات و سؤالات مربوط به موضوع گسترده شماست. برای نشان دادن ، بیایید با یک موضوع گسترده شروع کنیم ، مانند رفتار ناسالم به عنوان نمونه.

تصور کنید که مربی شما این موضوع را به عنوان سریع نوشتن داده است. می توانید لیستی از اسمهای تصادفی تا حدودی مرتبط تهیه کنید و ببینید آیا می توانید سوالات مربوط به دو موضوع را مطرح کنید یا خیر. این منجر به یک موضوع باریک می شود! در اینجا نمایشی وجود دارد:

هنر
ماشین ها
تختخواب
چشم های چشم
ساندویچ
این ممکن است تصادفی به نظر برسد ، اما قدم بعدی شما این است که سوالی را ایجاد کنید که این دو موضوع را به هم وصل کند. پاسخ به این سؤال ، نقطه شروع بیان نامه پایان نامه است و یک جلسه طوفان مغزی مانند این می تواند منجر به ایده های عالی پژوهشی شود.

هنر و رفتار ناسالم:
آیا یک قطعه هنری خاص وجود دارد که نشان دهنده خطرات سیگار کشیدن است؟
آیا یک هنرمند مشهور وجود دارد که از یک عادت ناسالم درگذشت؟
ساندویچ و رفتار ناسالم:
چه اتفاقی می افتد اگر هر روز برای شام ساندویچ بخورید؟
آیا ساندویچ های بستنی برای ما بسیار بد هستند؟

شروع دکترا - مرتباً بنویسید و بنویسید

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 74 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

دکترا فقط مربوط به تحقیقات واقعی که انجام می دهید نیست. همچنین در مورد ظرفیت شما در مورد این موارد است:

 

توضیح دهید که چرا تحقیقات شما ضروری است

نشان دهید که تحقیق شما چگونه با تحقیقات موجود تطبیق می یابد و بر آن متکی است

به وضوح بیان و توجیه کنید که شما چه کاری انجام داده اید ، چه زمانی ، با چه کسی یا چه چیزی ، به چه ترتیب ، چه مدت طول کشیده و در نتیجه چه اتفاقی افتاده است

بگویید که نتایج شما به چه معناست ، و چگونه آنها به آنچه که قبلاً می شناسیم اضافه می کنند ، یا آن را به چالش می کشند ، و نتیجه چه می شود.

بنابراین شما باید بتوانید به اندازه کافی با کار دیگران رفتار کنید و همچنین ایده های بزرگی را که مربوط به موضوع خاص شما است. باید بتوانید استدلال خود را به روشی قانع کننده بیان کنید. مقابله با این الزامات بدان معنی است که شما باید حداقل نویسنده صالحی باشید. 

 

ممکن است مردم وقتی بدانند که دکترا می کنید ، به شما بگویند ، "نوشتن هرگز آغاز نمی شود." گوش دهید - این توصیه کاملاً خوبی است. می بینید ، برای اینکه خوب بنویسید ، باید تمرین کنید. نوشتن کاری است که اکنون باید مرتباً و به طور مرتب انجام دهید. 

 

و با نوشتن فقط منظورم یادداشت برداری از خواندن شما نیست - اگرچه حتماً باید خلاصه نویسی کنید و تکه هایی از متن را برای ترکیب خواندن خود جمع کنید. منظورم این است که هر روز به طور منظم در مورد چیزی که به تحقیقات شما مربوط می شود ، مرتب بنویسید.

 

این می تواند به عنوان مثال باشد:

 

نوشتن در مورد چیزی که شما را معجزه می کند

نوشتن درباره چگونگی ارتباط خواندن خاص با موضوع شما

پاسخ به یک نقل قول کوچک - نوشتن در مورد آنچه باعث شده شما راجع به آن فکر کنید

کاوش در یک ایده خاص برای یک طرح تحقیقاتی

استدلال در مورد جنبه ای از تحقیقات شما - انتخاب روش برای مثال ، نوشتن در مورد اینکه چرا این یک انتخاب خوب است و / یا چرا ممکن است نباشد

نوشتن در مورد گفتاری که شنیده اید

ضبط مکالمه مرتبط با تحقیق که با همسالان خود داشته اید

فکر کردن / نوشتن درباره آنچه ممکن است بخواهید با سرپرست خود صحبت کنید

آزمایش با نوشتن "صدای" و سبک های مختلف

سعی در پیش نویس پاراگراف ها ، مقدمه ها ، خلاصه ها

نوشتن قطعات توصیفی ، جایی که شما روی روشهایی کار می کنید که می توانید جزئیات غنی در مورد کار خود ارائه دهید

نحوه استفاده از گفتگو در متن استدلالی

نوشتن برای یادگیری ساختن حکایات و نگارگرها.

این نوشتار در ابتدا برای کسی منظور نشده است بلکه برای شما. هیچ فشاری بر شما وارد نشده است تا آن را کامل کنید. ایده این است که فقط در مورد موضوع خود بنویسید و فکر کنید ، همچنین در مورد مهارت نوشتن خود بنویسید و فکر کنید.

 

تنظیم الگوی نوشتن منظم ، حدود سی دقیقه یا بیشتر ، ایده خوبی است - البته زمان می تواند طولانی تر باشد. بسته به اینکه چه چیز دیگری انجام می شود و چه وظیفه ای را می طلبد ممکن است در طول مدت متفاوت باشد. هر روز به همان زمان و در همان مکان بنویسید. ممکن است دوست داشته باشید خود را یک تایمر یا یک کلمه هدف قرار دهید - اینها مکانیسم های پشتیبانی هستند که به شما کمک می کنند تا به نوشتن خود پایبند باشید ، و نه نقطه پایانی. 

 

فقط نشستن در هر روز یک عادت نوشتن را برای شما ایجاد می کند که به شما در کل دوره دکتری کمک خواهد کرد.

 

6953920766_4e37068d40_k

 

هر نوع کار برای شما می توانید این نوع نوشتن ها را روی صفحه یا یک نوت بوک یا ترکیبی از این دو انجام دهید. حتی ممکن است وبلاگ کنید. اما مهمترین نکته برای حفظ عادت نوشتار ، تغییر در تمرکز نوشتار است ، اما نگه داشتن وقت معمولی اختصاص داده شده به تحریر نوشتن محور در تحقیقات.

 

همانطور که در آموزش می گوییم ، تمرین باعث می شود که تمرین نیز انجام شود و این مورد برای نوشتن نیز است.

شروع به کار دکتری - فناوری

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 72 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

این روزها محققان به سخت افزار و نرم افزار خود بسیار وابسته هستند. اگر تازه شروع به تحصیل در مقطع دکترا می کنید ، برخی از موضوعات فنی وجود دارد که اکنون مرتب سازی بر آنها خوب است. بسیاری از این هزینه های پنهان مربوط به انجام تحقیقات دکتری است. البته آنها هزینه های نابرابر هم دارند ، زیرا مردم ظرفیت های مختلفی برای پرداخت هزینه رایانه و موارد مشابه دارند.

 

این مهم است که بدانید دانشگاه شما از طریق سخت افزار ، نرم افزار و پشتیبانی چه چیزی ارائه می دهد. بیشتر دانشگاه ها با دسترسی به چاپگر ، میز ، صندلی و رایانه را به دانشجویان تمام وقت ارائه می دهند. دانشجویان نیمه وقت ممکن است به یک میز گرم دسترسی پیدا کنند.

 

خوب ممکن است این چیزی باشد که شما نیاز ندارید. برای مثال:

 

3952548811_4820993cb4_bمن از این حرف من متنفرم ، اما رایانه ارائه شده توسط دانشگاه شما ممکن است نسبتاً قدیمی و / یا کند باشد و گاهی اوقات چاپ ممکن است کمتر از قابل اعتماد باشد. (حتی از دستگاه کپی شروع نکنید.) ممکن است شما چیزی متفاوت ، سریعتر ، کارآمدتر بخواهید.

و حتی ممکن است به دلیل نوع تحقیقاتی که می خواهید انجام دهید به یک دستگاه سریع و دارای پف زیادی احتیاج دارید - پرونده های بزرگی تولید خواهید کرد و یا به ظرفیت پردازش بزرگی نیاز دارید. اگر این مورد باشد ، ممکن است مجبور شوید برای این موضوع مذاکره کنید - و اگر چنین است ، هر چه زودتر بهتر شود.

شاید شما در حال انجام کار میدانی در جاده باشید یا مدت طولانی در آرشیو بنشینید. به لپ تاپ یا تبلت نیاز خواهید داشت. شما باید بررسی کنید که آیا دانشگاه این موضوع را ارائه می دهد یا خیر.

احتمال این است که شما نیز می خواهید در خانه کار کنید. کار کردن در فضای اداری مشترک حتی با استفاده از هدفون می تواند مشکل باشد. بسیاری از مردم دوست دارند کارهای سنگین خود را در خانه خواندن و نوشتن انجام دهند. بنابراین ، آیا فناوری خانه شما به آن ربط دارد؟ آیا می توانید هزینه لازم را داشته باشید یا می توانید یک عزیز برای خرید شما ، یک دستگاه جدید تهیه کنید تا شما را از طریق دکترا دریافت کند؟ شما نمی خواهید که بخواهید با یک رایانه خراب شده از نیمه کار کنار بیایید. یا به شما بهترین لپ تاپ است که می توانید از دانشگاه به خانه منتقل کنید؟ آیا ایده شما از بهشت ​​داشتن صفحه نمایش بزرگ روی میز منزل شماست؟ اینها چیزهایی هستند که اکنون باید در ابتدا به آنها فکر کرد.

 

اگر شما می رویم به کار در خانه، پس از آن شما نیاز به بررسی چگونگی با داشتن دانشگاه نرم افزار در محل کار برخورد خواهد کرد - اما در خانه شاید نه. اگر به نرم افزار قابل حمل احتیاج دارید یا نیاز به برنامه خاصی هم در محل کار و هم در خانه دارید ، پس باید برای آن برنامه ریزی کنید. شاید مجبور شوید مجوز خانه خریداری کنید ، شاید اینگونه نباشد. شما باید در مورد این موضوع فکر کنید زیرا تصمیم می گیرید از کدام نرم افزار کتابشناختی و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کنید.

 

در مورد اتصال اینترنت خود در خانه نیز فکر کنید. البته شما در حالی که در آنجا هستید به دانشگاه های بین المللی و داخل شبکه ای دسترسی دارید ، و می توانید از راه دور به همه چیز دسترسی داشته باشید. اما برای این کار لازم است در صورت امکان به یک اتصال اینترنتی خوب خانگی دسترسی داشته باشید. دانش آموزان پاره وقت باید واقعاً به اینترنت خوب دسترسی داشته باشند زیرا این راهی مهم برای ماندن در ارتباط خواهد بود. و حتی برای محققان دکتری تمام وقت ، نظارت اغلب از طریق اسکایپ این روزها صورت می گیرد. و ممکن است شما در موقعیتی باشید که نیاز دارید / می خواهید برخی از داده های خود را انجام دهید - مصاحبه یا نظرسنجی - بصورت آنلاین. علاوه بر این ، شما نمی خواهید برای دانلود یک PDF خاص که اخیراً پیدا کرده اید ، برای همیشه صبر کنید. دسترسی آرام و متناوب در خانه ، کار را سخت تر و ناامیدکننده خواهد کرد.

 

فراموش نکنید که باید آدرس ایمیل خود را مرتب کنید. اگر از قبل ایمیل شخصی دارید و می خواهید آن را نگه دارید ، باید ایمیل دانشگاه ارائه شده خود را به آن وصل کنید ، یا آمادگی دارید که ایمیل دانشگاه خود را خیلی مرتبا بررسی کنید. اکنون دانشگاهها تقریباً به طور انحصاری با کلیه کارمندان و دانشجویان ارتباط برقرار می کنند و اگر اغلب حساب دانشگاه خود را بررسی نمی کنید ، می توانید مهلت های مهمی را از دست بدهید.

 

سپس انبار و پشتیبان تهیه می شود. یکی از مواردی که محققان دکترا - و در واقع بسیاری از ما - هنگام شب بیدار می کند ، چشم انداز از دست دادن کار است. این بسیار مهم است که سیستم ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان خود را مرتب کنید. دانشگاه شما ممکن است فضای ذخیره ای در اختیار شما قرار دهد - بنابراین هم اکنون این موضوع را بررسی کنید و استفاده از آن را به صورت کم مصرف شروع کنید. اما ممکن است بخواهید یک هارد اکسترنال خریداری کنید که می توانید از آن استفاده کنید. و / یا ممکن است بخواهید از نسخه ای از فضای ذخیره سازی ابری رایگان که هم اکنون در دسترس است استفاده کنید - اگرچه امنیت داده ها و Ts و C را بررسی کنید و مطمئن شوید که از آنها راضی هستید.

 

But that’s not all. Do you need additional kit – audio recorder, microphone, camera? If your phone won’t do the job you’re hoping , then do take this up with your university now –  see if they have equipment you can book out. If not, tell all of your relatives what items you are putting on your Christmas list! And if you are entitled to specialist kit or support related to a disability, the sooner the appropriate university services are onto it, the better. Unfortunately, you may have to chase this.

 

لحظه ای به برخی از برنامه های موجود برای کمک به خود در سازماندهی کمک کنید - خاطرات ، مدیریت زمان ، تناسب اندام ، سازماندهی و ارتباطات. این برنامه ها ممکن است چیزی باشد که می خواهید در ابتدا با آن بازی کنید تا بتوانید ترکیب خاصی از برنامه های کاربردی را برای شما پیدا کنید. شاید بخواهید وبلاگهایی را که درباره برنامه های دوستانه دکترا صحبت می کنند ، بررسی کنید ، مانند این مورد از الکس استریک. 

 

همکاران شما مطمئناً در مورد این فناوری حرف بیشتری برای گفتن دارند. مکالمه را شروع کنید. خوب است با افرادی که در مقطع دکتری خود حضور دارند صحبت کنید - در مورد مسائل سخت افزاری و نرم افزاری صحبت کنید. همسالان شما ممکن است نه تنها راه هایی برای مدیریت اوضاع در دانشگاه شما بدانند و نکات و ترفندهای خوبی داشته باشند ، بلکه ممکن است به شبکه هایی وصل شوند که می توانید در مورد یک نرم افزار یا مشکل سخت افزاری مشاوره ای سریع دریافت کرده و / یا اطلاعات بالقوه ای را پیدا کنید. و برنامه های جالب

تشخیص تب و وبلاگ نویسی

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 32 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

من علاقه مندم به دایره المعارف. در زمان کودکی از خانواده ای که درآمد متوسطی داشت اما کتابی که ارزش آن را داشت ، دائرyclالمعارف کودکان آرتور می در این کتاب افتخار می کرد. این که آیا یک پروژه مدرسه ، سفر به موزه ، تعطیلات یا بحث خانوادگی وجود داشته باشد ، مطمئناً یکی از جلد این دائره المعارف کمک می کند. از اینکه طرفدار ویکی پدیا هستم خیلی جای تعجب ندارد. در آغاز عمر ویکی پدیا برابر با چاپ و نشر غرور بود و هر کسی که می خواست می توانست قطعه های آشکار و تمسخرآمیز در مورد خود بگذارد. اما رشد یافته است که به طور واقعی دائره المعارف است.

 

مرتباً به ویکی پدیا می روم. من به چیزی برخورد می کنم که به طرز مبهمی می توانم به خاطر بیاورم یا اصلاً آن را نشنیده ام ، و ویکی پدیا تعریف کمی را ارائه می دهد ، قطعه ای از تاریخ و چند سرنخ درباره اینکه چگونه می توانم پیگیری کنم. این به طور کلی برای من کافی است که تصمیم بگیرم که آیا می خواهم هر کاری را که دنبال می کنم دنبال کنم یا اینکه آیا این چیزی نیست که من دنبال آن هستم یا نه. ویکی پدیا یک فرآیند را شروع می کند ، یا اطلاعات کافی به من می دهد تا از مزاحمت خودداری کنم.

 

من از تنها فاصله دارم پروفسور ویلیام کرونون برجسته ، رئیس انجمن تاریخ نویسان آمریکا نیز از استفاده از آن دفاع می کند .

 

ویکی پدیا امروز دروازه ای است که طی آن میلیون ها انسان به دنبال دستیابی به دانش هستند که مدتها پیش فقط با استفاده از ابزارهایی ساخته شده و توسط دانشمندان حرفه ای ساخته و نگهداری می شده است. هرچه از ابزارهای مرجعی که با آنها مشاوره کرده ایم - دیکشنری ها ، زبانهای مستعار ، دایره المعارف ها ، کتاب های نقل قول ، کمک به پیدا کردن ، کتابشناسی - این کار را کردیم زیرا محتویات آنها توسط متخصصان با آموزش های علمی مناسب مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

 

دیگر نه. ویکی پدیا و خویشاوندان آن همه چیز را تغییر داده اند ، و کسانی از ما که در جهان بورس تحصیلی ساکن هستند ، نیاز به تأمل در مورد نقش مداوم اقتدار حرفه ای دارند در حالی که رشته های سنتی دیگر نمی توانند نوع انحصارهای فکری را که اعضای آنها زمانی به آن داده می شود ، حفظ کنند. هیچ کس برای مشارکت یا اصلاح مطالب ویکی پدیا نیازی به مدرک دکترا در یک موضوع یا حتی کارشناسی ارشد ندارد. اگرچه دنیای گسترده ویکی گاهی اوقات دارای خطای زوزه و حتی کلاهبرداری آشکار است ، اما کیفیت کلی محتوای ویکی پدیا بسیار خوب است. اگر هدف شخصی مشاوره سریع برای اطلاعات است که می توانید به روشهای دیگر بررسی کنید یا جهت گیری مختصری به یک موضوع ناآشنا بپردازید ، تصور کردن ابزاری سرویس پذیرتر از ویکی پدیا دشوار است.

 

بنابراین ممکن است ویکی پدیا آکادمی / ما را به دلیل نیاز به اطمینان از اینکه ما - و کسانی که با آنها کار می کنیم - قادر به برخورد انتقادی با هرگونه اطلاعات آنلاین در دسترس ما هستیم ، آکادمی / ما را از خواب بیدار کرده است. ما دانشمندان تصور نمی کنیم که هر منبع چاپی کافی باشد. ما همیشه فرض می کنیم که منابع چاپی جزئی - کامل نیستند ، مخصوصاً ، از یک دیدگاه نوشته شده بودند - و واقع در آن - در یک زمان و مکان خاص نوشته شده اند. ما آموخته ایم که بخوانیم نه تنها برای آنچه که یک منبع می گوید ، بلکه همچنین آنچه را که نمی گوید ، آنچه ممکن است تأکید کند ، چه چیزی ممکن است با متون دیگر داشته باشد و جایی که ممکن است تفاوت داشته باشد ، خوانده شده است. هیچ دلیلی وجود ندارد که خواندن ویکی پدیا یا هر ماده آنلاین دیگری متفاوت باشد.

 

من با استدلال کرونون موافقم. هرچه بیشتر و بیشتر اطلاعات به صورت خط حرکت می کنند ، فرایندهای خواندن انتقادی علمی ما نیز باید حرکت کنند.

 

وبلاگ ها ، دقیقاً مانند ویکی پدیا ، حاوی اطلاعات مفیدی هستند ، اما هیچکدام از آنچه نوشته می شود بدون ارزش یا جامع نیست. البته وبلاگ ها به طور کلی چیزی را به جز دیدگاه نویسنده تظاهر نمی کنند ، و شاید این مشترک بودن "pedia" در دائره المعارف و ویکی پدیا است که باعث می شود فکر کنیم که این مطالب به نوعی بالاتر از هر منبع دیگری است. اما کاملاً واضح به نظر می رسد که ، صرف نظر از منبع علمی - چاپی یا دیجیتال ، ویکی پدیا یا وبلاگ - ما باید در جستجوی این باشیم که: منشاء مطالب. ارز اطلاعات؛ نویسنده ، اعتبار آنها و منابع آنها؛ قابلیت اطمینان از مواد و ظرفیت بررسی موارد پیشنهادی؛ و نقطه نظر یا برنامه ای که از طریق آن اطلاعات ارائه شده است.

 

من هنوز هم به این صحبت های قدیمی هوارد رینگولد در مورد کشف تله علاقه دارم. Riffing در همینگوی ، برای افرادی طراحی شده است که با وب و رسانه های اجتماعی نا آشنا هستند. با این حال ، نکات اساسی که Rheingold در مورد تشخیص تله می گوید ، برای همه ما بسیار مهم است ، مهم نیست که چقدر در دیجیتال عمیق هستیم یا کودک هستیم یا بچه داریم ، یا نه.

 

 

 

Rheingold نشان می دهد که همه ما باید جامعه ای از افرادی را پیدا کنیم که اطلاعات قابل اعتماد را ارائه می دهند. و من به ویژه ایده او از جامعه ای از ردیاب های علمی دانش آموزان و نوع تعهدات متقابل را که باید در اطلاعاتی که ارائه می دهیم قابل اعتماد است دوست دارم. به نظر می رسد توصیه های بسیار مفیدی برای افرادی است که می توانند ویکی پدیا را بخوانند و بنویسند ، بلکه برای کسانی که وبلاگ می کنند نیز هستند. شاید این یکی از اصول اخلاقی باشد که من / ما وبلاگ نویسان ممکن است اتخاذ کنیم - من نمی دانم نوشتن تندی را خواهم نوشت ...

 

همچنین ابزارهای بسیار مفید ردیاب تبخیر Rheingold و Good را ببینید .

دنباله حسابرسی - یک حذف معمول از فصلها روشها

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 30 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

واقعاً مهم است که یک دنباله حسابرسی را در فصل روش های خود قرار دهید. دنباله حسابرسی؟ خوب ، مهم نیست که آن را چه می نامید ، این بخش در این فصل است که شما می توانید مهره ها و اطلاعات مربوط به کارهایی را که به شما ارائه می دهید به آزمایشگر بدهید.

 

ارائه دنباله حسابرسی به این معنی نیست که می توانید از موضع فلسفی و انتخاب روش شناسی خود چشم پوشی کنید. البته شما هنوز هم باید در این باره بنویسید. اما من چیزهای زیادی را می بینم - همانطور که می بینم خیلی زیاد است - پایان نامه هایی را که همه مردم انجام داده اند بخوانند. صفحات و صفحاتی در مورد معرفت شناسی ، روش شناسی و روش ها وجود دارد و هیچ چیز در مورد آنچه در واقع رخ داده است نیست.

 

من نمی توانم دقیقاً تعداد نگاریهایی را که خوانده ام به شما بگویم - اما بسیار زیاد است - جایی که نمی دانم پژوهشگر چند روز در سایت گذرانده است ، به چه مواردی نگاه کرده و به دنبال چه چیزی بوده است ، با چه اسنادی جمع آوری کرده اند و با چه کسی رسماً با آنها صحبت کرده اند. این اطلاعات تا حدودی از نتایج دریبل می شوند. اما اگر من از ابتدا به این اطلاعات اولیه دسترسی پیدا نکنم ، همیشه به سؤالات و نتایج مهم و اساسی با سؤالات و تردیدهای ناخوشایند در ذهنم نزدیک می شوم. با خودم می پرسم ، "چه مبنایی بر اساس این توصیف و این تحلیل ساخته شده است؟"

 

اما نتیجه ترک کردن نتیجه حسابرسی به طور کلی بیشتر از ایجاد تردید در ذهن آزمون / ذهن من است. هر زمان که یک محقق دکتری ردیابی حسابرسی را ترک کرده باشد ، معمولاً از آنها خواسته می شود که دست به کار شوند و آن را به عنوان تصحیح درج کنند. و چه کسی در صورت جلوگیری از این امر نیاز دارد؟

 

دنباله حسابرسی شامل دو چیز است:

 

(1) اطلاعات مربوط به داده های واقعی شما ایجاد کرده اید

این است - چند نفر با آنها مصاحبه کرده اید ، چند روز در هر سایت گذراندید ، چگونه نظرسنجی را ساختید ، از چه نوع رویکرد آماری استفاده کرده اید ، چند نسخه دارید. کار با ، چند وبلاگ و ارسال ، چند کلمه در شرکت و غیره. این افراد ، چه کسانی ، کجا ، چه نوع ، چه مدت ، و چه تعداد از تحقیقات است. شما اغلب می توانید این کار را در یک جدول انجام دهید تا صفحات و صفحات بیشتری از آن نگیرد.

 

(2) اطلاعات در مورد چگونگی تحلیل داده ها

این ممکن است کار واقعی باشد یا ممکن است نمونه ای از متن ، کدها و مضامین و موارد دیگر باشد - هر آنچه برای روشهایی که انتخاب کرده اید مناسب است. این اغلب به جایی غیر از فصل می رود و در فصل واقعی به آن اشاره شده است.

 

حال دلیل ارائه نتیجه حسابرسی به این دلیل نیست که امتحان شما به شما اعتماد ندارد. این طور نیست که کنکور شما بخواهد باور داشته باشد که آنچه ادعا می کنید در مورد نتایج خود هستید ، به طریقی نادرست یا اشتباه است. دلیل تهیه رد حسابرسی ناشی از کارهایی است که از کنکور خواسته می شود.

 

امتحانان دکتری باید درباره کیفیت تحقیق داوری کنند. آیا این "دکترا" است؟ امتحان کنندگان فقط به دنبال مشارکت اصلی نیستند ، بلکه می دانید که چگونه می توانید تحقیق کنید و می توانید به عنوان یک محقق مستقل به جهانیان رها شوید ، قادر به انجام تحقیقات بدون نظارت و شایسته و علمی باشید. بنابراین آنها به "شواهدی" احتیاج دارند که می توانید این کار را انجام دهید.

 

در ابتدایی ترین سطح خود ، اینکه آیا چیزی در مقطع دکتراست ، از کمیت داده ها سوال دارد - آیا فرد به اندازه کافی کار کرده است و داده های کافی برای پاسخ به سؤال خود را ارائه داده است ، با استفاده از روشی که خود انتخاب کرده اید. بسته به سوال ، این ممکن است به اندازه یک شخص یا یک متن باشد ، یا ممکن است به اندازه پایگاه داده ملی باشد. محقق دکتری باید سؤال ، روش ، روشها و تصمیمات داده ها و فرآیندها را با هم گره بزند. این پایان نامه باید مبنای واقعی تحقیق را نشان دهد ، نشان دهد و استدلال کند.

 

در سطح بعدی ، امتحان کنندگان باید بتوانند آنچه انجام داده اید را دنبال کنند. آنها / ما / من نمی توانم درباره "دکتری" قضاوت کنم اگر همه آنها / ما / که من به آن نگاه می کنم مجموعه ای از نتایج باشد - اگر این همه وجود داشته باشد ، آنها / ما / من واقعاً نمی دانیم شما چگونه هستید. به آنها رسیدم. اگر نشان نمی دهید که چگونه به نتیجه گیری رسیده اید ، واقعاً به آزمایش کننده می گویید - "به من اعتماد کن ، من آن را تشکیل ندادم ، من منظم و سختگیر بودم و به دنبال چیزهایی نبودم که مناسب نباشند. و همچنین کارهایی که انجام داده اند ، اما من به شما نشان نمی دهم که چه کاری انجام داده ام ... "

 

بعضی اوقات به نظر من محققانی که کار آماری انجام می دهند از نیاز به نشان دادن محاسباتشان بدون خطا و از نظر آماری قابل دفاع بیشتر از دیگران آگاه هستند. اما افرادی که با رویکردهای تفسیری کار می کنند نیز باید بتوانند نشان دهند که چه تصمیمی گرفته اند ، چرا ، چگونه و مبنای آنها قرار گرفته اند. در کار تفسیری ، امتحان کنندگان به دنبال صحت نیستند بلکه به دنبال مواردی هستند که به دنبال انواع جستجوهایی که در بایگانی ها وجود دارد ، استدلال در مورد تفسیر مطالب و متون مصاحبه ، نوع بازجویی حساس انجام شده است.

 

و مطمئناً فراهم کردن ردیابی ممیزی همه لازم نیست در فصل اصلی روشها باشد - شما مهمترین ، کلید ، اطلاعات را در فصل قرار می دهید و بقیه را به عنوان ضمائم ارائه می دهید. یک نتیجه حسابرسی دقیق ممکن است کنکور شما را ناامید کند و شما هم نمی خواهید این کار را انجام دهید. این تقریباً بد است که آنها را بی اطلاع نگه داریم. اما نه کاملاً

 

شما باید مثل حسابرسی با همه امور ، تعادل را با حسابرسی درست بدست آورید. بنابراین درک این موضوع در مورد سطح کلی ردیابی حسابرسی که در رشته شما ارائه شده است بسیار مهم است و سپس ، در صورت لزوم ، بقیه کارها و "مدارک" را به ضمیمه ای اختصاص دهید که امتحان کننده بتواند آن را پیگیری کند.

شما همیشه نمی توانید آنچه می خواهید بنویسید

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 44 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

به نظر می رسد این روزها وقت زیادی را صرف نوشتن چیزهایی می کنم که خیلی دوست ندارم ، چیزهایی که نمی خواهم الان یا حتی شاید همیشه آنها را بنویسم. این نوشتار احساس می کند یک کار اجباری ، یک تعهد ، یک وظیفه ، یک ضرورت است. علاوه بر این ، مثل "من" احساس نمی شود. به نظر می رسد مکانیکی است و گویی نمی توانم چیزی از خودم در آن قرار دهم.

 

لیست نوشتن من که نمی خواهم انجام دهم شامل بسیاری از ملزومات قابل پیش بینی بوروکراتیک است : گزارش پروژه ها؛ گزارش فعالیتهای مرکز تحقیقاتی که من مستقر می کنم؛ گزارش های مربوط به فعالیت های تحقیقاتی برای اهداف حسابرسی و گزارش هایی درباره پیشرفت دانش آموزان. اما همچنین شامل نوشتن هایی است که باعث ایجاد تفاوت در افراد دیگر می شود و بنابراین باید این کار را انجام دهم حتی اگر از نوشتن لذت نمی برم: منابع؛ نامه های پشتیبانی؛ بررسی مقالات ، پیشنهادات و پیشنهادات کتاب؛ ارزیابی پایان نامه ها و تکالیف مختلف.

 

هر دو مورد - ملزومات بوروکراتیک و چیزهای دیگر افراد - به فرمول های نسبتاً معمولی نوشته شده اند. یک روش پذیرفته شده برای شروع ، ادامه و نتیجه گیری از نوشتار وجود دارد. اینها متونی هستند که برای خوانندگان شناخته شده با انتظارات قابل پیش بینی نوشته شده اند ، و نوشتن اغلب مانند پر کردن شکاف ها احساس می شود - و در واقع غالباً جعبه های خالی از پیش فرمت شده وجود دارد. فقط 100 شخصیت را وارد کنید. فرصت کمی برای هر نویسنده ای وجود دارد که با این نوع قاب ها بازی کند ، خود را در نوشتن درج کند ، با هر نوع خلاقیت بنویسد. این نوشتن گاهی با دندانهای رنده شده و در آخرین لحظه انجام می شود.

 

اما اشکال دیگری از نوشتن وجود دارد که من نمی خواهم انجام دهم . مواردی وجود دارد که به آنها متعهد شده ام . این قطعات فقط باید انجام شود و غالباً تا آخر مهلت. آنها می توانند کمی درگیر شوند ، بویژه شروع به کار ... فصل های کتاب که به شما قول داده ام بنویسم. مقالات ژورنالی که مدیون هستم؛ گزارش های پژوهشی پیمانکار برای سرمایه گذاران. سپس مواردی وجود دارد که باید بنویسم - مقالات مربوط به پروژه های تحقیقاتی برای ارائه نتایج به مخاطبان مناسب. مقالاتی که باید نوشته شوند تا داده ها به هدر نروند. کتابهایی که ممکن است در سیاست و عمل تفاوت ایجاد کند. چیزهایی که باید بنویسم در پشت ذهنم یا در لیست نوشته هایی که باید در آینده انجام دهم آویزان است.

 

در حال حاضر من مطمئن هستم که شما می توانید ببینید که بیشتر کارهایی که من در واقع انجام می دهم نوشتن است که نمی خواهم انجام دهم . این ممکن است باعث تعجب شود زیرا من چیزهای زیادی می نویسم. در واقع ، من تقریباً هر روز می نویسم. به عنوان مثال ، امسال من برای نخستین بار چهار فصل کتاب ، سه مقاله ژورنال داوری ، سه گزارش تحقیقاتی و چندین قطعه چاپی و همچنین حدود یک سوم کتاب را تألیف کردم. فصل دیگر کتاب به همراه گزارش پژوهشی دیگری و تعدادی از مقاله های همایش در دست بررسی است. بنابراین نخواستن نوشتن برای من اصلاً برابر نیست با نوشتن نیست - اگرچه اعتراف می کنم که خیلی طولانی در یک نسخه خطی کتاب ایستاده ام.

 

تنها شکل نوشتن که من معمولاً - اما نه همیشه - می خواهم انجام دهم ، این وبلاگ جذاب است ، و این بدان دلیل است که من می توانم این کار را بکنم که در کنار هم قرار بگیرم ، هرچه را که می خواهم بگویم بگویم و با این حال تصمیم می گیرم آن را بگویم. به نظر من به هر حال به نظر من این الزام است که بنویسیم که به ناچار مقاومت اولیه ایجاد می کند ، تمایلی به مواجهه با صفحه خالی ، تعویق ، توجه به سایر موارد فشرده تر است.

 

در حال حاضر اولین چیزی که در رابطه با نوشتن که نمی خواهم سندرم انجام دهم این است که تشخیص دهیم که این هنجار است. لحظه های آه ، الهام بخش ، نوشتن آنچه شما واقعاً می خواهید انجام دهید (جدا از وبلاگ نویسی) ، نادر است. فقط خیلی مواقع است که ایده ای با زور زیاد مرا درگیر می کند و باید سریعاً بنویسم. من باید ارسال این در حال حاضر احساس استثنا است. اکثریت قریب به اتفاق نوشتن هایی که من انجام می دهم - و اکثر نویسندگان و نویسندگان دانشگاهی از همه اشکال و اشکال در یک قایق قرار دارند ، به گمان من مشکوک است - به نوعی کار سختی است ، مطمئناً در آغاز.

 

هر کس روش خود را برای مقابله با این روش دارد ، باید به نوشتن ادامه دهد . در هنگام مرور این پست ، متوجه شدم آتنا دونالد قبل از شروع نوشتن ، درباره تمرین خود برای " mulling over " نوشت. او فکر می کند خودش را به قطعه می اندازد ، از نظر ذهنی مرتب سازی افکار خود را می کند ، مطمئن می شود وقتی او برای نشستن کنار می رود ، نقطه شروع را دارد. و بعضی از افراد تمرینات سرعت نوشتن را انجام می دهند تا نوشتار پیش برود و دریابد که چه چیزی برای گفتن دارند. بسیاری از نویسندگان سرعت ، یک مناسبت اجتماعی را از آغاز فعالیت به وجود می آورند. برای آنها ، شروع به نوشتن کمی شبیه رفتن به سالن ورزشی با یک دوست خوب است - پیدا کردن راهی در کنار هم تا مطمئن شوید که هر دو شما به تعهدات جداگانه خود عمل می کنید.

 

اما من نمی نویسم بیش از حد و یا سرعت نوشتن. من دوباره کاری دیگری انجام می دهم. من در مورد نوشتن کاملاً خودمضمام هستم و عموماً می توانم بر نوشتن مزاحم که نمی خواهم انجام دهم غلبه کنم . (به جز در مورد کتاب متوقف شده و فکر می کنم این مسئله پیدا کردن یک تکه بزرگتر از زمان است.)

 

به جای هنرمندانی که کارهای روزمره ای در استودیو دارند و از آنها استفاده می کنند تا ایده ها را جلب کنند ، من نوشتن را که نمی خواهم انجام دهم شروع می کنم.با یک فعالیت تنظیم شده ، لیستی از نکات کلیدی را تهیه کنید. اینها مواردی است که باید در قطعه گفته شود. سپس چند جمله به هر یک از نقاط اضافه می کنم تا چیزی شبیه به یک سری پاراگراف های کوتاه داشته باشم. در این مرحله ممکن است یک گزارش تحقیقاتی را که دوباره آنرا بازنویسی می کنم ، در این سند جدید چیزی بریزم و چسباندم. یا ممکن است بسته به نوع نوشتاری که انجام می دهم ، یک قطعه کوچک درباره روشها یا ادبیات بنویسم یا با کمی تجزیه و تحلیل داده بازی کنم. در مرحله بعد با امتیازات و پاراگرافها تنظیم می شوم تا به نوعی ترتیب بگیرم. به طور کلی این پیش نویس به عنوان یک لیست طولانی به ترتیب درست به پایان می رسد. در بیشتر مواقع ، اگر من خودم مشغول نوشتن هستم یا اولین نویسندگی را انجام می دهم ، من همچنین یک چکیده کوتاه یا طولانی - یک متن کوچک می نویسم - و درباره عنوان تصمیم می گیرم.

 

در این مرحله من به مقاله نویسی متعهد هستم. من چیزهایی برای گفتن دارم ، من نظمی را که در آن گفته خواهد شد ، می دانم و غالباً این ایده را دارم که چگونه می توانم کمی صدای نویسنده را به روند کار بیاورم. و وقتی است که من شروع به وارد کردن سبک خودم به نوشتاری می کنم که تغییر می کند - این دیگر نوشتن نیست که نمی خواهم انجام دهم - اکنون این چیزی است که من می نویسم . نوشتن نمی خواهم و دوست ندارند ناپدید شده اند و من هم اکنون در حال کار هستم ، نوشتن مقاله در حال انجام است. و از آنجا که من زیاد این روند را پشت سر گذاشته ام ، یک بار می دانم که یک بار نوشتن را از این طریق شروع کردم ، شانس این است که آن را تمام کنم.

 

سوال از مایل به نوشتن می تواند به نوعی شروع به نوشتن کند ، اما فقط در صورت اجازه آن. بعضی اوقات ، مانند موارد دیوانسالاری و نوشتن برای دیگران ، این احساس مسئولیت است که این کار را انجام می دهد. برای اکثریت قریب به اتفاق سایر نوشتارهای دانشگاهی ، پیدا کردن تکنیک و مجموعه ابزارهایی است که به شما امکان می دهد علیرغم هرگونه تمایلی که احساس می کنید ، شروع به کار کنید. راه برای رسیدن به فرد متفاوت است - ممکن است این کار را با استفاده از لیست ساده ، نوشتن سریع یا شروع با یک لیست ساده یا چیزهای دیگر انجام دهد. شما فقط باید چیزها را امتحان کنید تا زمانی که پیدا کنید چه چیزی برای شما مفید است.

 

شما همیشه نمی توانید آنچه را که می خواهید بنویسید - اما هرچه آهنگ ادامه می یابد - اگر مدتی را امتحان کنید ، ممکن است فقط آنچه را که لازم دارید پیدا کنید.

وقتی کار میدانی فقط شلوار است

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 33 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

فرار از کار در زمینه تحقیق ، بیش از انتخاب و بسته بندی کیت تخصصی - بیت های مختلف فناوری ، هر یک برای یک کار خاص ، نیاز دارد. همچنین به نوع خاصی از سازمان داخلی نیاز دارد. مرتب سازی بر اساس آنچه که به نظر می رسد جزئیات زندگی بی اهمیت قبل از عزیمت به انجام تحقیقات در جایی غیر از خانه است ، می تواند در واقع زمان کمی فکر کردن را بگیرد. خوب ، حداقل این چیزی است که من پیدا می کنم.

 

به عنوان مثال غذا بخورید. آیا واقعاً به آن کیسه های مخصوص چای احتیاج دارید ، یا می توانید مدتی بدون آنها کار کنید؟ آیا باید از گودبرداری استفاده کنید - کیسه های کوچک دلبند دلچسب که باعث می شود شما فقط در مواقعی که محل اقامت شما برای شب به طور ناخوشایند آشپزخانه را بسته است ادامه دهید؟ آیا باید از مارک موردعلاقه خود موسلی استفاده کنید تا از انجام چند ساعت مصاحبه ، از خوردن نوع صبحانه که برای کار سخت روزانه در معدن نمکی مناسب است ، اجتناب کنید؟ آیا حداقل یک شب باید با یک دوست شام رزرو کنید تا از خدمات اتاق سالاد سزار و بازگرداندن بی پایان برنامه های جنایات آمریکایی باقیمانده باشید؟ اینها ملاحظات مهمی است. اشتباه گرفتن از تصمیمات مربوط به معده می تواند کارزار را بدبخت کند.

 

با این حال ، این غذایی نیست که مرا از خواب بیدار کند قبل از شروع کار میدانی. نه ، لباسشویی است وسواس لباسشویی دارم. می توانم روزها به این فکر بپردازم که آیا از لباس زیر کافی استفاده خواهم کرد تا مسافت را دوام بدهم یا در طول راه چیزها را بشویم. اینگونه نیست که انجام لباسشویی در حمام در مرتب کردن یادداشت ها و تصاویری که من در طول روز کار میدانی تولید کرده ام ، اختلال ایجاد کند. این در مورد این است که آیا این می تواند لباس های شسته شده کافی باشد یا خیر. آیا در واقع لباس ها به اندازه کافی تمیز و خشک هستند؟ آیا آماده ام با استفاده از صابون های غیر چرمی که به راحتی نامیده می شوند و به طور غیرمجاز پیچیده می شوند ، در سینک ظرفشویی را بشویید. خوب شاید. اما شاید اینطور نباشد.

 

من می توانم کارها را بطور قطع ارسال کنم. لباسشویی های هتل با هزینه ای برای شما لباسشویی می کنند. اما این فرض می کند که لباسشویی هتل برچسب های روی لباس را می خواند و در مورد دمای آب و خشک شدن ، تصمیم های مناسبی می گیرد. می دانید ، ارسال لباس های شسته شده همیشه یک خطر است.

 

من به وضوح به یاد می آورم که در یک "مأموریت تجاری آموزشی" (نه ، من توضیح آن را نمی دهم) به شبه قاره هند (نه من نمی خواهم بگویم کجا هستم). سفر کاملاً گسترده ای بود و من آنقدر دور بودم که یا شستن داخل سینک حمام یا ارسال لباس به بیرون اجتناب ناپذیر بود. من احتمالاً نمی توانستم به اندازه کافی لباس یدکی را برای آخرین سفر خود داشته باشم مگر اینکه با طعنه زننده بعد از استعمار ، زن و شوهر شترهای کوچکی را استخدام کنم تا تمام موارد لازم را برای اسیر کردن داشته باشم. هتلی که هیئت ما در آن مستقر شده بود یک زنجیره بین المللی به ظاهر معتبر بود (نه ، من نمی گویم که اگرچه احتمالاً باید آن را هم بگویم) و بنابراین تصمیم گرفتم یک روز صبح برای ارسال لباس های شسته شده ام. وقتی اواخر آن روز برگشتم ، آن را با دقت در پلاستیک پیچید و در کمد آویزان کرد. احساس رضایت شدید داشتم. همه هفته ها دوباره پر شدم و آماده شدم. با پیمایش بسته بسته با پیش بینی قاچاق ، من تقریباً توسط نوعی فرآورده نفتی بدخیم افتادم. حدس می زدم این یک نوع مایع تمیز کننده است ، اما مطمئناً آن چیزی نیست که می دانستم. من چاقوهای خشک تمیز داشتم که از چیزی که ممکن است در کف گاراژ پیدا کنید ، استفاده کردم. تمام موارد ، به طور عمده لباس زیر باید آن را گفت ، به معنای واقعی کلمه غیر قابل پوشیدن بودند. آنها مجبور به قلع و قمع بودند. اما از آنجا که من تقریبا تمام ریزه های کوچک خود را برای شستشو فرستاده بودم ، و ما در یک برنامه بسیار شلوغ قرار داشتیم ، دیگر وقت نداشتم که گزینه دیگری بخرم. من به شستشوی شبانه و پوشیدن روزانه لباس زیر که همیشه مرطوب بود کم می شدم. عالی در آب و هوای مرطوب. با پیمایش بسته بسته با پیش بینی قاچاق ، من تقریباً توسط نوعی فرآورده نفتی بدخیم افتادم. حدس می زدم این یک نوع مایع تمیز کننده است ، اما مطمئناً آن چیزی نیست که می دانستم. من چاقوهای خشک تمیز داشتم که از چیزی که ممکن است در کف گاراژ پیدا کنید ، استفاده کردم. تمام موارد ، به طور عمده لباس زیر باید آن را گفت ، به معنای واقعی کلمه غیر قابل پوشیدن بودند. آنها مجبور به قلع و قمع بودند. اما از آنجا که من تقریبا تمام ریزه های کوچک خود را برای شستشو فرستاده بودم ، و ما در یک برنامه بسیار شلوغ قرار داشتیم ، دیگر وقت نداشتم که گزینه دیگری بخرم. من به شستشوی شبانه و پوشیدن روزانه لباس زیر که همیشه مرطوب بود کم می شدم. عالی در آب و هوای مرطوب. با پیمایش بسته بسته با پیش بینی قاچاق ، من تقریباً توسط نوعی فرآورده نفتی بدخیم افتادم. حدس می زدم این یک نوع مایع تمیز کننده است ، اما مطمئناً آن چیزی نیست که می دانستم. من چاقوهای خشک تمیز داشتم که از چیزی که ممکن است در کف گاراژ پیدا کنید ، استفاده کردم. تمام موارد ، به طور عمده لباس زیر باید آن را گفت ، به معنای واقعی کلمه غیر قابل پوشیدن بودند. آنها مجبور به قلع و قمع بودند. اما از آنجا که من تقریبا تمام ریزه های کوچک خود را برای شستشو فرستاده بودم ، و ما در یک برنامه بسیار شلوغ قرار داشتیم ، دیگر وقت نداشتم که گزینه دیگری بخرم. من به شستشوی شبانه و پوشیدن روزانه لباس زیر که همیشه مرطوب بود کم می شدم. عالی در آب و هوای مرطوب. به طور عمده لباس زیر باید آن را گفت ، به معنای واقعی کلمه غیر پوشیدنی بودند. آنها مجبور به قلع و قمع بودند. اما از آنجا که من تقریبا تمام ریزه های کوچک خود را برای شستشو فرستاده بودم ، و ما در یک برنامه بسیار شلوغ قرار داشتیم ، دیگر وقت نداشتم که گزینه دیگری بخرم. من به شستشوی شبانه و پوشیدن روزانه لباس زیر که همیشه مرطوب بود کم می شدم. عالی در آب و هوای مرطوب. به طور عمده لباس زیر باید آن را گفت ، به معنای واقعی کلمه غیر پوشیدنی بودند. آنها مجبور به قلع و قمع بودند. اما از آنجا که من تقریبا تمام ریزه های کوچک خود را برای شستشو فرستاده بودم ، و ما در یک برنامه بسیار شلوغ قرار داشتیم ، دیگر وقت نداشتم که گزینه دیگری بخرم. من به شستشوی شبانه و پوشیدن روزانه لباس زیر که همیشه مرطوب بود کم می شدم. عالی در آب و هوای مرطوب.

 

بنابراین ، اکنون می توانید با توجه به این شواهد ، پارانویا لباس های شسته شده و عصبی بودن مرا از تحویل ظرافت ها به هر کس دیگری درک کنید. در حالی که محققان دیگر ممکن است در مورد کیسه های چای دلخور باشند ، یا اینکه کمی لباس مشکی بپوشند ، اما نگرانی در مورد کار من قبل از زمینه همیشه در مورد مطلوب بودن و محل تأسیسات لباسشویی است.

 

هم اندیشمندان استرالیایی من این موضوع را خیلی خوب می دانند. وقتی وارد خانه های آنها می شوم ، آنها به طور آرام و به آرامی به من می گویند وقتی وارد درب جلو می شوم که آنها هفته را به پایان رسانده اند و ماشین آنها برای استفاده من در دسترس است. و هنگامی که ما در کنفرانس ها یا نوشتن در یک مکان استوایی در جایی بین شمال و جنوب دور هستیم ، آنها می دانند که باید یک ماشین آپارتمان با ماشین لباسشویی داشته باشیم - و یک اسب لباس برای آویزان کردن چیزها.

 

بنابراین این اتفاق برای آنها - و اکنون برای شما نیز جای تعجب ندارد - بدانند که اولین کاری که من وقتی از محل کار خود به خانه برمی گردم ، لباسشویی است. چمدان به معنای واقعی کلمه در ماشین لباسشویی باز نشده است. در حالی که ممکن است افراد دیگر برای ساماندهی یادداشت های خود به خانه بیایند و نوشتن برخی از نکات کلیدی را شروع کنند تا هیچ چیزی را فراموش نکنند ، من دسته های لباس را به رنگ مشکی ، رنگی و سفید طبقه بندی می کنم. بعد از انجام کار ، چیزی را که بیشتر منتظر دیدن آن هستم ، دیدن لباسهای تمیز آویزان ، در گروههای با دقت کدگذاری شده و با مضمون در خط است.

 

* scroggin - از طرف دیگر به عنوان مخلوط دنباله و محبوب رامبلرها ، قایق رانی و سایر انواع در فضای باز شناخته می شود.

کیت برای دانشگاه قابل حمل…

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 25 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

در حال حاضر من یک هفته تحقیقات شدید مردم نگاری را در تیته انجام می دهم. این یکی از زمان های مورد علاقه من در سال است زیرا بیش از نیم روز در هر زمان می توانم محقق واقعی شوم. از آنجا که من در وسط کشور زندگی می کنم و تیت در لندن است ، یک پژوهشگر واقعی بدان معنی است که باید از خانه خود دور باشم. برای ورود و بیرون آمدن هر روز خیلی وقت گیر است. بنابراین یک هفته مردم نگاری تیت همیشه با یک چمدان همراه است - و مطمئن شوید که من همه چیزهایی را که می خواهم به آن نیاز داشته باشم بسته بندی می کنم. هنگامی که من واقعاً در حال تحقیق هستم ، دیگر وقت آن را ندارم که عجله کنم و هر چیزی را که پشت سر گذاشتم جایگزین کنم ، زیرا دلم برای آنچه که در آنجا بودم انجام می دهم. من باید اطمینان حاصل کنم که من هر آنچه را که ممکن است با من داشته باشد دارم. من باید یک محقق قابل حمل باشم.

 

بنابراین چه چیزی در کیت قوم نگاری من است؟

 

خوب ، اولین چیزی که من اطمینان حاصل می کنم یک نوت بوک جدید است. نوت بوک امضای نگارشناس است و بنابراین همیشه اولین چیز مطلق برای مرتب سازی است. این یک تمرین Goldilocks است. این نوت بوک باید به اندازه مناسب باشد - به اندازه کافی بزرگ ، زیرا نمی خواهم صفحات را تمام کنم و به اندازه کافی کوچک باشد تا در پایان هفته پشته ای از صفحات خالی باقی نماند و احساس می کنم کشته ام. درختان بدون دلیل. من همچنین دوست دارم که هر نوت بوک کار میدانی از یک پوشش طرح دار یا رنگی متفاوت برخوردار باشد تا بتوانم آنها را به راحتی در قفسه کتاب خود انتخاب کنم. بعد از کمی آزمایش و خطا ، من همیشه از یک مارک خاص استفاده می کنم که کتابفروشی دانشگاه من را در اختیار دارد. آنها کسانی هستند که موزه V و A را پوشش می دهند فقط در صورت علاقه به هر کسی!

 

Then I must have a workable pen. I always seem to have lots of those complimentary biros that everyone and their pet project now gives away, but most of them are pretty fragile. (Cheapskate publicity right? They don’t think about the contradictory effects when they break In two. You heard that RCUK?) So I have to do a bit of pen testing beforehand to make sure I’ve got at least one pen that is robust and that has enough ink to last a week’s scribbling. It also has to be a distinctive external colour so it doesn’t get easily misplaced. I generally have a spare pen too as I inevitably lose the first one. My notorious pen-losing habit, or maybe it’s my pen-borrowing friends, are why I never have a fancy costly pen and always go for the often-dodgy free ones.

 

من به طور همواره یک دوربین عکاسی با کیفیت و معقول با لنز بزرگنمایی را شامل می شود. بزرگنمایی بسیار مهم است زیرا این بدان معنی است که می توانم بدون اینکه زیاد مزاحم باشم به عمل نزدیک شوم. البته اگر تصمیم بگیرم که قبل از پایان هفته بخواهم هر یک از تصاویر را بررسی یا از آن استفاده کنم باید از شارژر باتری دوربین مناسب و سرب نیز برای بارگیری داشته باشم. من گاهی اوقات یک دوربین فیلمبرداری فلیپ با خود می آورم اما یاد گرفته ام که داده های ویدیویی در این پروژه خاص چندان مفید نیستند. اگر فشار به بیل بخورد می توانم از دوربین مورد نظر برای کلیپ های ویدیویی کوتاه استفاده کنم.

 

من همچنین ضبط صدا دارم که میکروفون خارجی کوچک با کیفیت مناسب دارد. ضبط كننده فعلی من در بیشتر تلفن های همراه كیفیت صدا بهتر از معادل آن است و بنابراین برای كسی كه رونویسی را انجام می دهد بسیار راحت تر از گوش است. (این همچنین به معنای رونویسی ارزان تر است زیرا من دیگر هرگز رونویسی برای خودم ندارم.) من یک میکروفون بسیار خوب و بزرگ را دارم که برای مصاحبه های رسمی استفاده می کنم ، اما من در طول مردم نویسی هیچ یک از آنها را انجام نمی دهم. هفته تا خانه بماند. برای ضبط باید باتری یدکی داشته باشم. این هفته ضبط کننده همراه خودم دارم اما از آن استفاده نکرده ام. این اغلب اتفاق می افتد. ضبط صوت بیشتر یک کیت کاملاً موردی است و در حال حاضر فکر می کنم ممکن است شروع به ترک آن در خانه کنم ... اما بعد دفعه بعد این کار را خواهم کرد و ندارم ، با نفس عمیق درون ، بنابراین شاید من آن را ادامه دهم.

 

این روزها من به هر حال ، بدون در نظر گرفتن اینکه در آن کجا هستم ، یک iPad دارم. در هفته های مردم نویسی من از آن استفاده می کنم برای گرفتن برخی از عکس ها ، برای صدای جیر جیر و گاهی به وبلاگ در طول روز ، به ویژه اگر یک وبلاگ Tate در حال حرکت است ، به عنوان این بار وجود دارد. iPad به یک سیم و پلاگین احتیاج دارد. من برای iPad نیز هدفون دارم ، از آنجا که از آن برای موسیقی در قطار و بعضی اوقات در اتاق هتل استفاده می کنم.

 

اما من اغلب در هفته های مردم نویسی نوت بوک مک خود را نیز با خود همراه می کنم ، بنابراین می توانم شب ها یادداشت برداری کنم. من همچنین از آن برای مدیریت سایر کارهای آموزشی یا مدیریتی که باید انجام دهم استفاده می کنم ، به ویژه هر کاری که مربوط به بارگیری پرونده های بزرگ باشد. من صفحه کلید iPad را دوست ندارم ، من آنجا تنها نیستم ، مطمئن هستم ، اگرچه در صورت لزوم از آن استفاده خواهم کرد. مانند ضبط صوت ، نوت بوک کمی اضافی است و باید اعتراف کنم که اصلاً از این هفته تاکنون استفاده نکرده ام. اما اگر اتفاقی برای iPad بیفتد ، نفس عمیق بیشتری داشته باشد ، من یک نسخه پشتیبان تهیه کرده ام.

 

من یک تلفن تهیه شده توسط دانشگاه خود دارم که با iPad و نوت بوک (grrr) ناسازگار است ، بنابراین دارای یک پلاگین نیز هست. با این حال ، این افزونه متناسب با Kindle من است که من برای خواندن رمان های کارآگاهی در شب در رختخواب دارم. در حالی که می توانم بر روی iPad بخوانم ، برای خواندن راحت در رختخواب کمی بزرگ به نظرم می رسد ... از این رو یک فناوری اضافی کاملاً قابل پخش است.

 

و از آنجا که من باید به تیت راه بروم و از تیت نیز باید یک کیف شانه کوچک داشته باشم که می توانم از آن استفاده کنم تا تمام این چرخ دنده ها را به اطراف بکشم. IPad ، دوربین ، نوت بوک و قلم در کل مدت زمان دور از خانه در کیسه می ماند.

 

من می دانم که می توانم در مورد چیزهایی که دارم می توانم اقتصادی کنم ، اما در حال حاضر این کاری است که من انجام می دهم. این مجموعه نگارنده من است. در گذشته حتی بیش از این هم داشته ام. بنابراین ، و همچنین اکنون ضبط کننده فیلمبرداری و میکروفون بزرگ را پشت سر گذاشتم ، در سال های اخیر درایوهای USB قابل حمل را به نفع فضای ذخیره سازی ابر جابجا کردم ، به همین دلیل این کیت را نیز کم کرده است. من به جرات می گویم که من واقعاً توانسته ام با کارهای کمتری انجام دهم ، اما احساس می کنم برای همه اتفاقات با همه این موارد آمادگی زیادی دارم. من مطمئن هستم که می توانم آنچه را که باید با این زائده های خاص انجام دهم را مدیریت کنم ، حتی اگر البته فضای کمی در چمدان من ایجاد شود. با این حال چمدان چندان سنگین نیست. من نمی توانم آن را کنترل و از قطار خارج کنم ، اگرچه جرات دارم می گویم پاک کننده های اتاق هتل کمی از شارژرها و شاخه هایی که هنگام ورود به آنجا استقبال می کنند برای بررسی یخچال استفاده می کنند.

 

داشتن همه این وسایل دنده به این معنی است که من در مورد خرابی یا هر فرصتی که بوجود می آیند نگران نیستم. اما من نمی دانم ، آیا چیزی است که من فراموش کرده ام یا اینکه واقعاً باید آن را فراموش کرده ام و هنوز فکر نکرده ام؟ و چگونه مجموعه من با شما مقایسه می شود؟ چه می کنید بدون انجام تحقیقات به دور از خانه ، بدون انجام کار انجام دهید؟

لیست پخش نوشتن آکادمیک

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 18 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

1. آهنگی برای خیره شدن به صفحه خالی

2. آهنگی برای توضیح دادن به عاشق خود چرا چرا آن چه را گفتند را نشنیدی

3. آهنگ برای خواندن نظرات نظرات داوران

4. ترانه ای برای احساس واقعی بودن احمقانه

5. آهنگی برای فشردن دکمه ارسال

6. آهنگ برای غرق شدن سر و صداهای موجود در سالن

7. آهنگ برای یادآوری خود در حال حاضر شدن از توییتر

8. آهنگی برای مهلت غیرممکن

9. آهنگی برای آرامش وحشیان نوشتن

10. ترانه ای که باعث می شود شما در خارج از خانه بنشینید

11. آهنگی برای جشن گرفتن اثبات کتاب

12. آهنگی برای یادآوری اینکه چرا دانشمند شدید

13. ترانه ای که به زبان مجری صحبت می کند

14. آهنگی برای یافتن یک تایپی در مقاله تازه منتشر شده

15. آهنگی برای نشانه بازنشستگی هم نویسنده

16. آهنگی که شما را تشویق می کند به آرامی فکر کنید.

17. آهنگی که از سگ شما بخاطر وجود خود

18 تشکر می کند . 18 ترانه که همه کارهایی را که انجام داده اید حساب می کند

19. آهنگی برای ایجاد دوستان جدید دانشگاهی

20. آهنگی برای بیدار شدن از ساعت 3 صبح در خواب شما بنویسید

پایان نامه برای کتاب - یافتن "صدای" نویسنده خود

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 19 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

در آغاز کتاب جدید ، باربارا و من همیشه در مورد "صدای" مشترک ما فکر می کنیم. ما قبل از هر چیز تصمیم می گیریم که چگونه می خواهیم در مورد خود صحبت کنیم و چگونه می خواهیم به خواننده بپردازیم. درمی یابیم که تمرکز روی این رابطه نویسنده و خواننده آغاز خوبی است ، جهت گیری برای همه نوشتارهای آینده. دلیل این امر صرفاً در انتخاب زوج ضمیر نیست بلکه به فکر برداشتها و رابطه ای است که این ضمایر ایجاد می کنند.

 

گزینه های پرداختن به خواننده بسیار فریبنده است. آیا این تو هستی'؟ آیا می خواهید مخاطب را مستقیماً مخاطب قرار دهید یا نه؟ بیشتر کتابهای مشاوره ای که برای محققان دکترا نوشته شده است از ضمیر شخص دوم استفاده می کند. مشاوران ارائه دهنده مستقیم با شما صحبت می کنند - درست مثل این وبلاگ. اما من و باربارا تصمیم گرفتیم كه در دو كتاب اول خود در مورد نوشتن كه "شما" را اجتناب كنیم و در عوض در مورد سرپرستان و محققان دكتر به عنوان گروه صحبت كنیم صحبت كنیم - امیدواریم كه این امر به خوانندگان اینكه انتخاب كنند با یكی یا دیگری آشنا شوند ، صحبت كنند. دیگر - یا اصلاً نیست. با این حال ، در کتاب فعلی ما - کتاب منابع که فقط برای محققان دکترا نوشته شده است - ما به دنبال "شما" رفته ایم زیرا می خواهیم این احساس را ایجاد کنیم که در واقع با هر خواننده در حال گفتگو هستیم.

 

انتخاب ضمیرها برای نویسنده نیز فریبنده است - یا من ، ما یا (غایب). البته باربارا و من می توانیم در هنگام نوشتن در مورد "ما" صحبت کنیم ، زیرا دو نفر از ما در حال نوشتن هستند. با این حال ، ما گاهی اوقات خود را به یک گل و لای تبدیل می کنیم زیرا به یک سلطنتی می پردازیم ، یک کلی و عمومی و کم نظیر هستیم. و ما تنها کسانی نیستیم که مشکل داریم.

 

"از پایان نامه تا کتاب" ویلیام ژرمنوبخش مفیدی در مورد آنچه او "درد ضمیر" می نامد ، دارد. او در مورد این "ما" مبهم حرفی برای گفتن دارد.

 

"همانطور که دیدیم" پایان نامه را شروع می کند ، بنابراین من خودم را سریع می بینم که ببینم چه کسی از شانه من نگاه می کند. خواننده جمعی خیالی امری عادی از نوشتن جمعی است. هزاران مقاله ، و همچنین مقالات علمی و تک نگاری ، به "ما" لغزنده متوسل می شوند. آیا نویسنده از یک "ما" صمیمی - فقط خودش- به عنوان نویسنده و من- به عنوان خواننده خود استفاده می کند؟ شاید "ما" او شلوغ تر باشد ، بسته ای از اندیشمندان هم فکر که او ، هرچند متواضع است ، در پیشتاز است؟ یا آیا منظور ما این است که من را نیز در این انجمن علمی بزرگتر بنویسیم؟ ممکن است دلگیر باشم که نویسنده فکر می کند که به اندازه کافی باهوش هستم که در آن عضو شوم ، اما من به عنوان یک خواننده دوست ندارم به آنچه می گویم فکر می کنم. (105)

 

ژرمانو "ما" را دوست ندارد. او یک ناشر سابق است که اکنون دانشگاهی شده و فقط "ما" نیست که او از این امر مستثنی است. او به وضوح بسیاری از کنوانسیون های نوشتن علمی را دوست ندارد. او ممکن است نتواند کل جامعه نویسندگی آکادمیک را به عهده بگیرد ، اما می خواهد در رابطه با نوشتن کتب دانشگاهی کار مفیدی انجام دهد. بنابراین توصیه او این است که از «ما» دوری کنیم. او همچنین علاقه چندانی به "من" ندارد ، و به این دلیل نیست که بعضی از رشته ها از این امر اجتناب می کنند ، و برخی از سرپرستان نیز بر علیه آن مشاوره می دهند. نه ، نگرانی او این است که بیش از حد "من" می تواند تبدیل شود ، زیرا او آن را "تحمل" می کند .

 

ژرمنو همچنین با روایتگر (غایب) که با اقتدار بزرگی از همه جا و از هیچ کجای هم زمان صحبت می کند ، کاملاً هوشیار است و از آشکار شدن خودداری می کند. اما او از دفاع از هرگونه ضمیر خاص استفاده نمی کند. با این حال ، وی اظهار می دارد که ممکن است هر دو شخص "آگاه" ، آگاه ، مشکوک یا سرزنده (غایب) خوب باشند. او ادعا می کند که ضمایر ممکن است مشکل باشند ، اما آنها واقعاً مشکل نیستند:

 

در بهترین نوشتار آکادمیک ، شخصیت نویسنده از طریق انتخاب زبان و وضوح استدلال وجود دارد ، اما نه از طریق ضمایر ادعایی. بگذارید حقایق یا تفسیر شما صحبت کنند . (104)

 

ژرمنو خاطرنشان كرد كه نوشتن به عنوان (غایب) اغلب با نوشتن با صدای منفعل همراه است. و این ترکیب - (غایب) به علاوه صدای منفعل است - که احساس یک نویسنده خشک ، یکنواخت ، واقعی ، از راه دور ، غیر شخصی را تولید می کند ... پس از آن هر چیزی اما پر جنب و جوش ... نوشتن که با خواننده خود صحبت نمی کند. خواننده هیچ راهی برای اتصال به نویسنده ندارد زیرا موضوع در همان اسناد حقوقی و دیوانسالاری ارائه می شود. ژرمنو حرفهای شوخ طبعی نیز در این مورد دارد.

 

… کسی که با انفعال می نویسد هیچ کس متوجه نخواهد شد که او در آنجا است. این مکان دنج برای پنهان کردن است. نوشتن می تواند مانند گذر از آداب و رسوم باشد. یک کارمند گمرک چشم چشمی می پرسد: "هر چیزی برای اعلام؟" بیشتر مردم به یک لبخند شاد و لرزش سر تکیه می کنند و امیدوارند که هیچ مشکلی درباره بطری اضافی شراب یا سفره گلدوزی شده نباشد. اکثر نوشتن آکادمیک امیدوار است که از طریق آداب و رسوم نیز کم شود. به جای لبخند ، نویسندگان محقق غالباً وابسته به منفعل هستند ، از ترس اینکه یک بیانیه مستقیم ممکن است آنها را برای بازرسی یکسان مستقیم باز کند . (113)

 

ژرمانو اظهار داشت ، دانشمندان اغلب به نوشتن نثر بی اثر تشویق می شوند - او دلیل این مسئله را نمی فهمد ، اما گمان می کند "پویایی آکادمیک فقط فردیت محدودی را تحمل می کند ، زیرا آموزش علما از بسیاری جهات یک روند صنفی باقی مانده است ..." (106)

 

یكی از مواردی كه من در مورد فصل "ساختن فرایند صحبت كردن" از ژانرو بیشتر دوست دارم ، برداشت او از اینكه نوشتن كتاب پایان نامه فرصتی برای انجام كار بر روی نوشتن "صدا" و "سبك" است كه مورد تشویق / الزام / امكان انجام قرار نگرفته است. در پایان نامه این باید به عنوان فرصتی برای ساختن پایان نامه تلقی شود ، زمانی که ، به گفته خودش ، "بفهمد خود نوشتاری شما کیست". (106)

 

بنابراین به جای اینکه به حداقل مقدار تجدید نظر ممکن فکر کنیم ، ایده ای که Germo تبلیغ می کند ، و من موافقم ، این است که به تبدیل رساله به کتاب فکر کنیم و به عنوان زمانی برای تسریع در کار نویسندگی خود فکر کنید. پس از همه ، شما می دانید چه بگویم. شما در پایان نامه سهمی داشتید و آن را شناخت. شما موفق بودید این کتاب زمانی است که می توانیم واقعاً در مورد نحوه انتقال تحقیقات به گروه وسیع تری از خوانندگان متمرکز شویم. و در نظر گرفتن رابطه نویسنده و خواننده مکان بدی برای شروع نیست.

پایان نامه کتاب: شاید لازم باشد نوشتار خود را "صدا" تغییر دهید

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 19 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

ناشران کتاب های دانشگاهی برخلاف کنکور پایان نامه ، به دنبال چیزی هستند که مهمتر از همه ، خواندن مناسبی باشد. کتاب اول با تعریفی نوشته شده توسط نویسنده ای که به طور گسترده شناخته نشده است ، بنابراین ناشران علاقه مند خواهند بود که ببینند آیا می توانند متنهایی بنویسند که یک مرورگر معمولی به آن جذب می شود یا خیر.

 

حالات را تصور کنید ... خواننده بالقوه در سراسر کتاب پایان نامه به صورت آنلاین گنگ زده است و به راحتی می تواند در چند صفحه قرار بگیرد ... .. کتاب پایان نامه در یک کنفرانس ایستاده است و یک خواننده بالقوه آن را انتخاب می کند ... به داوری کتاب ارسال می شود این پایان نامه از رنگ آبی است. ناشر نگران است كه كتاب بالقوه خواننده رساله ممكن است بخواهد پس از چند صفحه تسليم شود ، با نوشتن مبهم و دشوار كنار گذاشته شود.

 

ناشران دانشگاهی آدمهای احمق نیستند. آنها واقعاً درک می کنند که نویسندگان پایان نامه ها وقت و پشتیبانی زیادی برای حضور در "صدای" روایت خود نداشته اند. آنها می دانند که خواندن ممکن است در طول دکترا اولویت نداشته باشد. و از این گذشته ، به نظر نمی رسد که دکتری خواندن به سختی تنها باشد. بیرون رفتن و انتخاب یک کتاب منتشر شده ، که توسط یک شخص بسیار باهوش نوشته شده است ، کاملاً ممکن است و یافتن نوشتن هایی که متراکم و دشوار است. اما ناشر امیدوار است که یکی از این مضامین متراکم قرار نباشد الگویی برای پایان نامه ارائه شده برای آنها باشد.

 

پس ناشران چه می خواهند؟ خوب ، آنها غالباً نسبت به آنچه توصیف می شود به عنوان «زبان پایان نامه» توصیف می کنند ، گریزی دارند. آنها این را درک می کنند:

 

• وابستگی بیش از حد به استنادها و منابع ، صفحه بعد از پر کردن صفحه با براکت. اگرچه تهیه نسخه پشتیبان و تأیید از کجا کار شما بر روی دیگران تأثیر دارد ، به معنای لیست کردن همه آنچه خوانده اید نیست.

 

• استفاده بیش از حد از اظهارات قصد - من اکنون می روم - و به طور خلاصه - من استدلال كرده ام كه ​​... تعداد زیادی از كلمات با توضيح آنچه در مورد آمدن و آنچه اتفاق افتاده است گرفته شده است. خواننده کتاب ، برخلاف یک کنکور پایان نامه ، کمتر تحمل گشت و گذار در نشانه گذاری را دارد.

 

• صدای بیش از حد منفعل. در حالی که بعضی از انفعال ها ضروری هستند ، بیش از حد نوعی مسافت کم نظیر ایجاد می کند. اگر همیشه به صورت غیرفعال بنویسید ، نوعی سبک شبه علمی تولید خواهید کرد که بسیاری از خوانندگان امروزی آن را بیگانه می دانند.

 

• احکام بسیار پیچیده است. احکام با عبارات و بندهایی جدا شده توسط کاما ، نیم ستونها و کولون ها - و / یا بهم پیوسته همراه با همبستگی ها. این بدتر از وقتی است که پاراگرافهای کاملی از این جملات پیچیده وجود دارد که یکی پس از دیگری جمع می شوند. این احساس می کند خواننده اگر پشم نخ را بلعیده است احساس کند.

 

• بیش از حد جالب توجه ، بیش از حد بسیاری از نامزدها . وقتی شما کلمات کوچک پر جنب و جوش را به چیزهای بزرگ انتزاعی تبدیل می کنید ، نه تنها کسی را که انجام می دهد پنهان می شود ، بلکه آنچه را هلن شمشیر اسم های زامبی می نامید نیز ایجاد می کنید. برخی از نامزدی ها برای خلاصه کردن مفاهیم کلیدی که با آنها کار می کنید لازم است. اما شما بسیاری از آنها را به هم متصل می کنید ، خوانندگان نمی توانند نتیجه بگیرند که در واقع دلیل اصلی استدلال شماست. شاید بخواهید این کلیپ کوچک را درباره اسم زامبی تماشا کنید که این موضوع را با جزئیات بیشتر توضیح می دهد ، با مثال.

 

 

 

بنابراین اولین قدم برای یافتن کتاب شما ، بر خلاف پایان نامه ، صدا رهایی از زیاده روی از سبک پایان نامه است. اکنون می توانید این کار را انجام دهید ، عجله کنید. شما دیگر مورد معاینه قرار نمی گیرید. این عادت های نوشتن کار خود را انجام داده اند ، اکنون می توانند به راحتی استراحت کنند.

 

و با گفتگو در مورد آنچه باید متوقف شود ، در پست بعدی به آنچه می خواهم برای شروع به عنوان گزینه ای برای گفتگوی پایان نامه بپردازید خواهم پرداخت.

صدای نوشتن دانشگاهی…. و صدایی در سر شما ...

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 24 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

من تازه به یک جشنواره تابستانی رفته ام. آخر هفته تصویری عالی بود. هوا گرم بود. در حالی که مرطوب بود ، آنقدر چسبنده نبود که پشه ها را بیرون بیاورد. نیازی به چاهکها نبود ، زمین خشک و سفت بود ، چمنزارهای سبز ، آب خورها گرم ، نسیم عصر خنک ، تختخوابهای گل پرتحرک با سالانه های بادگیر. این یک اتفاق تابستانی بی بوکولی بود.

 

این از آن جشنواره ها بود که ترکیبی از وقایع وجود دارد. برخی موسیقی ، برخی کتاب ، برخی هنر ، برخی آشپزی ، برخی تئاتر. من دوست دارم که عمدتا حوادث کلمه گفتاری را حلق آویز کنم و این اتفاق را گاهی با موسیقی بشکنم. به ناچار من به گوش دادن به نویسندگان می روم. آنها البته برای گفتگو در مورد آخرین کتاب خود در آنجا هستند. با این حال ، آنها همچنین اغلب در مورد نوشتن و روند نوشتن صحبت می کنند. گفتگوهای آنها معمولاً از انواع I-نوشتن-هر روز صبح-به مدت دو ساعت نیست. این یک مورد بیشتر از این است-این-آنچه-من-فکر می کردم-و-می خواستم-کاری-در مورد-این-برای-برخی-زمان-و-من-شروع-کار کردم -این-اما-سپس-این-فقط-خواسته-توجه من ...

 

اغلب وقتی می شنوم که افراد در مورد داستان نویسی / غیر داستانی خود صحبت می کنند ، باعث می شود که فکر کنم چه تجربیاتی در مورد نویسندگان دانشگاهی و نوشتن آنها وجود دارد. به همین ترتیب بود که در این جشنواره ، یادداشتی راشل کوک در گذر از چترپه محض شنیدم که برای ساختن یک نشان روی صفحه خالی لازم است. او پیشنهاد می کند که یک نویسنده اغلب ترکیبی از سرنوشت مختلف را تشکیل دهد: بزرگ - حرف مهمی برای گفتن دارم - و شکننده - من واقعاً از این سوء خواندن کارهایم ناراحت هستم. به گفته وی ، نفس بزرگ باید بر نوشتن تسلط داشته باشد ، تا بتواند یک جمله را بنویسد و سپس صفحه خالی را پر کند. نفس شکننده نمی تواند راه پیدا کند.

 

حال به نظر می رسد این ایده برای نوشتن آکادمیک نیز معنی دارد. بسیاری از دانشگاهی ها شروع به کار با متن جدید را دشوار می دانند. صفحه یا صفحه خالی را به عنوان چیزی بسیار ارعاب آور و خاموش کننده تجربه می کنند. من تعجب کردم ، همانطور که کوک این اظهارات را بیان کرد ، خواه مفهوم او - یک مقاله تازه به عنوان یک موضوع از چوتسپا - برای نویسندگان دانشگاهی مفید باشد. چه می شود اگر شروع به نوشتن یک مسئله کافی یا باهوش بودن یا نوشتن جمله کامل نباشد ، بلکه فقط در مورد شجاعت ، داشتن یک حرکت ، خطر کردن از فرستادن نفس شکننده برای کمی استراحت است؟ آیا این روش مفیدتری برای دستیابی به وظیفه بعدی نگارش آکادمیک است؟ آیا شهامت راحت تر از آن است که احساس شهوت بودن خود را ملزم بدانیم؟

 

گهگاه می شنوم که یک نویسنده در یک جشنواره می گوید چیزی بگوید که باعث می شود من درباره ویژگی متمایز بودن نویسندگی آکادمیک و چالش های خاص و خاص آن فکر کنم. من از این فکر می کنم که چگونه نوشتن آکادمیک مانند داستان / غیر داستانی نیست. در جدیدترین جشنواره ، این آگاهی ناگهانی در یک جلسه با یکی از رمان نویس های محبوب انگلیسی من ، حنیف کورشی ، اتفاق افتاد. از او سؤال شد كه آیا رمان نویسان جوان وجود دارند كه نوشتن آنها را دوست دارد و چه كسی را خوانده است. در واقع ، او اکنون چه می خواند؟ كوريشی پاسخ داد كه او نويسندگان دوران کودکی خود را می خواند. لیست وی شامل PG Wodehouse بود. PG Wodehouse؟ Bertie Wooster و Jeeves؟ بله در واقع ، آن Wodehouse. او گفت ، كوريشی بخاطر ساختار و سازماندهی ظریف ، وودهاوس را می خواند. كورشی به ما گفت ، و او باید خیلی خوش شانس باشد كه به شوخی و همچنین وودهاوس بگوید. اما برای نویسنده برای خواندن کتاب های افراد دیگر این مشکل پیش آمده بود. کورشی نمی خواست هنگام نوشتن صدای نویسندگان دیگر در ذهنش به پایان برسد. این ممکن است در راه صدای خودش قرار بگیرد. شاید بهتر باشد ترجمه هایی را بخوانید که صدای نویسنده دیگری توسط مترجم خفه شود.

 

حالا این ایده از داشتن صدای نویسندگان دیگر در ذهن شما واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داده است. فقط تعجب نکردم كه كسی مانند كوریشی هنوز احساس كند كه باید با صدای نوشتن خود كار كند ، و او صدا را یك دستاورد نسبتاً آسیب پذیر ، همیشه در حال شکل گیری ، همیشه در معرض دست گرفتن از دیگری قرار داده بود كه ارائه می داد. قوی و فصیح ، خوب مدوله شده است. بله ، از این موضوع متعجب شدم. اما من در همان لحظه نیز فهمیدم که نویسندگان دانشگاهی به دلیل ماهیت بورس تحصیلی ، همیشه باید در حال خواندن کارهای دیگران باشند. همیشه باید با نویسندگان دیگر در گفتگو باشیم. ما همیشه باید با استفاده از فرمول مشخص کورشی ، صدای نویسندگان دیگر را در ذهن خود داشته باشیم.

 

آیا این ، من از وقتی شنیده ام که کورشی صحبت می کنند ، تعجب کرده ام ، چرا اینگونه دانشگاهیان با پیدا کردن صدای نوشتاری دانشگاهی خود ، می جنگند؟ ما یک کاکوفونی از نویسندگان دیگر در ذهن خود داریم و بنابراین می توان از جدا کردن از امتناع خاص خود دشوار کرد؟ من هنوز هم از این احتمال و سخنان کورشیشی گلایه می کنم. من همچنین در مورد نوشتن روزانه به عنوان حرکتی در زمینه کار با صدای نوشتن آکادمیک ، فکر می کنم که شاید بیش از آنکه صدای سایر آکادمیک ها را تقویت کنم ، فکر می کنم. و من وبلاگ نویسی را به عنوان عملی برای توسعه صدای دانشگاهی و غرق برخی از صداهای دیگر ، حتی اگر به صورت موقت فکر می کنم ، در نظر می گیرم ...

 

شما چی فکر میکنید؟ آیا مفهوم داشتن صداهای دیگری در ذهن شما باعث می شود چیزی برای شما و برای شما نیز مشکل باشد؟

جزئیات بیش از حد برای کنکور خوب نیست

دانلود مقاله انگلیسی بازدید : 26 سه شنبه 19 آذر 1398 نظرات ()

ساعت 7 صبح است. پت در اتاق استراحت در حال خواندن یک پایان نامه است. او به سختی می رود و می خواهد به رختخواب برود. برادر بزرگ متوجه خمیازه کشیدن او شده و او را به اتاق خاطرات احضار می کند.

 

"خوب ، برادر بزرگ اینگونه است. فقط شواهد بسیار زیادی وجود دارد. جزئیات بیش از حد. موارد بسیار زیاد است. نقل قول های زیادی لیستی از لباس های شسته شده از کتاب ها و مقاله های جداگانه. مثل این است که در یک قایق باریک در حال بالا رفتن از یک کانال تپه هستید - پس از قفل قفل کنید. توقف ، شروع ، متوقف کردن ، شروع کردن. من هیچ وقت به نظر نمی رسد که به جایی برسم. من همیشه گم می شوم ، هرگز خسته نباشید.

 

برادر بزرگ ، شما می دانید که والتر بنیامین این مسئله را خیلی بهتر از من توضیح می دهد. شما فقط باید کلمه پایان نامه را جایگزین کنید وقتی او می گوید کتاب است و شما آن را دارید. او گفت:

 

اصول سنگین وزن یا نحوه نوشتن کتابهای چربی .

 

1. كل ترکیب باید با نمایش طولانی و كلمات طرح اولیه نفوذ كند.

 

2. اصطلاحات برای تصور گنجانده شده است که به جز این تعریف ، در هیچ کجای کتاب وجود ندارد.

 

3. تمایزهای مفهومی که با جدیت به متن رسیده اند ، باید در یادداشت های مربوطه مجدداً از بین بروند.

 

4- برای مفاهیمی که فقط با اهمیت کلی آنها برخورد می شوند ، مثالهایی باید آورده شود. اگر به عنوان مثال ماشین آلات ذکر شده باشد ، باید انواع مختلفی از ماشین ها ذکر شود.

 

5- هر آنچه که در مورد یک شیء به صورت پیشینی شناخته می شود ، باید با وفور مثالها تکمیل شود.

 

6. روابطی که می توانند به صورت گرافیکی نشان داده شوند باید با کلمات توضیح داده شوند. به عنوان مثال ، به جای اینکه در یک درخت شجره نامه قرار بگیریم ، باید همه روابط خانوادگی شمرده و توصیف شوند.

 

7. تعدادی از مخالفان که همه استدلال مشترک دارند باید هرکدام به صورت جداگانه رد شوند.

 

واقعاً این پایان نامه همانند بنیامین توصیف می کند ، کتاب بزرگی است. من چه کاری باید انجام دهم؟

 

برادر بزرگ ، من در اینجا به کمک نیاز دارم.

 

آن چیست؟ من قبل از صبحانه باید 100 صفحه دیگر را بخوانم؟ گه نکته بعدی که شما خواهید گفت من باید برای روز بعد نیز یک هدف را پر کنم. ذهن شما را می خوانم؟ Nooooo ......

 

بعضی روزها واقعاً نمی توانم با شما بزرگ برادر کار کنم. "

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 37
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 70
 • بازدید ماه : 74
 • بازدید سال : 673
 • بازدید کلی : 1,607